Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gyárilag mi való bele? 10w40 váltóolaj?
atf-et bele és megszünik a probléma!
vagyis ugyanaz a probléma csak roppant idegesítő :D
sx 250 milyen váltó olajat használtok?
kuplung nem emel ki rendesen(olajmelegen lefele gurulásnál kuplungot húzva sebességben is beindul.plusz motorfék is üzemel.) Tipp?
válaszokat előre is köszönöm! :)
Üdv cserélném 2006os 525 exc hibátlan nagy tankomat áttetsző gyárira idomokkal együtt
Üdv. A kuplungkosár milyen állapotú? Valamint mi az ára..
Helló! Valakinek van tapasztalata sxf 350el? Kiszemeltem a típust mert tetszik a köbcenti.
Szia..
Érdeklődnék, hogya karburátor megvan e még és mennyibe kerül..??
Írtam
tubliss érdekel, és az első sárvédő. árat írjál nekem :)
gyertyapipa is lehet, legalábbis nekem az volt a baj.
Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni, a motor egy 2001-es sx250. Egyszercsak megállt, utánna még párszor be be indult, de már egyáltalán nincs szikra. Gyertya + gyújtótrafó kicserélve. Kokusan gyújtással szerelt. Esetleg a van rá mód hogy kiderítsem melyik alkatrész a rossz? Van valakinek alkatrész hozzá?
Sziasztok! 2003 250 SX kuplung tolórúd melyik oldalán és hol helyezkedik el a fém golyó? Illetve mennyi a kuplung lamellák össz és külön különi minimum vastagsága? Válaszokat előre is köszönöm! :)
Köszönöm a válaszodat! :)
Eladó 2007es évjáratú sx 250 alkatrészek. Sok alkatrész más 2t ktm-el kompatibilis.
Üdv! Eladó KTM rugó wp 69-250! 10000 huf! Posta ok!
Egyik sem alkalmas túrázgatni,szerintem
Mindkettő versenymotor ,az ehhez kapcsolódó szervízigényekkel
Mintha egy GP motorral járnál dolgozni
Vegyél egy XR 400-at és boldog leszel
Szia.Most bontottam szét az SX 250 em, ez 2007es évjáratú, erról van eladó procircuit rezonátor.
Szevasztok,egy KTM MXC 250 1982 léghűtéses-hez keresek motoplatt gyújtást,kupplung ésberugó alk.,vagy használható blokkot. Más alk.is érdekel ehhez a típushoz. A motorszám541-ggyel kezdődik ez a .típusszáma. Budapestről írok de távolabbi városba is elmegyek.Teló:06-1-2860584vonalas,hétközben 18-után hívj vagy hagyj üzenetet.Mindörökké KTM,szevasztok!
Sziasztok! Szeretnélek titeket megkérdezni, hogy mennyi értelme van egy endurot supermotoként használni? Ha mondjuk egy komplett kerékgarnitúra lenne rávéve másik áttétellel. Ezen kívül, hogy 250-es 2t vagy inkább 4t lenne ajánlottabb?(konkrétan egy KTM EXC 250 - 2013-as és egy KTM EXC-F 250 - 2012-es van kiszemelve) Tudom alapvetően nem is egy kategória. Szeretnék túrázgatni úton és terepen is, ezért szeretnék endurot.
Köszönöm a válaszokat!
Sziasztok! 2003 250 sx hez hol találok rezonátort? Most vettem a motort volt 1-2 fikázás vele,m sajnos ráhajolt a rezonátor a vázra :S azóta köpködi a gyertyat.
Köszi a válaszokat előre is!
Nem lesz rövid. exc 400 05. 19es cross kerékkel is 13-52. hosszú tud lenni kis enduro pályán. 130 km/h ig simán elmegy, onnan lassan menne tovább. 12es keréken gondolkodom, feljárón is 1kevés, 2. hosszú
Szivesen