Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2 hónapja kb. Csak ennyire még nem volt meleg sosem, kezdő szintű vagyok :D
Mióta használod ezt a motort?
Sziasztok! Adott egy Ktm exc 250 4t 2006os még az rfs blokkos. Mitől csinálhatja azt, hogy melegen egy pár feljáró után nehezen indul be? Forgatni kell csomo ideigeg rahuzni a gázt is. Valamint ilyenkor már olyan mintha gyengébb lenne a motor.

Előre is köszönöm a tippeket!
Sziasztok!Hátha tud valaki nekem segíteni, van egy16-os ktm xc-f motorom elég gyenge rajta a töltés.13,5 körül van és menet közben is képes lemerülni pedig nem is sokat indítózok.Amiket eddig cseréltem fesz szabályzó,állórész ,akku mindenből új de mégsem tökéletes a töltés.Ha valakinek lenne ötlete szívesen venném.
Sziasztok ! ELADO ktm sx 250 (2004) évjárat (keihin pwk 38-as karbi akit érdekel irjon!
Sziasztok ! Adott egy 25 ös exc 2t aminek kpulungja elegge fent fog de még nem csúszik, valoszínű lamellak lehetnek kopottak, ajanlatos komplett rugokkal cserelni? Illetve valtoba milyen olaj ajanlatos?
Fél éve egy öreg kopott 525 árából vettem egy 2 éves (erősebb) kawsakit számlával, +alkatrészekkel ugyanannyiért.
KTM enduro első lámpa jó állapotban 10eft-ért eladó.Érd:zolimotor@gmail.com
Szia!

Nálam van, írtam privát.
Sziasztok ktm exc 250 (2t, 2008) keresek gyári karburátort akinek van irjon
Köszi !
Szia. Mennyibe kerül a rezo végdobbal?
Nincs mit!
Nagyon szépen köszönöm a segítséget !
https://www.facebook.com/halas... őket keresd nagy tank ügyben van neki egy fekete 13l-es!
Sziasztok, ktm exc 250 2 t ( 2008 évj.) Keresek nagy tankot akinek van elfekvőben az irjon köszönöm !
Igen pontosan a valto alkatreszek. Illetve mar masok is.
Kihajtotengely a valtoban pl. Nem elerheto. Hogy kell hasznalni hogy a bordazott kotes ne kopjon el? Hiaba a loctite illetve molibden paszta....
Valtokerek: hasznaltak vannak aztan egyik ismerosom masodikra vett jot. Mindnek lerugva a kapcsolokorom. Talalt olyat amin nem annyira. 10ora mulva olajcserekor fogdarab a valtoban....
Csak jo lenne az uj fogaskerekpar.
Hulyeseg? Nevezzuk annak. De van. Vagyis nincs
Mindezt mondom ugy hogy all egy 525osom is a garazsban.
"keves alkatresz elerheto" Nem tudom honnan szeditek ezt a hülyeséget, már több okostól is hallottam, esetleg pár váltó kerék nem kapható újban de abból meg bontott annyi van , hogy még el is adnak belőle és pont ez az az alkatrész ami szinte sose kell ha valaki tudja hogyan kell a motort használni! Kihalnak? Szerintem mi előbb!
2012 utanit nezz.
2007ig volt jo a teljes rfs szeria.de sajnos mar keves alkatresz elerheto. Valto alkatreszek alig. Nincs alternativa. Kihalnak,mint a dinok...
Szia.Megbizható gépek.Enduróra bármelyik megfelel(200,250,300).Nekem 300-asom volt.erős motor de egyenletes nem kell félni tőle.Power szelep rúgót lehet cserélni.Filléres dolog.Tegyél bele sárgát vagy zöldet attól még egyenletesebb lessz amikor nyílik a power.Jó állapot a lényeg!
Sziasztok, tegnap egyik ismerősöm vett egy 2010-es 450-es Exc-t és ahogy probálgattam megint elő jött a vágy,hogy vegyek én is. A kérdésem az lenne azok iránt akiknek van tapasztalata,hogy az Rfs blokkos milyen ehhez képest és hogy az 525 mennyivel nehezebb és erősebb a 450-től. Kösz
Nincs onindito, csak ennyi a bajuk ami ha nagyon elfaradsz lehet gond. 200as is rohadt jo kis moci, mivel nagyon konnyu es ehhez kepest meglepoen eros. A 300as meg lehet hogy sok egy kicsit, mert a teljesitmeny leadas nem olyan,mint a mostani 300asoknak.
Futomu miatt en a kesobbi peldanyokat neznem. 2000korulieknek bot volt a futomuve
Sziasztok ! Erdeklődnék 2000- 2007ig mik a vélemények a 200-300 as 2t exc-ről? Mennyire lennének ezek jo választasok endurozgatni hobbi celra,mennyire megbizhatok?
Exc 350f 2014
Szerintetek mitől lehet az hogy hidegen szivatóval egy fordulatra beindul de
Melegen meg alig akar, kicsi gázt kell húzni neki akkor indul csak de ilyenkor is 5-6 fordulat a minimum mire beindul
A kipufogóban nincs benne az a valami ( talán az oxigén szenzor) de gondolom az indításkor ez lényegtelen
Amúgy remekül megy húz rendesen semmi hiba menet közben , szép egyenletesen megy alapjáraton is, csak az indítás a béna
Injektoros motor sosem volt még nekem
Köszi!
Helló.új gumi szettett akarok venni?sx 150-re.Pirelli mx extra?vagy Michelin Starcross medium?