Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rendben,azért azt lássuk be hogy a vespa az egy nyugdíjas talicska:)
A hatvan nekem már sokk főleg , h még egy tízes biztos volna haza hozni
Van most itt 40ért egy működőképes vespa , de a mala jobban teccene
Majd eldöntöm a jövő héten, hátha fejön még addig vmi kincs is
Hali,ha megnézed,azt írtam hogy 30-at ajánlottak érte,egyébként mindene tökéletesen müködik,főtengelycsapágy kell bele.Már szét szedtem,de már nincs sem időm se kedvem hozzá,a festése is félbe maradt,Nem adhatom 30 ért,nekem több mint 200 ba van,nylván nem annyit kérek érte,dee min 60-at,70-es öntött vas henger(49-es jelzéssel)21-es kézi szivatós karbi,sport kipuff,sport kormány,csak a kormány és a stüszni volt 20.000.
30at mondtál rá nemrégiben
Hiányzik belőle valami egyébként? A blokkja nem baj ha szar.
Hali,mondj 1 árat és viheted.
hello töltsd le a robogók kézi könyvét és abba benne lesz
Pont ilyen levegős leélt f12est keresek én is
Barátkozok a gondolattal,hogy veszek újra malaguti fiftyt!
Ha valaki megválna tőle,kiáltson már rám!
Csak 4 sebességes vizes fifty érdekel,természetesen nem lerongyolt állapotban!
mail címem:
lenartfeco@freemail.hu
Sziasztok!

Még új vagyok, most vettem egy 2000-es évjáratú digit műszerfalas F-12-t.

Az lenne a kérdésem, hogy hol találok valami leírást a műszerfal használatáról, nem igazán sikerül eligazodni rajta!

Illetve van e vmi külöös gyengesége a gépnek amire az átlagnál jobban oda kell figyelni?

Műszaki paramétereket hol találok hozzá?
Előre is köszi!
Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni, nem rég hoztam haza szerelőtől a motorom hengerfej tömítést cserélt, de mióta hazahoztam nincs se tompított fényszóróm se távolsági, indexek viszont jók. Valamit szét húzhatott a szerelő? Teljesen olyan mintha nem kapna áramot a kijelzőn se világít a világítás ikonja :/
Keresek levegős malaguti f12 100cc nicasilos hengert dugóval gyűrűvel kompletten. Jó állapotú használt vagy új szett érdekelne.
képet küldj lécives tamasi.horvath218@gmail.com
Eladó Malaguti F12 50-es.. 110E Ft.
Ma már nemtudok,holnap csinálok.
lécives küldjél több képet köszönöm
Pesten
nem rossz az ár helyileg hol vagy én Pécsen
passz,nincs elképzelésem,30at már ajánlottak,gondolkoztam rajta....
menyire gondoltál?
egybe szeretnéd vagy bontva
Csak egyben eladó,az árral kapcsolatban,várom az ajánlatokat,nemtudok mit mondani,nekem már nagyon sokban van,de már sem időm sem kedvem megcsinálni.így nyílván jelképes összegért vihető,kár lenne veszni hagyni a rozsdának.
Egyébként minden müködik,19-es karbi,sport légszűrő,öntött vas 80-as henger,49-es jelzéssel,sport kipufogó.
szia engem érdekelne mi az ára egyben v bontod is lécives küldj képet
Köszönöm válaszod. Engem jelenleg csak az érdekelt volna.
Érdekel valakit egy F-12 léghűtéses,ami szétvan szedve?A kűlleme nem szép,viszont csúnya,főtengely csapágyazásra szorúl.