Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!F12-eshez keresnék hátsó sárvédőt.
Szia
Kérdezz bátran hogyha Malagutival, akár más motorral kapcsolatban van kérdésed, itt megteheted.Szívesen válaszolok.
Szia

küldenél egy emailt a címemre! beszélni szeretnék veled
freemailpeter@freemail.hu
De be ám!Méghozzá önindítós a kicsike!
Igényel némi törődést,de remélem meghálálja majd!
Nincs hozzá meg a kormányzár,azt azért savallom,de hátha találok valahol majd!
Nem mondod hogy be szereztél egy Fiftyt? de nagyon remélem
Nem tudna valaki olyan linket,ahol egy malaguti fiftynek a színeit lehet variálni?
Szeretném lefújatni a kicsikét,de nem igazán találok olyat,ami kimondottan tetszene!
Köszi előre is!
sziasztok segítségre lenne szükségem.
Malaguti f12 70ccm henger lett rárakva azóta nem igazán akar menni.mintha kevés anyagot kapna.mechanikus szívató van rajt ha kicsit rá van húzva tökéletesen megy .17,5-es delerto karburátorban 75 főfúvóka van.valakinek ötlet mit lehetne tenni vele.nagyobb fúvóka megoldaná a problémát?ha igen mekkora?Köszi
Sziasztok! Szereztem egy Malaguti Mgx 50-est! Az lenne a kérdésem hogy hol találok hozzá alkatrészt főleg henger érdekelne!
Ja és lenne még egy buta kérdésem!
Szerintetek belelehet építeni egy vizes am6 blokkot?
Köszi előre is a válaszokat!
Hali!
Én kezdő vagyok malagutiban, éppen ezért érdeklődnék, elsősorban arról, hogy mi alaján tudom beazonosítani a motort. Van most egy Malaguti Ciak nálam, de nem tudom hogy a motorja mekkora, gyártási év ... Gugliztam sokat, e nem találtam hol lehetne beazonosítani. Segítséget előre is köszönettel: mamouth
fifty
Sziasztok4
Malaguti fifti-re keresek 70ccm es 6 felömlős polini hengert, sérült is érdekel!
Lenne egy olyan problémám is hogy nyáron elkezdett csöpögni a 2t olaj a karbi irányából.Nem az olajtartály és nem az alsó csatlakozásnál mert egyből szétszedtem azt hittem leugrott a cső.De ez a karbi felől jön.Nem mondanám folyásnak.Inkább csak szivárog.A robogó ugyan úgy ment gond nélkül semmi változást nem történt.Valakinek ötlet?
Üdv.

Valakinek nincs esetleg egy f12-es hez km csigája?Mert szeretném eladni a kicsikét csak rohadjon meg pont most szállt el...Előre is köszönöm.
Heló, Fél év után végre kész lett a kis Fiftym
Ha valakit érdekelne a megmaradt Blokk alkatrészből szóljon! csak a váltót használtam fel belőle.
Üdv! keresek fekvő minarellibe sárga malossi kontrsztrugót, és varitátorszijjat.gödöllő környékéből, ha lehet.
Hello nekem malaguti f12 hőz kellene km meg hajto kőszi
köszi, már megoldodott
menyit szánsz rá? 10.000ft tudok 2db szerintem.
hali esetleg nem érdekel valakit egy f15? minden müködik rajta még tuning mentes. szíj cserélve kevlár
heló!
Malaguti f15-15-höz keresek elsó teleszkópszárakat, illetve zárszettet. köszi
Sziasztok keresek malaguti crosserhez müködő blokkok csak egyben lévő érdekel
Helló. Vettem egy malaguti f15 motort és ahogy megyek vele gyorsításnál varriátor résznél hangos sípolás hallatszik és ha folyamatos sebességel megyek utánna elhagyja mi lehet az oka? Köszi előre segítségeteket.
Malaguti crosser 50 robogó eladó iá:110eft
szacsomotor@freemail.hu
Ha esetleg még meglenne a fiftyd írj már rám,lehet érdekelne!
Látom,hogy egy régebbi a hozzászólásod,de ki tudja...hátha porosodik a garázsban!
lenartfeco@freemail.hu
Szevasztok!
Nemrég vettem egy Malaguti XSM motort. Nem tudjátok, lehet hozzá kapni zárható tanksapkát?