Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Ismét szükségem lenne a segítségedre.
Vettem a motoromba 5g-os görgőket- 7g- ak voltak benne, de még mindig olyan nehezen akarja fel venni a fordulatot.
A régi görgőkkel ezt csinálta.
Nagyon nehezen akart elindulni 50- ig nem is csinált semmit (logikus volt a 7g- os görgőkkel) és nehezen akart gyorsulni, meg nem is igazán pörgött a motor nagy sebességnél sem.
A mostani 5g- os görgőkkel szintén baromira szarul indul el, pont ugyan úgy indul mint a régi görgőkkel, nehezen veszi fel a fordulatot, nehezen gyorsul, de 50- felett már úgy pörög mint az állat. Talán még ott, 50- felett jól is
menne a motor, csak ez az indulás maradt a régi. Mondjuk két személlyel már nem is tudnék elindulni. Mért nem akar a motorom induláskor is jó erős lenni?k
Köszi!
Sziasztok. Ma vissza tettem az első irányjelzőket a verdára, de előtte ki akartam próbálni, hogy műxik-e. Ezért rákötöttem a hátsó helyére, de meg sem mukkant Akksi nincs de attól kellene működnie nem? Mi lehet a gond? Ha valaki tud segítsen Köszi
már nincs meg
Hátso farok idom esetleg?
Hali!
Azt hiszem kicsit több levegő is kell a fúvóka csere mellé. Nem árt, ha a levegő szűrő szivacsot is kicseréled. Létezik piros színű sport szűrő, kisméretű táblában. Azt hiszem 1200 körül van az ára. Az én gépem egy teljes tuning amin egy sport levegőszűrő volt, de a ganyé idő miatt felraktam a régi szűrőházat és abba sport lapot vettem. Így nem lett lassabb sem végre, sem gyorsra. Persze halkabb lett, ami kicsit fura, mert hiányzik a szuszogása :)
Köszönöm! Akkor felszerelem, ha csak jobb lehet tőle.
Szia
én az aprilia rally lc
motormra egy Gianelli extrat vettem gyári 50-es a gép
és ezel a kipuval viszi a 90-et mig a gyárival csak 80-at ment.
jobb gyorsulás meg a hangja is szebb.
A karbiba a főfúvókát ki kell cserélni nagyobbra nekem 78-as lett belerakva a gyári 72-es volt.
sziasztok van egy pár eladó Minarelli alkatrészem ha érdekel vkit irjon
imi542@citromail.hu
Minarelli 105-ös 2pofás kuplung

105-ös Kuplungharang

4db sárga irányjelző búra aprilia rally, scarabeora

Új 6g-os görgőszett


Mitsuboshi Varioszíj 18,4*785

Varioszíj 16,5*751
Üdv Mindenkinek! Teljesen laikusként lenne egy kérdésem. Malaguti F12 teljesen gyári, katalizátoros kipufogó. Kaptam hozzá egy Leo Vince Sprinter-t. A kérdésem az lenne, ha felszerelem milyen változásokra számíthatok (gyorsulás, végsebesség, hang) illetve szükséges-e utána összehangolni, és ha igen az nagyjából miből áll? A segítséget előre is köszönöm.
malaguti 50ccm-es léghűtéses blokk(3seb),berugós eladó
szacsomotor@freemail.hu
Sziasztok
Malaguti Centro 50 es első telójába mennyi olaj kell száranként?
Hali.Malaguti f18-om van.Olyan kérdésem van ,hogy akinek ilyen mocija van és télen ill. hidegben is használja annak még nem volt baja a km-órával?Nekem mindig bepárásodik(télen),már a 3. műszerfalat vettem (bontott),mert mindig valamelyik mérőműszer elromlik.Hozzászólást,segítséget előre is megköszönöm.
hali !
van valaki aki tud segíteni F12 blokk széthúzásban?
a blokk az asztalon van már. a gyújtást ugye le kell húznom hogy meg tudjam nézni a blokk belsejét (csapágyak szimeringek cserélye).
ha tudna valaki egy robbantott rajzot az nagy lenne, az alkatrészek megnevezésével.
üdv.
5000+posta
Üdv
Köszönöm.Tudom, hogy megegyezik csak az érdekelt törött vagy reped e.Szivató így nem tudom érdekel e, majd megGondolom főleg, hogy nem kaptam árat mellé.Hogyha kell jelentkezem.
A bura megegyezik az f12-ével,a szívató működik csak a csatlakozót az előző tulaj levágta ha nem működik vissza adom a pénzt
Üdv
Automata szivató és hátsó lámpabúra érdekelne.Melyiknek mennyi az ára?Természetesen csak akkor hogyha az automata szivató tökéletesen működik és a lámpabúra nem törött, repedt.
burkolat,váz,szívató,kábel köteg,karbi,lámpa,közép sztender,kormány kapcsolok
Üdv
Milyen alkatrészeid vannak és mi mennyiért?Írd le mindet.Automata szivatód van e hozzá?
hány cm3
Hali!
Nem tudom,hogy jó e.4-et kérek érte csomagtartóval együtt.
Hali. Az ülés jó lehet az f12re? Ha igen, mennyit kérnél érte?
Hali!
Mala F15-höz a képen látható cuccaim eladók.
Sziasztok malaguti crosserhez van pár alkatrészem fölösbe,ha valakit érdekel
Eladó Airsal 70 es alusport henger és egy Dellorto 17! ha kell valakinek írjon bátran!