Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt a szikra ízét hol csinálják?
Vagy van helye ahová elviszem elküldöm és megcsinàlják ?
Kb 8-10ezer huf karbinkent ha a tomitolap rendben van. Ezenkivul kell meg kozepso tomites altalaban(bar celszeru loctite 518at hasznalni pluszban itt).
A tomitolap teflonozasa is megoldhato. Olcsobb,mint kb 30ezerert ujat venni
köszi az infót!
szóval meglehetően macerás a felújítása
Beszelj Seduval. Ha tenyleg jo a 41ese akkor jo vetel.
41es van az SXen egyebkent. Ha jol emlekszem a 41ese raadasul TPSel, szivatoval es meleginditoval is szerelt
Nincs hozza. Ez kopik ki mindegyiken. Szikrakoszorules, uj gorgok a suberkocsin ha a tomitolap nem ment tonkre.ha tonrement akkor szivas, mert az draga
Az egész belseje kuka . Megvettem a motort vele de mondták hogy rossz vittünk eggyet beletettük jóvolt a moci . A karbi nem az enyém volt amit vittünk . Rendeltem hozzá eggy karbit 55 ért hát az is szar kb ugyan az mint benne volt jól átbasztak de vissza nem vette akitől van hogy bassza meg az a...át pedig úgy beszéltük . De nekem 39 van benne most . Nem az a fajta aminek műanyag a légszűrőfelöli vége . Vinnem kéne rendszámoztatni de ahhoz kéne hogy induljon a féklámpa illetve a világítás miatt .
ehhez van felújító szett? mert havernak ami vanfcr41 mozog a tolattyú vagy 2mm, de ahogy néztem nincs cserékhető sín ahol mozog a tolattyú
Sedunak volt 41 es Keihin. Allitolag jo allapotu.
Mi a baja egyebkent? Kikopott a tolattyu haz? Ha igen akkor az javithato
Sziasztok !
Van valakinek eladó karburátorja ?
2007es 525 be kellene lehetőleg olyan ami jó !
Rosszat sajnos küldtek postán !!!
rá kell mérni ha van ellenállás akkor jó ha nincs akkor szakadt
Sziasztok!

2005-ös RFS blokkos 450 EXC-mben szeretném lecserélni az alábbi alkatrészt (is). Ezt a cikkszámot találtam hozzá 54634024144, de a netet böngészve találtam hozzá egy újabb cikkszámot: 77034024044. Érdemes az újabbat választani? Különbséget nem találtam a kettő között.

Előre is köszönöm!
Hogyan sikerült megállapítani, hogy az a hibás? Cseréltem pipát+gyertyát és trafót, de semmi. Semmilyen szikra sincs, önindítóval sem. A lendkeréknél nem láttam semmi rendelleneset, az állórész is teljesen egészségesnek látszódik. Az összes vezetéket végignéztem elejétől a végéig, de semmit nem látok. Valaki adhatna egy használható tippet! :-S
Nekem a huskyn az fh jeladó halt meg egyik pillanatról a másikra
Sziasztok!

2014-es 250 EXC-m az utca végén megállt, azóta se kép se hang. Nincs szikra a gyertyán és nem indul. Eddig minden rendben volt, bármikor egy pöccintésre indult és sosem volt elektronikus gondom vele. Ha önindítózok, akkor a lámpák begyulladnak, gondolom akkor töltés van és a gyújtás szerintem rendben lehet. Cdi vagy trafó hiba lehet szerintetek? Ki mire tippel? Köszönöm!
Helló!

Nem tudom,de a kecskeméti KTM-nél normálisan szoktak velem kommunikálni,szerintem ott próbálkozz!
Sziasztok!

RFS önindító szénkeféjének típusát meg tudná mondani valaki és, hogy hol szerezhető be?
A csavar menete lehet sérült.nekem az első teleszkópomon volt sérült.menetfúróval kitisztítottam a menetet és új állítócsavart vettem hozzá.
Sziasztok, hátsó lengéscsillapitónál a "gyors" és a "lassú" kompresszió csavar miként befolyásolja a kompressziót? Illetve ha PDS teleszkópban az visszacsillapitás csavar nagyon nehezen, vagy alig mozog az miért lehet?
Hello sziasztok
2010 és XC 250re fekete hátsó sàrvédő ha valakinek esetleg van elfekvôben és megvàlna tőle
Van hengerfej jobb oldalan a deko mellett egy 6os csavar illetve a jobb oldali huto tetejen ha jol emlekszem. Mindegyiket vedd ki es lassan toltsd fel ne gyorsan
Hali! Véleményeket szeretnék kérni exc 530-ról. Mennyire bevált a blokkja, tipus hibák stb.. Jó, rossz minden érdekelne. Köszönöm
Help!
2005 ös 525 EXC-m ha bemelegszik akkor nyomja a vizet a túlfolyón.
Nem lett megfőzve. Hol tudom le lègteleníteni?
Nem nagyon vannak esztergàlyos ismerőseim :(
A Szett sem horror összeg szerencsére aztán remélhetőleg 1-2 évig ezzel a résszel nem lesz gond :)
Ahogy erzed.... Mondtam esztergalyos. 5 perc munka
A meret helyes amit irtak a sracok. A beszuras 1.2-1.5mm lehet. 2mm es ogyurut tegyel es ne a gyarit.
A szimering mindenkepp porvedos legyen
Koszonom a segítséget :)
Azt hittem csak szimering és O gyűrű csere megoldja a problémàmat de úgy néz ki H a persely is Cseres úgyhogy marad a szett rendelés:)