Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nos. Ugy gondolom, hogy ezen kis szeriaban keszult, lehet csak a magyar piacra keszulo keves db eseteben az e jelzesnek csak annyi jelentosege van, mintha bele lenne gravirozva. Vagyis benne van nem nem biztos hogy a mubizonylat er valamit.

Jol gondolom?

A masik, hogy eves szinten 10-20 db dob eseten nem illesztgetik a tipushoz. Legyen jo hangja es kesz.

A hangrol meg annyit, nem mindegy hogy hangos vagy szep, esetleg mindketto. Mas ezt hallgatni a 20 km szerpentinen tiltas kozeleben 10 percig vagy 500 km eseteben 8 oran keresztul. Melyebb hangot szeretnek de nem hangosabbat.
Ha utángyártottak, akkor kifejezetten jól néznek ki!
Pl. S1000rr-en veszettül jól szól az sc meg az austin gp dob
Báár ezek nem kicsit hangosak... de ha jóba van a szomszédok-al a kolega akkor nem drágák
Szerinted milyenek lehetnek ezek a dobok?
Nem kell hozzá sok fantázia.
Zaklatlak Püben! Köszi!
szerezzen egy gyari cuccot,97 decibeles ha jol emlekszem.
Melyik tipus?
csak dobot találtam...

ezekben az "E" jelzés mennyire hivatalos?

https://www.kepesmotor.hu/onro...
https://www.kepesmotor.hu/kipu...

van némi kétségem, hogy finoman szóljak...
Sziasztok!

Haveromnak lenne egy kérdése! A triumphjára vett egy DB killert, és kiderült hogy már van a motorjában :D Mikor vette a szalonban használtan azt mondták hogy nagyon hangos, még valami papírt is aláírattak vele hogy herélt a dob. Ausztriáról beszélünk... és be van parázva hogy most akkor van egy Es asszem leovinc dobja tompítóval... így is megkezdheti az osztrák hatóság??? A másik meg ha valakinek szüksége lenne egy ilyen cumóra eladó lenne :)

Köszi!

Leovince gp style evo 2 (nekem a triumphon dubla, de aruljak ezt mas fajtakra is)

A db killer szama: n°32B
Nekem a tavalyi evben sikerult eddig a legtobbet menni. De az is kb 10.000 km volt.

Innentol csokolommal koszonok nektek.
Hát a 2017-es év elég gyenge volt. Max 11-12 ezret tettünk meg.
Remélem az idei jobb lesz és az időjárás is kegyesebb.
Volt ár egy évetek (2017).
Bár, már ott tartanánk
Ha erre jársz, előtte hívjál, várlak!
Voltam is lent de nem jött össze. De majd megyek és jelzek. (Persze ha jönnél (étek) a túrákra akkor egyszerűbb lenne... :)
Szia! Ha lejössz megnézni az ülést, meghallgatod a Bodis-t is.
Szerintem akrapovic ,használtban talán találsz.
Szóval októberben kérdeztem kipufogó témában. Válasz (vélemény) eddig nem jött..

Főként túrázom, ami azt jelenti, hogy 200 km-nél rövidebb útra el el sem indulok, de időnként előfordul napi 500-600 km is. A gyári dob sport dobra cserélésén gondolkodom. Mélyebb hangot szeretnék és csak nagyon kicsivel hangosabbat.

Karburátoros a motor. Nézegettem a magyar redraptor és martin dobokat is. Nem ismerek konkrét márkákat (youtube-on már párat hallgattam). Nem szeretném ha "gyapotozás" miatt időnként vissza kellene vinni és több lóerő sem elvárás.

A fentiek ismeretében nekem érdemes egyáltalán cserében gondolkodni?
érdekes, mert a zx6r FE és a zx9r CE csavartávolsága nem ugyan az, de lehet a dob maga lett homologizálva. sok sikert hozzá !
Honda cbr600rr 08-évj-hoz kiherélt gyári kipufogó eladó 12e ft,érd:zolimotor@gmail.com
Kawasaki zx9r-t vettem, csak az e jelben és a papírban nem bíztam. Úgy gondoltam, hogy valami TÜV-ös hivatalos papír kell, az e jel pedig ,, E" bekarikázva.
nem ! ez a dob a megjelölt típusokra jó csak, amint látod. attól függ milyen motort vettél. ???
Köszönöm mindenkinek! Akkor ez így jó lesz
122 km-er. írj üzenetet, adom az elérhetőséget.
Encs-en lakom :D
Ha kell a motort viszem ;)
attól függ hol lax debrecenben igen.
SZiasztok!
Van egy Honda NTV650-em és szeretnék rá sportdobot venni vagy csináltatni.
Ismer valaki olyan embert/céget aki tudna ebben segíteni? :)
az is megoldás