Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már sikerült találnom egy fifty top-ot,de picit hiányos!
Így keresnék láncvédőt és komplett zárszettet!
Esetleg csomagtartót is!
Malaguti fifty top-ot keresek,valaki igazán megszabadulhatna tőle már igazán!
crosserhez van eladó
holmim
Sziaztok!Valaki tudna nekem válaszolni arra,hogy f12 főtengely szimeringet ki tudom e cserélni kívülről mind a kettőt.Úgy emlékszem a gyújtás felölit ki lehet,de a másikat nem tudom.
Elöre is köszi a válaszokat
Érdeklődnék hogy Malaguti rst 50-hez alkatrészeket hol lehet beszerezni vagy olyan motor aminek kompatibilisak az alkatrészei idomjai vele? aki bármilyen segitséggel tud szolgálni az a dtomek666@gmail.com címre irja már meg
előre is köszönöm
eladó malaguti ciak 35.000ftért de akár bontom is alkatrésznek

http://www.kepesmotor.hu/malag...
Nem akarlak elszomorítani,de ez egy 2007-es hozzászólás!
szevasz van egy malaguti f12 100 -om elado 140000ft hivj fel 06308111675
Hali! Valakinek valamilyen tapasztalata a Malaguti Madison 250-ről?
köszi
4 sebességes ezt kihagytam
Üdv,Malaguti f-12es blokkot keresek megvételre,pesten.
Üdv mindenkinek..
Lenne egy Malaguti mgx,grizzly blokkom.
Nagyon pöpec egy ducati energia gyújtás kell és pöcc röff nagyon megbízható eddig nemvolt vele gondom.
Ha valakit érdekel írjon.
eres012345@freemail.hu
email-ban részletezem.
Még mindig keresnék malaguti fiftyt,ha lenne valakinek eladó szóljon már rám!
4 sebességes,vizes érdekelne!
Helló mindenki olyan kérdésem lenen hogy a Repsol Moto Scooter 2T olaj milyen színű mert most vettem az új narancssárga flakonost és sárga de azt halottam hogy pirosnak kéne lennie. Szóval mi az igazság hátha tudja valaki
Malaguti F15 alkatrészek eladóak!

- olajpumpa 2
- hátsó szíjtárcsa 1
- gyári membrán 1
- bal oldali fékkar 500
- farokidom 4
- sisaktartó 5
- taposó idom 6
- 2db oldalsó lyukas idom 5
- gázbowden 1
- hátsó fékbowden 1
- első keréktengely 500
- blokktartó tengely 500
Helló!
Az lenne a kérdésem, hogy vásároltam egy használt Malaguti f12 phantom-ot gyári állapotú tuning mentes, de azt vettem észre, hogy 65-nél többet nem megy (lehet gyári fojtás van benne nem tudom) és 10 litert simán be veri úgy is ha nem húzom neki mi lehet az oka tudna-e valaki segíteni? Válaszotokat előre is köszönöm.
Helló!
Hali!
S.O.S Segítséget szeretnék kérni. A robogóm, 70 ccm delertó karbival. Menet közben megállt, és utána nem idult el. Le lett szedve a burkolat, benzincső, karbi kipucolva. Kipufogót levettem, úgy indult, de mikor ráhúzom a gázt, akkor lefullad. Ha a kipufogót visszateszem, akkor elindulni is alig akar. Valakinek valami ötlete?
Sziasztok! Szeretnék venni egy robogót és hát a Malaguti F12-re esett a választásom ( tuning-ot vennék persze ) néztem egyet 70cc 99es évjáratú. Tudnátok pár sort írni erről az évjáratról? Illetve ezek fekvő vagy álló blokkosok? Illetve nézegetem ezt a gyors gázkart ennek mi előnye van?
Sziasztok!
miért van az f12 Lc-néh ogy teli tanknál mutat a műszer utána pici kifogy kb kevesebb mint 1 liter és nem mutat csak akkor ugri fel félig ha meglököm oldalra
?
Sziasztok új vagyok itt.segitséget szeretnék kérni ,a gond a következő:a mocim induláskor majdnem kiugrik alólam,majd kis idő elteltével,mikor a motor már meleg a km mutató az 50-en megáll,nem mozditom a gázkart semerre,majd egy idő után magátol felpörög.(újabb karibi)Mi lehet agond?
Köszi! Zozo
Sziasztok. Tudnátok mondani f12-höz valami értelmes szíjat, ami feljön hátúl? Köszi előre is! :D
Az első fiftym volt ilyen csak az fehér volt!
Volt utána fiatalabb kiadású,de az elsőt szerettem a legjobban!
Az idomok is megvannak hozzá,csak még nem kerültek fel az összerakás óta.
A Kisérben lakok!
Szentesen már régen nem láttam pedig fiftyt!
Nekem volt három is,habár az egyik csak donor volt!
Vegyél fel msn-re v facebookra és ott tudunk beszélni,ha gondolod!
Lénárt Ferenc
lenartfeco@freemail.hu
Szentes melyik részén laksz?Én is szentesi vagyok,csak egy bő éve lakok Hmvhelyen.A motor is szentesről való.Sokáig kisBubornál porosodott a műhelyben.