Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali mindenkinek
Történik bármi ha 2 ütemű motorra ráteszem a 4 ütemű kipufogó dobját? Előny, hátrány, jöhet hideg meleg :D
Hello
2002 yamaha r6-rakeresek komplett kipufogó rendszer nem horror áron ha tud valaki ne tartsa magában.
Sziasztok! Kipufogó felfogatásához gumis gyűrűt hol lehet olcsón beszerezni? Amiket találtam 6000 körül mozogtak, soknak tartom :/ Köszi
Yamaha R1 05évj és 98-99 évj leömlő 15eft/db,Kawasaki zx6r 05-évj gyári dob 15e ft,Yamaha R1 07-évj katalizátor 15e ft,posta oké,érd:zolimotor@gmail.com
Köszi, akkor nem jó nekem. :/
Persze. kisspt13@gmail.com vagy 06303648921
ok, koszi, - a fekete erdekelne, tudsz adni elerhetoseget?
Hello.95mm a csavartàvolsàg a belső àtmèrő azt hiszem 60mm.
Szia.Igen 3 csavarosak!
Teloszamot tudnal kuldeni mert engem erdekel ha megvan koszi :)
Teloszamot irnal mert engem erdekel megkoszonnem :)
Hello! Mekkora csavartávolság es a bemenet átmérő ? Köszi
Szia,

3 csavarosak igaz? amennyiben igen, adnal egy elerhetoseget? vagy dobj egy mailt az adatlapomon levo emailcimre lszives

koszi
martin rozsdamentes dob 52 -es méret talán a beömlő, kiömlő 56, nagyon korrekt mély hang ! nincs levágva belőle ! hangtompító van hozzá, karcok a paláston, polírozva van eredeti bilincse meg van de nincs a képeken, E jel nincs ! 35 pénz + futár 703781937
karbon kipufogó dob - nem akrapovic ! - 59-54 méretekkel eladó. 32 pénz + futár 703781937
rotyogóra quadra ixil extreme kipufogó dob 45/ sacc perkb 60-70 es beömlő és kiömlő méretek, garantáltan utálni fognak a szomszédok ! igazi salakmotor hang lángok kíséretében, csak erős idegzetű szomszédokhoz ajánlott, tompítóval nem próbáltam. erdőben még a vadász fogtömése is kiesik a hangjától ! kipróbáltam ! nekem nem kell ! ! ! ! 30 pénz + futár 703781937
Mennyi lenne az àra?
Szia!A fotot szivesen làtnàm!
Szia! Ez enyémen Martin volt.A mocit ma elvitték a dob maradt!Ha érdekel küldök képet!
Szia! Az enyémen Martin volt.A motor ment a dob maradt. Ha érdekel eladó! Képeket tudok küldeni! I Imi
Eladò dobok cbr 929/954 re.A fekete 30 ezer ft,a màsik 40 ezer.
Sziasztok. Gsxr 600 2005 ös motoron zenel egy yoshimura trioval. A kerdesem az volna h mekkora fekete pontot ér ez a rendőröknel, mert a dob usa bol valo.
Sziasztok!Honda cb 500-ra milyen dobot ajànlotok hogy kicsit nagyobb hangja legyen?Nem az kell hogy öt utcàval arèbb is haljàk hogy beinditom,csak annyi hogy kicsit hangosabb legyen.Tegnap is majdnem kivasaltam kèt bicajost mert b..szik körbenèzni és simàn kijöttek elèm.A gyàri dobbal meg lopakodoban közlekedek.Furcsa mert az autosok èszrevesznej (töbnyire).A bringàsokkal van rendszeresen nèzeteltérèsem.
meg van még esetleg a dob?