Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kicsit bővebben elméletileg van egy komplet motor meg sok alkatrész
szóval érdeklődni : pippo17@citromail.hu
Eladó : FEKVŐMINARELLI
Stage6 segédváz, hátravezetős . (9000ft)
Motoforce PWK 24mm (9000ft) /UNIVERZÁLIS/
Stage6 R/T spacer+s6 csonk 24-28mm karbikhoz (9000ft)
Tárcsás fekvőmina hosszú blokk, 5küllős sr kerékkel (blokk üresen , végáttétellel és oldaldekni nélkül 7500ft, felni gumistól 5500ft)
Leonelli versenygyújtás (külső lendkerekes, kisebb mint az MVT és könnyebb is a lendkerék) , cdi-vel és gyújtótrafóval együtt : 20,000 ft
Polini sport 70 , AC dugó kell bele (8,000ft)
Első felni féktárcsával, gumival SR 5küllős ( 5500ft)
SSP teló emelő, kicsit viseletes (2500ft)
Stage6 HPC főtengely, 12mm-es csap. (13,000ft)
Hátsó tárcsás fékrendszer, féknyereggel, fém fékcsővel és fékkarral(5000ft)
Van még gyári varió, kuplungharang,külsőtárcsa,membrán(ház), szabadonfutó kompletten, Ventillátor rásegítő, . . .

Képekért , érdeklődni : PÜ!
Bármilyen anyag
Szia mi érdekel
hali most ujitottam egy Malaguti f12 AC-t, 70ccmes Top hengerrel, az szeretném kérdezni h ebbe milyen gyertyát vegyek?
Keresek a képeken látható hengert és hengerfejet, kopott, hibás is érdekel.
Malaguti F15 cuccok:

- olajpumpa 2.000
- farokidom 4.000
- sisaktartó 5.000
- taposó idom 6.000
- 2db oldalsó lyukas idom 5.000
- gázbowden 1.000
- hátsó fékbowden 1.000
- első keréktengely 500
- blokktartó tengely 500
Hölgyek-Urak!
Eladó f12 : 70-es henger.polini kipufogó.
Érd 20 376 46 36
Sziasztok. Meg tudná valaki mondani hogy a MAlaguti F15 első teleszkópjába mennyi olaj kell?
Heló!
A hétvégén beújítottam egy F12est, milyen a gyári szj mérete, és a gyári görgő bele?
130/60-13:

Conti Twist: 9eFt
Conti Twist sport: 9eFt
Metzeler Me 7-teen: 9100Ft
Ami nekem bejön az a Michelin Power pure sc: 11350Ft

De van még egy csomó fajta.

140/60-13:
contitwist: 9000Ft
Me 7-teen: 10300Ft
power pure sc: 10900Ft
Meg még van 10db kb.

Ha teljes lista kell akkor írj üzit.
Hali.Nekem egy Mala F18-asom van.Levettem a variátort és beindítottam.A hang emi elötte is volt az megmaradt,csak a motor ment elvileg mert a variátor nem volt rajta.Kicsit morgós,kicsit fémes hangja van.Menet közben flerősödik.Volt már valakinek ilyesmi gonja?Mi lehet ez?Válaszokat előre is köszönöm.
hello...130/60/13
140/60/13 ezek milyen árban vannak?
Sziasztok!

Malaguti ciak 50-es robogót vett egy ismerősöm és érdeklődnék, hogy az első lámpa búrát hogyan lehet leszedni? A foncsort is portalanítani kellene, illetve későbbiekben biztos kell majd egy izzó csere is! Addig eljutottunk, hogy kiszedtük az első idom összes csavarját, és be láttunk a burkolat mögé ahol láttunk még vagy 4 csavart ami a lámpatestet fogja. Na azokhoz a csavarokhoz hogyan férünk hozzá?! :) Mozog az egész idom, de a kormánytól és a keréktől nem nagyon tudtuk leszedni! A válaszokat előre is köszönöm!

Üdv: Peti
Helló!
Valakinek van f12re való sport kormány elfekvőbe?
Van néhány jó állapotú gyári alkatrészem fekvőblokkos minarelli-hez. 2db 50-es hengerszett főtengellyel. 2db 12-es karbi, gyári F15 kipufogó, gyári variátor.
Sziasztok!
Tud valaki esetleg egy eladó fejidomot F15-höz(elöl-hátul tárcsafék)? Igazából csak alsórészre lenne szükségem.
Előre is köszi.
üdv malaguty runner elsőteleszkópját hogy a fenébe kell széthuzni? valamibe megakad és nem tudok rájönni miben összes csavar kicsavarva és valamiben meg akad mind a 2 szár.
Szia! Képesmotoron, Apródon, Jófogáson szokott hirdetni egy "Miska" nicknevű egyén. Azt írja, neki mindene van. Szarvason lakik. Nála próbáltad már?
Sziasztok! Keresek rendszámos, vagy forgalomba helyezhető Malaguti Madison 125-öst, első szériás változatot. Ismer valaki olyat, aki ilyeneket importál?
Kedves Malagutis társaim!
Alkatrész beszerzésben kérem segítségeteket. Tavaly nyár óta próbálok főtengelyt szerezni 200-es évjáratú 150 cm3-es Madisonomhoz, eddig teljesen sikertelenül. Ha valakinek van ismerőse, vagy tud bontót, ahol jó eséllyel van ilyen, kértek írjatok elérhetőséget!

Előre is köszi mindenkinek!
Sziasztok!

Hogyan lehet légteleníteni a hűtőt a a motoron?

Választ előre is köszönöm!
S.o.s

Nehezen indul a malaguti f12 lc -m.
Amiket le ellenőriztem:
Gyertya jo
Szikra jo
Üzem anyag van
Levegő benzin keverés arany tökéletes
Amugy azóta van ez mióta nem 95 nitro + tankolok bele hanem sima 95 -öst.
Egy tény van amit sejtek hogy a berugo racsni nagyon el van kopva. De akkor nem lenne szikra. Ha valaki meg tudná mondani akkor örülnék hogy mi lehet a gond.
Sziasztok ha érdekel valakit malaguti crosserhez eladó blokk 70-es hengerrel .
Érd:tamasi.horváth218@gmail.com