Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok, Rfs blokkba ki milyen olajat használ? Mikor megvettem szép hangja volt, első olajcserénel termeszetesen a bele való motul olajat tettem, es azóta csörög a blokk, teljesítmenyvaltozas nincs, 10üo kent cserélem. Valakinek valami tipp?
Hali, melyik volt görgőzve ? Eleje hátúlja? Akkor meg centirozni is kellene igaz?
Sziasztok ELADÓ menesztő nélküli frissen kigőrgőzött BEHR felniszett 17 szer 3,5 és 17 szer 5 coll
küllőket meg kell még húzni görgőzés után....nem találtam rá helyben.... 89999ft
futárt állom 70 202 70 75
Szedd szét az olajpumpát is.Lehett hogy ott szorul valami.
Hello! 350 exc 2016 os gépemen eltörtek a kuplungkosár alatti műanyag fogaskerekek. Kérdésem az lenne mi az ok és csere után még mit kell megtennem? Előre is köszi
Most latom, ez csak owner manual, bocsi.
https://drive.google.com/file/...
Itt a szerviz manual a blokkhoz.
Szia, szeriv manualt tudok neked linkelni elvileg benne van minden. https://www.manualslib.com/man...
Igaz ez 2003as verzio, tied mikori?
Sziasztok sziasztok 2 kérdésem lenne van egy Ktm Sxc 625 öm a szelepvezérlést hogy kell beállítani és hány Nm el kell lehúzni a hengerfej csavarokat ? előre is köszönöm
Magas fordulaton is, vagy csak alapjárat közelében ?
Helló nekem 2007-es EXC 300-asom van.Elég lepusztult állapotban vettem.De legalább olcsó volt.Jó l át kell nézni vásárlásnál.Komolyabb tipushibáról nem tudok. Mondjuk amit lehet tipushibának nevezni az az hogy sokan panaszkodnak(én is) hogy magas fordulaton nem lehet felfelé váltani.Úgy képzeld el hogy amikor nyomod neki és feljebb akarsz váltani akkor egyszerűen nem akar felmenni a sebváltókar.De csak nagy gázra magas fordulaton.Több SX és exc tulaj is panaszkodott erre a problémára.Szerencsére rájöttem az okára!A sebváltó tengely(amihez csatlakozó a seb.kar) belső oldalán van 2 karom amivel fel,le dobálod a sebességet.Ennek a karomnak kicsit megkopik a hegye és emiatt nem lehet magas fordulaton váltani. Ezeket kicsit ki kell reszelni hogy szép kerek formája és hegye legyen.Kis apró probléma de annál kellemetlenebb és nagyon nehéz volt rájönni az okára.Valamikor felrakok róla fotókat.Amugy strapabíró motor de ezt is karban kell tartani.Főtengely szimeringeket ajánlom cserélni.Nem nagy tétel és nem jársz úgy mint én hogy nem maradt egy csepp olaj sem a sebváltómban.Alkatrész ellátás nagyon jó.Gyári alkatrészeket nagyon gyorsan leküldik.Ktm oldalról szoktam speciális alkatrészeket rendelni.Ajánlom ezt a tipust.Áttétel az teljesen helyzetfüggő.Amire akarod használni.Én Michelin Ac10-es hátsó gumit használok.Méret:120/90r18.Elég jó mindenes gumi.Elől :Mitas c-19-es 90/90.
1:50-hez. Szintetikusat. Én Elf Moto 2 race-et használok.
Eladó gyári ktm sx exc ülés normál állapotban!
10000ft
06304407289
Van pár adok veszek csoport kifejezetten KTM-es, ird ki, biztos vagyok benne hogy rövid időn belül megkeres egy bontós, hogy neki bizony van. Aztán másnem kérdezz rá a kereskedesbe mert lehet azonos áron kínálják az újat és a használtat is.
Szia!
Köszi a tippet. Nézegettem már ott is, de ha van is, elvész a sok hirdetés között.
Szia
Facebukon hamarabb találsz használtan. Esetleg kereskedés, mintha 10ezer körül mozogna az új ára.
Sziasztok!

54607460000 láncvezetőt keresek. 1994-2007 közötti modelleken volt.
Eladó 2008 Exc 300 ! Érd : motul46@freemail.hu
Eladó KTM SMC 625 kipufogó dob, párban. 60eFt az ára. (postázni tudom, vagy személyesen BP)
https://www.bmotor.hu/ktm-smc-...
+36204822625
www.bmotor.hu
Sziasztok! Eladó egy új Mikuni TMX 38-as karbi, 50eFt. (Plusz képet szívesen csinálok...)
+36204822625
honda4022@gmail.com
Átvehető Pesten vagy postázom is.
Ez tipikus blogger-duma , nem a témához szól , csak mocskolódik!
Stihl olaj is nagyon jó 2,5%
Köszönöm a válaszokat
Kb. akármi fullszintetikus, 1:60.
Üdv! 1:50-re elég keverni. Igol sts-r ,én ezt tettem az sx 250-be.
Üdv, Sziasztok :)
Az lenne a kérdésem hozzátok hogy ktm exc 300 (2005) 2t motorhoz milyen keverési arányt (benzinbe) , illetve milyen olajat használtok ?
nekem Castrol Power 1 racinget mondtak illetve Motul 800-at, Köszönöm előre a válaszokat