Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vegul vettem bele keramia tartalmu paplant. Ezzel raktam ossze. Teljesen jo lett. Elotte csinaltam az anyaggal nyilt lang probat, jol viselte.
Persze.... Jó bele... Tegyétek csak bele és elprlad.....
Köszönöm :)
Majd csak 3 hét múlva érek haza, addig még nézelődök picit!
Alpinestars924!
Van egy Laser extreme dobom.K6 750 en volt.Szép àllapot.Katalizàtor benne.
+36204191529
Sziasztok!
Gsxr 600-ra nincs véletlenül valakinek elfekvőben valami szép kipufogója? (2007-es)
Nem szeretném, hogy tüdőből orditson, csak picit doromboljon
Hagyd a fenébe ezt a kipufogóhoz kapható gyapotot,jó a sima építési szipetelő üveggyapot!ha szerencséd van tudsz szerezni ingyen,ha nem akkor párszáz ft.-ért veszel.
Szia.
Létezik sportdobból Pl. Supertrapp is,bizonyos kivitelei pedig oldalra pufognak,ráadásul hangolhatóak is.Egyébként a hátra felé pufogó doboknál is a verődő,visszaverődő illetve zajkörnyezettől eltérő hangot észleli leginkább
az emberi agy.Nem azért mert én így gondolom,hanem mert anatómiailag ilyen.
Nekem ha sűrű forgalomba érek a hátra pufogó dobot is észlelik,nyilván ezt az előttem közlekedők mozgásából és reakcióiból tudom megítélni.Mindazonáltal a sportdob is csak EGY darab eszköz a sokból ami a segíti hogy észleljék a motorost.Nyilván minél több figyelemfelkeltő eszközzel van felszerelve annál valószínűbb hogy észreveszik.
Röviden,a sportdob az észlelhetőséget segíti,nyilván amelyik közlekedő burokba zárkózik az az üvöltő mentőt se hallja.
Udv Pali
sziasztok. Ideje cserélni a mivv kipufogómba a hangelnyelő gyapotot. Ezzel kapcsolatban lenne egy pár kérdésem:
- van valami ajánlott gyapot, amit Budapestten meg tudok vásárolni személyesen?
- tömős, vagy a paplanos verzió a jobb? (nekem a paplanos a szimpatikusabb)
- a dob végén a szegecs ilyen legyen? Jó az alu, vagy inkább acél, esetleg inox legyen? Kézi popszegecs húzóval tudom csak összerakni.
- a csőre gyárilag feltekert fémháló és "fémgyapot" épnek látszik. Visszarakhatom, vagy ez is cserés a tömőanyaggal együtt?
Hello! Keresek Bódis GP dobot,sérült is érdekel!
Led-fény+xenon+kipufogó+deffenzív vezetés
Mikor beérsz a kocsik mögé, kocsisor közé visszaváltasz s ha olyan a dobod pont elég hogy meghallja az autós hogy ott vagy.
Ennyi
Belül rendkívül csendes autóm van és nálam soha nem szól zene vezetés közben. A hátulról jövő motorosokat direkt figyelem a tükörben. Akkor szoktam meghallani, amikor közvetlenül a kocsim mögé ér kb 3-4 méterre. Addig semmit. Legyen rajta bármilyen dob, abból a hang hátrafelé terjed. Fényes nappal sokkal jobb a két oldali ledes nappali fény, meg a reflektor használata.
A balfasz autósokon nem segít semmilyen kipufogó, főleg, mivel valószínűleg hátulról jössz, csak akkor hallja, amikor már úgyis mellette vagy. Ha nem néz a tükörbe, gondolod, hogy mobilozás, esetleg zenehallgatás közben majd pont a kipufogódra fog figyelni? Arról nem beszélve, hogy a hirek szerint mostanában a zsaruk nagyon rá vannak kattanva a sportkipufogókra is.... Amit ajánlani tudnék, az a defenzív vezetés. Tobbet tesz érted, mint egy hangos dob.
Sziasztok!
Honda CB1000R-re (évj: 2012) keresek valami normális kipufogót, valami olyat, amit a kedves autóvezető kolléga már messziről meghall és nem vált sávot mikor pont mellé érek. Köszönöm!
Üdv, nincs valakinek eladó Akrapovic dobja kawasaki zx6r 07eshez?

Akrapovic Slip-On
Az a legkevesebb.
Inkább süket legyek mint hülye
Én megtartottam a hangtompítót, mert egyszer mentem egy rövidet ilyennel , és utána nagyon süket voltam. No most ha szerencsém van akkor meg fogok öregedni, és eléggé hülye lesz az ember , képzeljétek el, ha még süket is leszek hozzá!!? A kitüntető "vén süket hülye " névre fogok hallgatni , ha megvénülök!
Úgy mint te a jól sikerült videódban?
forgasd el 8000 fölé!
Szia.
Van 2 szettem.
Egyik Shark karbon pár E-s,db kill-es.
Masik Leo alu kúpos végű E-s,db kill-es.
Mindkettőhöz felfogatók,közcső,Y stb.
80 illetve 90e.
Ha érdekel 70-3179083.
Udv Pali
Sziasztok! Yamaha FZ6-ra (2004-es N-es) keresek sportdobot.

Köszi!
vargajoz@freemail.hu
20/457-6618
E betűs Remus ,eredeti remus eladó hossza a középső résznek 350mm +a karbon rész és a bemenno rész ,pontosan nem tudom
Az atmero 62mm
Annyiért adom amennyiért vettem 75eft
Fülészet vótmá?
Hát akkor ott valami gubanc van, mert az enyém killer nélkül már-már zavaróan ordít.
Autópályán pl egy métert nem megyek nélküle.
kipuffogo eladk párban tel 06704275150
Hahaha. A db killer mar messzi foldon jar. Mar azt se tudom hogy nez ki