Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy kinek mi a véleménye a Malaguti Grizzly- ről? Motorvásárlás előtt állok, és ezt ajánlották! Köszönöm
Sziasztok!
Malaguti ciak lámpájában,hogyan lehet égőt cserélni? Honnan bontsam? Első lámpa.
Sziasztok! Valaki megtudná mondani hogy amiket bejelöltem részeknél mekkora a távolság? Ui: A felső méretnél egy csavarhoz lenne jó mérni!
Sziasztok! Malaguti f15 keresek sportkipufogót.
Én sehol nem tudtam beszerezni "femtesz" néven lévő fórumtárs nekem nagyon sokat segített. A műszerfal menü kezelését azt lefordították. Az angol nyelvűt azt gondolom megtaláltad!
Sziasztok! Vettem egy Password 250-es robogót. Tudnátok segíteni, hogy magyar nyelvű kezelési-szerelési könyvet honnan tudnék beszerezni? Köszi
Sziasztok komplet gyujtást keresek malaguti mgx 50-re..
Sziasztok, egy Malaguti Password 250 2007-es nem indul. A gyujtást ráadom a kontrollámpák világítanak, majd a vízhőfokmérő kivételével elalszanak, ez folyamatosan világít. A tápszivattyú nem dolgozik köszörül, de nem indul. A hűtőgombát cseréltem nem változott semmi. A CDI-t is lepróbáltam egy másikkal az sem vált be. A vízhőfokmérő hibajelzése tilthatja a gyujtást és a tápszivattyút?
Ha van javaslatotok, akkor légyszi osszátok meg velem.
Sziaszzok malaguti f12 őt vettem 70 es henger van benne az elöző tulaja mondta sokat állt a katburátort biztos tisztítatni kell azon kívül lehet bármi oka, hogy 50 nél elkezd dadogni a motor ?
Sziasztok!
Mostanában vettem egy Centro-t 125Ie (2009.11. 7200km) Az lenne a kérdésem, hogy a hőfokmérőnek milyen gyorsan kell emelkednie, s kb. holl áll a skálán üzemi hőfokon. Én 20 percet bolyongtam a városban, (kb. 4 fok volt) s csak a kék osztás végéig jutott.... esetleg már cserélnem is kell termosztátot?
....Köszi
Madison 125
Sziasztok,
Megtudna e nekem mondani valaki melyik kabelek mennek a karburatorhoz erre a ketto helyre ?

Hidegben nemakar gyujtani, kompresszio van, gyertya jo, elektromos szauh mukodik.
Sziasztok segítenétek abba hogy a malaguti f12 phantom 100ccm és a yamaha aerox 100 léghűtéses henger egyezik e?
Sziasztok!segitsetek nekem olyanban van egy malaguti f12 70ccm robogom, delorto 17,5 karbival!Mekkorának kell lennie a főfúvókának minimum!Most jelenleg 85 van benne az alapjárat meg 34-es igy egy kicsit sokat kajálgat a moci!
ha szar az óra én vevő lennék a km meghajtó csigára
nekem az óra fasza de a csigáról leesett az a pöcök ami hajtja
amúgy vagy a csig a szar vagy a meghajtó spirál, vagy az óra
a spirált lehet pótolni a többi alkatrész pótlása elég nehéz
Sziasztok kérdésem lenne malaguti centro sl kilométer ora meg sem mozdul mi lehet a gond ?
Malaguti f12 ac
Üdv mindenkinek!
A képen látható Zöld tiltásmentes elektronikán,mi célt szolgál az a fém valami?
Még a motorszerelőm sem tudta mi az.!

Az elektronika :
http://alkatresz.robogowebshop...
Szervusztok van egy malaguti f12 őm elég lomha, most cseréltem.nagyobb fúvókát 80 ast új redgfilter légszűrő le vince tt kifuf hozzá való kuplunk rugóval görgővel de még így is csak nyögi a 70 et mi lehet a baj ? Szíj is új de 451 lehet hosszú lenne
Szervusztok van egy malaguti f12 őm elég lomha, most cseréltem.nagyobb fúvókát 80 ast új redgfilter légszűrő le vince tt kifuf hozzá való kuplunk rugóval görgővel de még így is csak nyögi a 70 et mi lehet a baj ? Szíj is új de 451 lehet hosszú lenne
Sziasztok segítségeteket kérném Malaguti Madison 125 robogón a motortól megy egy gumi cső a levegő filterhez amin keresztül a meleg levegőt kellene kapnia, az a baj hogy azon a gumi csövön keresztül nyomja ki a motorból az olajat a levegő filterhez mi lehet a baj? segítségeteket előre is köszönöm
Sziasztok segítségeteket kérném Malaguti Madison 125 robogón a motortól megy egy gumi cső a levegő filterhez amin keresztül a meleg levegőt kellene kapnia, de az a roblémám hogy azon keresztül nyomja a levegő filterbe a motorból az olajat,mi lehet a baj? segítségeteket előre is köszönöm
Sziasztok. En most vettem egy 200-as medisont 2003-as evjaratut. Beindítását kiírja hogy Oil és villog de 2 perc után elalszik. Néztem a bíbor és kicsit kevés volt Bene. Töltöttem utána.( Azt a nívó palcansl kell betölteni az olajat?) Mostmár jó a szint de még mindig kiírja? Mi lehet a baj? A segítséget előre is köszönöm
keresek malaguti fifty top blokkot
Sziasztok!
Malaguti Grizzly alkatrészeket keresek (Franco Morini blokkos)