Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali hátha valakit érdekel eladó a motorom.malaguti f 12 léghűtéses elöl tárcsa új fékbetétekkel hátul dob fék.az idomjai jók nem törött.minden elektronika működik visszajelző-index lámpa duda öninditó is minden .fényezése normális de használatból eredendő kissebkarcok vannak rajta.motorja rendben van jól húz nem szaggat. hibálya hogy az ülés tetején van egy kis szakadás.a motort lábon el lehet vinni bárhova.az ára 65.000 ft de ebből már nem engedek semmit.a motor dunaharasztin van.csere nem érdekel.azért ijen olcsó az ára mert már csak ennyi pénz kell a egy rendszámos motorhoz amit meg akarok venni.érd tel szám 06 30 243 18 13 vagy mailen bartagebu@freemail.hu
Malaguti F15 cuccok:

Már csak a felsorolt alkatrészek maradtak meg:

- olajpumpa 1.000
- farokidom 3.000
- sisaktartó 4.000
- taposó idom 5.000
- 2db oldalsó lyukas idom 4.000
- hátsó fékbowden 1.000
- első keréktengely 500
- blokktartó tengely 500
üdv 4 sebességes vizes morini blokkos malaguti rst-hez keresek váltódobot ha valakinek van légyszi irjon
joc31@freemailhu -ra előre isa köszi
Nekem is ilyen van fent a Fiftyn de majd nem hogy lehetetlen ilyet találni. Sok sikert hozzá ha még is találok látok ilyet jelzem
Köszi!
Én a képen látható polinit keresek!
Nagyon jó...nekem a második f12-m van...és mind a kettő bevált
sziasztok venni szeretnék egy malaguti f 12 pfhantom robogót segítség hogy jó döntés mennyire jó ( tapasztalatok)
Hali, van 50-es henger szettem igaz kezd kopni a nikaszil réteg ezért is cseréltem le ne hogy vmi baj legyen de még ment simán.
hali segitség kellene nincsen esetleg valakinek eladó malaguti f 12 höz elsőkerékre kilóméteróra meghajto ? mert nekam valamiért nem mér már leszedtem és kézzel megpörgettem ugy hogy benne van a spirál és néha a spirál hajtás közben megáll ami van az a rér kis kampós kerek rész ami bele akad az elsőkerékbe az nekem a szerkezettől eléggé mozog és néha tekeri a spirált néha meg nem ezért gondoltam hogy veszek másikat de ha van valakinek javitó ötlete azt szivesen fogadnám köszönöm.
Malaguti fifty-re keresek ilyen hengert.
Sérült is érdekel.
Szétment a tűgörgő csapágy és bedobta a darabjait a dugóhoz! Nekem van egy 70 es dugom. Írj ha érdekel
Sajna nincs telefonja,de 55-ért akarja adni!
Elméletileg a blokk egyben van különben,de valamiért szétkapták!
Nekem is dédelgetett vágyam egy am6 blokk a fiftymbe!
Már régóta agyalok rajta,de még nem jutottam addig!
Sokat kellett alakítani rajta,hogy beférjen a blokk?
Akár mailen is írhatsz,ha gondolod!
lenartfeco@freemail.hu
Ez meg az én két szépségem!
Sziasztok!

Segítsetek nekem legyetek oly szívesek!
Egy barátom vásárolt egy kicsit hiányos Malaguti Dune típusú enduro mocit. Már majdnem összeállt a szekér, de elég ritka típus ahogy megfigyeltem és nem találunk hozzá fesz.szabályzót, mivel nem volt rajta így nem tudjuk a típusát.
Kérdés a következő:
Meg tudná valaki mondani hogy milyen típusú való bele?
Elvileg 5 kiosztása van, ennyit tudunk.
Még jobb lenne ha valamelyikőtök esetleg tudna ilyennel szolgálni!
Előre is köszi a segítséget!
Peace!
értem esetleg valamilyen elérhetöséget tudnál adni az ismerösödét! én azota beleraktam egy am6 blokkot de idom szett kellene rá
Egy vizes blokkom van megbontva.
Egyik ismerősömnek van egy fiftyje "kosárban" amitől talán megválna és az idomszett is talán teljesen megvan,viszont csak egyben adná el sajna!
milyen alkatrészeid vannak ?
Komplett idomszettet nagyon nehéz lesz beszerezned,igazi ritkaság?
A kipu már nagyon régen elkelt!
elsösorban idomszett ami fontos lenne
csá megvan még a kipu? emailt írsz válasznak opi.jani.5@citromail.hu tel 06704287749
Sziasztok! tudnátok mondani egy szolidabbb tuning csomagot f12re? mit lenne érdemes lecserélni egy gyári f12röl h jobban mennyen?előre is kösszi!
Milyen alkatrészek kellenének?
Hátha...
Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem.
Van egy Malaguti Madison t150-em, 2000- es évjáratú.
A problémám hogy a variátor felől ciripelő hang jön, vagy folyamatosan, vagy csak közbe-közbe. Eddig elvittem 3 szerelőhöz, szétszedték összerakták, nem találtak semmit, azt mondták hogy tökéletes minden. Igaz tökéletesen működik is, semmi gond vele, csak a ciripelés az zavarja a fülemet. Amit eddig csináltam, csináltattam. Szelephézag állítás, vezérműlánc feszítőt kiszedtem, kipucoltam ellenőriztem, működik rendesen, visszaraktam. A motorikus részéről mást nem csináltam, szerintem az rendben van, a hang nem onnan jön.
Variátornál kicseréltem a szabadonfutó fogaskerék csapágyát kicsit löttyent, visszaszereltem, tökéletes, a hang maradt. Cseréltem variátor görgőket, csúszkát, ellenőriztem a szabadonfutót, semmi baja, illetve variátor tárcsát is, ez sem oldotta meg. Cseréltem komplett kuplungot, ez sem vezetett sikerre. Illetve cseréltem variátor szíjat, ekkor kicsit halkult de nem múlott el. Előfordulhat hogy variátor szíjból kellene másikat vennem? Ami bent volt az márkára mitshuboshi, és egy használt yamaha gyári szíjra cseréltem.
Esetleg valakinek még ötlete?

Előre is köszi.

Baga
Hello !

Kéne nekem egy F12 Phantomról a hűtött dekli fedél berúgószerkezettel.
Minarelli blokkra passzoljon, színe nem fontos, de az alumíniumban ne legyenek nagy hibák.
Ilyen kell mint ezen a képen :
ELADÓ EGY MALAGUTI CR1 Crosser


Pöpec állapotban van, csak épp minek 3 robogó meg 2 másik moci egy garázsba.
Öcsém idén vette, de kedden repül az országból, és már nem szándékozik visszajönni.
Van 2db SR is...(adatlapomon vannak képek)
A fekete-pókmintás 65000ft
A másik az egy Malossi/Polini tuningos 70-es...az 130.000ft

Ára: 100.000ft
Most augusztusban ha kell valakinek akkor 80-ért megszámolom neki.