Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kösz az ajánlatokat, de ki lett véve a belseje és megy így is..szóval ha nem muszáj nem veszek rá, mert úgyis eladom..
Nem tud nekem valaki eladó hátsó (lámpa alatti) sárvédőt, komplett indexekkel egy 1998-as F12 AC-hoz? Azonnal venném, mert sürgős. Ha tudtok eladót, légyszíves írjátok, linkeljétek vagy nem tudom! :D
helo
nekem van egy eladó gianelli extra kipu
50-es hengerhez való.
Van egy rezóm rá ha érdekel!
Akkor ok erre nem is gondoltam volna.
Úgynéz ki megvan már a hiba...a kipufogó volt eltömődve...
Lehet igazad van mert nekem se biztos hogy fel kellett volna fúrni,ugyan ezt csinálta és az volt a baja hogy a benzin-olaj keverő membrán ment szét és a gyertya mindig kormos volt,azt nézted?
Ha fel van emelve akk kipörög, ha szét lenne kopva akkor szerintem ki se pörögne, vagy tévedek? illetve 2. rúgásra indulni szokott...vagy ennek nincs köze hozzá?
Hello szerintem nincs benne kraft-kompresszió szét kellene húzni a blokkot megnézni milyen állapotban van a dugattyú meg a henger mert lehet kormos volt a dugattyú és belemart a hengerbe ezért nincs benne erő.
Hali!
Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy van egy malaguti f10-em és hát 30-tól nem megy többet, nem akar feljebb pörögni.De ha felállítom sztenderre akkor szépen teljesen kipörög. Mi lehet a gyíkja?
Köszi
Malaguti f12 robogómnál, lecseréltem a fagyálót .A baj az,hogy villog a vízhőfok mérő kontrolja.
Hello
Az első két darab 12Volt 35Watt/35Watt tompított/távolsági+két darab helyzetlelző 5W
A hátsó egy darab 12V 21W/5W féklámpa/hátsólámpa
Az index 10Wattos
Üdv!
Le tudná nekem írni valaki, hogy milyen ( és hány db. ) izzók vannak egy Malaguti F12-ben? Elég csak a fényszóró és a hátsó világítás.
Helló!

Érdekelne az sr felni, ha megvan még. A hátsó dobos vagy tárcsás?
ok kösz holnap hívom
06305076097 a barátom árulja szóval vele beszélj
Adsz egy tel.számot?
Kompletten eladó az elsô fék, az elérhetôség ottvan a a linkbe, kompletten így 4ezerFt!
Hello nekem is volt ilyen bajom az enyém pedig csak alapról gyorsult,kanyarba is meg kellett várnom még vissza ment a fordulat mert nem pörgött fel a motor és a membrán volt rossz ami keveri benzint és az olajat nem túl nagy összeg volt de 1.5 hónapig volt a szerelőnél mire rá jött.Fel lett fúrva a motor,kicserélte az elektronikát és a végén kiderült csak ennyi.
Hello az első féket mennyiért adod mert nekem a fékkar dugattyúja kellene azt hiszem mert mintha ott engedné el az olajat...
Heló! A következök eladók
-f12 gyári tank
-f12 gyári olaj tartály
-f12 gyári fekmunka hengerek(elsö hátsó kompletten)
-f12 duda
-f12 elsö sárvédö(felrajzolva szabásra kész)
-f12 hütés(komplett hütö bordákkal,tartály és csövek nélkül)
-minarelli gyári tárcsa
-gyári minarelli kipu
-gyári minarelli harang
-gyári minarelli szijtárcsa
-kuplung rugó szet(piros)
-gyári minarelli tolorugó
-f12 gyujtás kábelek(hiányos)
-Yzf Markolatt
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Sziasztok! Miért van az f12-el, hogy gyengén indul alapról? Ez azóta áll fent, hogy kicseréltem a szíjat egy újra. Az új szíj mérete ugyanaz, mint a gyárié, és mégis gyenge az indulás, pedig két hézagoló gyűrű is van benne. A görgők, és a variátor gyári. Megy egy-két métert, és utána már kilő, de addig nagyon gyatra, még kapartatni se lehet olyan rossz. Mit kellene cserélnem benne? Segítséget előr eis köszi!