Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerinted a kipufogót ha "elég szépen tudják hamisítani", akkor a "valami jelzést" már nem?
Ezt komolyan kérdezted?
Sziasztok van egy Xr 600r és a kipufogójja eléggé szarul van felrakva.Hogy tudnám ezt nem ilyen takolva visszarakni?
Első képen ki is fúj egy kicsit.
,Ott csak egy bilincs fogja össze de lehet nem ártana valami tömítés is. De most látom, hogy ki is van törve egy darab.
Bocs kicsit sáros a gép
Azért a kis vágott szeműek elég szépen tudnak hamisítani. :-) Ilyesmire gondoltam, hogy pl esetleg az eredetibe nincs-e beleütve valami jelzés valahol...stb.
Az ár is sokat elárul.
Egyébként az Akra dobok sűrű fémszálas anyaggal vannak tömve.
De ezt nem láthatod kívülről, csak ha lefúrod a szegecseket.
Szia,
ránézel.
A palást anyaga, a felirat, a végei, ezeket kell nézni.
Sziasztok!
Egy újabb kérdésem lenne. Honnan lehet megállapítani egy Akrapovic dobról, hogy eredeti-e vagy hamisítvány? Köszönöm
Köszi, és már fent is van a dob :) Janodob-nál össze dobták.
Raptor Kecskemét, Redraptor Gyöngyös
Google
Üdv!
Tudja valaki mi a különbség a Raptor és a Redraptor között? Ez a kettő egy és ugyanaz? Vagy két külön cég? Köszönöm!
ELKELT!!!
VADONAT ÚJ, motoron nem volt! Nem a rövid fajta, hanem 49cm hosszú! Slip on. Anyaga rozsdamentes acél, Akrapovic 3D hőálló matricával, karbon fiber hőálló palást, kivehető db killer(hangosabb-halkabb, szűkítővel: 36-tól 51mm-ig felszerelhető, rugók, csavarok,pánt gumibetéttel járnak hozzá! Nem E jeles. Súlya 2,5kg. Csere nem érdekel! Posta lehetséges, de nem utánvéttel! Helyileg Kiskunhalas-Kecskemét. FIX áron! Csak 2 db van belőle!!! Bal-jobb oldalra, ülés alá könnyen felszerelhető.
70/3650837
Sziasztok !
4 csavaros sport dobot vennék E jelzéssel .
Ajánlatokat erre a címre küldjetek
cbrgabor83@gmail.com

Udv
Köszönöm. A Janodob-ot egyik nap meglátogatom, hát ha tudnak segíteni. Sajna az idő vasfoga megette a gyári dobot a kis TT-men így most szereztem egy LeoVince x3-at ami rémlem időállóbb lesz és nem lesz túl hangos se.
Janodob.Keress ra.
Írj a facebookon Piros Zsoltnak. Budapesti motorszerelő, hátha tud valami okosságot. A másik itt Zöldi kolléga a sportmotoron, talán tud valakit.
Hello. Keresgéltem a neten (de lehet nem voltam elég lelkes) és nem nagyon találtam olyan embert (céget) aki motorhoz hajt összekötőcsövet. Esetleg valakit tudtok ajánlani Bp-n?
Én ilyen kinai dobot rá se tennék az biztos. Nekem amúgy gyári van. Ronda, de legalább halk. Utálom a zajt. (1250Bandit, akkora mint egy hurkatöltő)
Sziasztok! Suzuki gsx 750f, évjárat 1991, kipufogódobokat keresek.
email: kawasmartin@gmail.com
Köszönöm!
Sajnos tudom, hogy nem az az árkategória. Kb 6-7db kínai fost lehet venni egy Bodis áráért.
Én úgy gondolom, nekem megérte.
Szia! Esetleg 2012-es Duke 690-hez nincs vmi végdobod, összekötővel!
Szia.Van sportdobom több féle is,ismert nyugat europai gyártóktól,használt és új is.Ha Cbf 600 a motor akkor közcső is akad.Ha érdekel 70/3179083.udv Pali
Attol fuggetlenul nem hiszem, hogy a magyarok sokat goglalkoznsk a hangolassal az adott motorra.
Én nem említettem azAliexpress, Wish kínai kici oco dobjait. A Bódis, a Martin meg a Raptor nem ez az árkategória.
Ezeknek az utángyártott doboknak szerintem a legkissebb problémájuk, hogy van benne "E" jelzés vagy nincs. Lehet jó hangja ez biztos.
Viszont egy kipufogónak van fontosabb szerepe a működesben, üzemelésben.
Ezt mindenkinek el kell dönteni, hogy mit ad meg a motorjának.
Valamit jelent, hogy pl egy frankó Akra dob 100e ft körűl van, egy gagyi meg 17e ft
Én úgy tudom, hogy a magyar gyártók közül műbizonylatos a Bódis, a Martin meg a Redraptor. Ezeket vizsgán elfogadják. Ha esetleg tévedek, javítsatok ki.