Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Tud valaki segiteni abban, hogy F12-hoz hol tudnek kezelesi utasitast es valami szervizkonyv felet letolteni?
Koszi
Sziasztok
A problémám az lenne hogy nem indul önindítóval a Malagutti F12 csak tekeri, viszont ha csak ránézek a berúgókarra ez első rúgásra indul.
MI lehet a gond, hallottam olyan véleményt is hogy kevés az aksi 4Amperje erősebb kellene min.6-7A.
mert távol van az aksi az önindítótól és így nagy a vezeték ellenállása.
Szívesen vennék okos hozzáértő véleméyt.
Hol és hogyan kell hogy testelve legyen a Malagutti 12.
Köszi
Köszönöm.
Sziasztok. Érdeklődnék hogy honnan lehetne Malaguti (Blog 160) szerelési könyvet letölteni vagy venni. Előre is köszönöm.
Üdv! Keresek egy malaguti fifty hez egy komplett franco morini g30-as blokkot. Aki tud nem túl drágán irjon. THX.
Sziasztok !

Olyan problémám lenne remélem nagy a közösség és valaki tud nekem segíteni !

Malaguti Crosser Cr1 lenne szó, henger csere volt tavaly nyáron , utánna 620 km raktam már bele viszont tavaly novemberében valamiért meg állt menet közben kb 55 mehettem , olyan volt a hangja mint mikor elektromos szerszámmal dolgozol és elmegy az áram és fokozatosan leáll és kicsit megtorpan... azóta volt szerelőnél 4 napja kitünően müködött , tankoltam bele és ugyan ezt a hibát észlelve le állt ... jelenleg szerelőnél van de egyenlőre tanácstalan...
sziasztok!, 250 es malaguti password 4 ütemű robogót, küldföldi okmányos-t néztem ki neten, 2007 es évjárat , a képek alapján kifogástalan állapotban, valaki meg tudja mondani, pontosan mennyibe kerülne névre irni, műszakiztatni, biztosítással mindennel együtt forgalomba helyezni a nevem alatt? (19 éves vagyok, 1 éve van A2 es jogsim, a motor gyári adatok szerint 23 Le(17 KW), a külföldi okmányiaban szereplő adatokról nincs információm :/ )
ÜDV.
F18-ról mik a vélemények,jó választás lehet?50esként használható vagy feltűnő mint pl.a runner180?
Sziasztok!
Vettem egy f12 levegőset és azt vettem észre hogy a kipufogó torok fele akkora nyílással rendelkezik mint a többi robogónak hogy ez miért van illetve hogy kimarassam rendesre vagy így a jó?
Előre is köszönöm a válaszokat!
szia érdeklődnék hogy meg van e még a crosser üzemanyag tartály és ha igen mennyibe kerül?
Sziasztok! Nincs valakinek eladó Malaguti Crosser blokkja?
sziasztok,
kellene kis segitseg nekem.
Madison 125os, 2000 ev.
Tudja e valaki mennyinek kell lenni a kijovo aram a generatorbol ? Kulon kulon mind a harom kabelen.

Ugyanis nincs toltesem es nemvagyok benne biztos hogy csak a fesz szabajzom ment tonkre.

Elore is koszi.
Sziasztok!
Keresek Malaguti XSM 50-hez gyári benzincsapot!
http://abload.de/img/11124936_...
Upsz,nem 12-es felni van elöl hátul az F12-n? :-o
ha 13 as a felnid akkor nem.
Szevasztok.
Az érdekelne hogy 140/70-12-es gumi elfér F12 hátsó felnin?
Köszi előre is.
http://olx.hu/hirdetes/malaguti-madison-s250-auto-csere-ID3ckEl.html
Sziasztok elado lett a Madisonom ha valakinek ilyenre faj a foga szoljon.20/ot kilenc egy3818
Üdvözlet, sziasztok!

Malaguti CIAK 150 vásárlása előtt állok. Olasz papíros.

Ha jól tudom kétnyelvű adásvételi, Kivonó papír, meg forgalmi(másolat)
kell hozzá. No meg adattábla nélkül nem helyezik forgalomba.

Ebben szeretném a segítségeteket kérni minél előbb, hogy a CIAK 150-nek hol található a táblája?
Válaszokat előre is köszi. :)
meg van még ez a henger?
keresek egy ilyen henger
https://www.facebook.com/sanyi...
Sziasztok!

Nemrégiben vettem egy Malaguti f12 Phantom max 125-ös robogót (yamaha blokkos).Teljesen hibátlan volt minden kb ezer kilóméterig . A napokba menet közbe egyszer csak megállt ! Gyertya csere, gyujtótrafót kimértük (gyári adatot mutatott) gyújtás alapot kimértük (gyári adat alsó és felső határán volt a mérés). Van szikra is , és üzemanyagot is kap , és az istenér se indul be ! Esetleg valaki tudna nekem segíteni ez ügyben ? (gyújtáselektronikán is gondolkodok ) Segítségeteket előre is köszönöm .
üdv
Szia!
Érdeklödnék Malaguti f18 hoz hátsó féktárcsád van?
válaszodat elöre is köszönöm ha van küldj üzenetet az email cimemre:talastomi@gmail.com
Üdv! 99-es Malaguti Madison 125-höz keresek a műszerfalhoz quartzórát, ha valakinek van és eladná kérem jelezzen!
Üdv!
A Kuplung agy meg van még? Ha igen tudnál róla képet küldeni és mennyi lenne az ára?