Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudtommal nem szünt meg, csak telefonon hivd őket, mert másképp esélytelen!
Helló
Honosított már valaki motort? ( külföldi okmányosat ) Egy 450-es költségei érdekelnének. ( nem csak a regadó, az összes)
Kösz
Sziasztok. Kérdésem lenne. A KROSSZMOTOROK.HU mesterszállási dolog megszünt??????? Vagy átköltözött máshová? Valakinek valami ötlet???
Ktm smr 450 re 2007-re keresek kis gyujtó tekercset ami töltés szál is jön fel mellékeltem képet mire gondolok aki tud jelezzen!
Tel:06705377495
email: apriliars160@gmail.com
köszönöm
Nem.pasztazok...kopogtattam ki tomitest.Es igen neztem videokat rola!köszönöm!
Fogadjunk?
http://youtu.be/6KFE5dO34Sc

amit te alul imbuszfejű csavart kitekertél az csak a zárt forgattyúsházból engedi le az olajat.
oldalt a lánckerék előtt is van egy csavar egy hosszú szűrővel, azt is ki kell szedni megtisztítani.
a leeresztő pedig hátul van a blokkban, de nem alulról hanem vízszintesen beketerve a blokkba (13-as kulcsnyílású csavar)
de a videóból láthatod az egész olajcsere menetét...

Azért remélem a kuplung deklit nem tömítőpasztával raktad vissza, eltömítve az olajjáratot mert akkor kb 10 perc alatt hajtókarcsapágyasra vágod a gépet!!!!
Sejtettem.
Meg van ket masik pont egy szuro es egy valodi leereszto.
Ezt sose tudtam megerteni.rendben hogy nem viszik el olyanhoz aki ert hozza de akkor 1 perc es google......
Rendben köszönöm! Utanna nezek! Inkabb kerdezek , eddig csak 2t volt!
Nem amaz a leeresztő, onnan húzza az olajpumpa az olajat amit kivettél nem baj azt is időnként ki kell tisztitani
Igen es? Nem 1 leereszto csavar van a blokk aljan? Az amibe van 1 szuro? Csak kerdezem!
Ponosabban a sebességváltó tengely alatt a feje a hátsó kerék felé mutat
Szia van egy vizszintesen álló csavar 13 as fogású a blokk hátsó részén a lánckerék alatt
Csavar fej belso felen van a szűrő tuti jot tekertem.ki! De kb 2 dl folyt le melegen termeszetesen! Tobbi olaj a kuplung felen volt.....szted hol keressem a hibat??? Levegovel atfujattam a beontot is de semmi.otlet?
a blokk aljárol imbusz fejü csavar! Tudtommal 1 leeresztő csavar van!
Honnan vetted ki azt a leereszto csavart?
Sziasztok!
2003as Ktm 525sx rfs blokrol szeretnek velemenyt kapni! Mai nap olajat csereltem a gepen de a leereszto csavar kiszedese utan 2 dl olaj folyt le csak holott az oldalso szintjelzo uveg szinig volt...Tudtommal mind az 1.25 liternek tavoznia kellene...! Levettem a kuplung feloli deknit us es onnan kifolyt a tobbi olaj...ami sztem nem.normalis! Elkepzelesem szerint a blokkfelek kozt nem.kozlekedik az olaj! Talalkozott vki ilyen jelenseggel? Kerem ha igen építő jellegu tanacsokat szivesen fogadnek h mi lehet a baj forrassa es h ez normalis e!
amal sem gyujtások eladóak 06206125183
lánckerék tengely szimering készlet menniy Ktm hez?
Hátha valakinek érdekes lehet!
https://www.kepesmotor.hu/ktm-...
Ktm sx sx-f sxf exc exc-f excf
Kawasaki Kx Kxf Kxe Klr Klx
Suzuki Rm Rmz Rmx Dr Drz Tsr
Yamaha Yz Yzf TT Dt Xt Xtz Wr
Honda Cr, Crf, Xr
futómű új alkatrészek eladók kedvező áron

A képeken látható pár alkatrész

Alkatrészek:

- fék pedál felújító
- kormánycsapágy
- első-hátsó főfékhenger, kerékfékhenger felújító szettek
- első-hátsó kerékcsapágyak
- lengéscsillapító felújító szett
- lengéscsillapító tömítés
- teleszkóp szimmeringek
- lengőkar, himba felújító szettek
- hátsó lengéscsillapító felújító szett (PDS szemek)
- szűrők
- más egyéb alkatrészek

További alkatrészek tudunk biztosítani más típusú cross gyártmányokhoz ( Aprilia, Gas-Gas, Honda, Husaberg, Husqvarna, Kawasaki, Ktm, Suzuki, Tm, Yamaha) és Quad, Atv, Utv gyártmányokhoz ( Arctic cat, Can-am, Honda, Kawasaki, Polaris, Suzuki, Yamaha)

Mivel nagyon sok típus található egy gyártón belül a beazonosításhoz kell a gyártmány, pontos típus az alkatrész pontos beazonosításához
Tehát Önnek Csak Annyi A Dolga, Hogy Az Adatokat bediktálja vagy elküldi hogy mihez és milyen alkatrészt keres És MI Rövid Időn Belül Megmondjuk Kapható-E Az Adott Típushoz És Hogy Milyen Áron Tudjuk Önnek Kínálni A Keresett Terméket.

Ha kérdése lenne érdeklődjön nyugodtan az elérhetőségen

tel.: +36-30-579-1558
5ws teloolaj
ATF olajjal megy nekem 2 éve. Hibátlan.
Sziasztok. Ti milyen folyadékot használtok a kuplungba? Egyébként 2006-os EXC-be kellene? Tudom, hogy gyárilag ásványi, Motorex clutch fluid 75-öt ír. De mintha azt is hallottam volna, hogy automataváltóolajat használnak e helyett.