Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha már ilyesmi a téma, akkor bedobnám az én RST-m hirdetését: http://www.kepesmotor.hu/malag...
Ha valakinek kellene
eladó !
igen ! az nincsen meg
Elég hiányosnak látom, gondolom az oldalidomok már nincsenek meg!
kistutu.rx@gmail.com erre küldheted!
Helló, meg van még írj egy Emailt küldök képet és meg beszéljük.
hali nekem van egy eladó
szia a henger megvan még hozzá persze hengerfej és dugattyu is érdekelne? ha igen mennyire tartod?
hali nekem van egy blokk üzemképes malaguti rst 20000 odadom ha kell
Sziasztok! Malaguti f12 robogóm megállt,nincs szikra.Elkövettem vele mindent(gyertya csere,kábel,pipa csere)és még mindig nincs szikra.Milehet vele?
Öcsém eladná Malaguti Crosser Cr1-ét.....

Tudtommal az ár FIX 80.000ft, SOS ár, mert szeptember 7-el megy Londonba és nem szándékozik hazatérni.

A motor Százhalombattán éldegél, bármikor lehet jönni érte.
Próba, tesztkör csak a zseton letétbe helyezésével lehetséges (kicsit unalmas már hogy mindenki csak motorozni akar egy kört, utána meg lefikáza)

Infó: blue kukac akmt pont hu
Sziasztok. Valaki meg tudná nekem mondani, hogy a Malaguti F10 főtengely szimeringjei milyen méretűek? Köszönöm előre is.
Üdv!
Esetleg valaki tudna segíteni hogy Malaguti F10 Jetline-nak 98 as hova van kötve az autómata szívtója? 96-ashoz kapcsolási rajzot nemnagyon találok
Előre is köszönöm!
Rendben elküldöm remélem így már boldogulsz
Esetleg vki tudna F12 Phantom max-hoz (200 ccm) Bontott blokkot?
Szia! Engem érdekelne ez a leírás pont a műszerfal miatt, de már a feltöltött file nem található :( Esetleg elküldenéd? styxbl@gmail.com Köszi!
Sziasztok.EGy újabb problémám lenne,amivel hozzátok fordulok.
Valamiért,ma jöttem haza..olyan 60 körül a műszerfel világítás irtózatosan izzott,első-hátsó világítás kiégett,helyzetjelzőkkel..mi lehet a hibaforrás?! :S
Szia.Megoldódott a gondom.Köszönöm a segítséged! :)
Malaguti F 15 alkatrészek eladóak:

- olajpumpa 2.000
- farokidom 4.000
- sisaktartó 5.000
- taposó idom 6.000
- 2db oldalsó lyukas idom 5.000
- hátsó fékbowden 1.000
- első keréktengely 500
- blokktartó tengely 500
hali tudnátok segiteni hogy a malaguti f 12 ön jobb oldalt van a műszerfalon az óra az mien módon működik elemről vagy akkuról mert nekem most nem mutat semmit köszönöm.
Elvileg erről van szó: http://www.ricambiepocaroma.it...
Hello valaki nem tud bontásra ítélt RST50 blokkot?:) vagy hogy melyik motornak a vízpumpa fogaskereke jó hozzá?a műanyag amit a főtengely hajt!
hello én f12 párti vagyok mert olcsóbb alkatrészileg...mások véleménye szerint is...én is kérdeztem mielött az enyémet megvettem...neten hozzá jutsz mindenhez...de én Békéscsabáról veszem mert ott van egy ilyen bontós csávó...
hello valószínű hogy légtelenítési probléma...mert amikor alul légtelenítettem akkor nekem is ez volt...azután féknyereg csere volt mert azt hittem az a rossz és kiderült hogy felül kellett volna légteleníteni...mert a másikat felraktam levettem felül a kupakot hármat húztam rajta és már jó is volt...
Sziasztok.Szeretném segítségeteket kérni!
Malaguti F10,Gremica féknyereg..a kérdés.A 3 O gumigyűrű hová való,illetve az olaj átjárja,de a dugattyúk nem mozdulnak.
Csatolok egy képet,a féknyeregről!
http://p1.vatera.hu/photos/0f/...
Ő lenne az,a segítségeteket nagyon szépen köszönöm!