Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem mindig XD
Bár az erdőn át ugye rövidebb!
ezekszerint nem jo helyen tettem fel a kerdest .. :)
Légvonalban XD
Sziasztok!

Nemtudom, hogy jo helyen teszem-e fel a kerdest, de egy turat tervezunk a 2 baratommal egyetemben.

Szurdokpuspoki-tol kellene eljutnunk Kazincbarcikara 1 nap alatt off-road :)

Ami azt jelenti, hogy a leheto legkevesebbet szeretnenk betonuton megtenni.

Tudnatok segiteni, hogy pl google map-on megnezni, h kb merre lehet elmenni ?

Vagy ez igy tok eselytelen ? :)
Beugrok!
Árpikám én is vásároltam motort ha parádon jársz ugor be!
Szia Bendópityu!
Láttalak ma délután, amint mentél haza a jól megérdemelt munka utáni pihenőre. Fújtad a füstöt mint egy 2T! Azért a kék csodát még pihentesd,idefent később olvad el a fehérség.
Sziasztok!

Nincs valakinek Shoei Qwest vagy xr1000/1100 L-es méretben egy próba eréig?
Sehol sem kapni nálunk már ilyeneket, kintről viszont még tudnák rendelni csak kérdés passzol-e a buksimra.
Sziasztok!

Most hétvégén egy Mátra túra érdekel valakit?
Sziasztok!

Van valakinek Mátra-motorozás terve valamikorra?
én benne vagyok.
Mi lesz a ringen?
80-100€ szokott lenni... ezt szét dobnánk és időjárás viszontakságaitól tudnánk mentesíteni magunk...
mennyi a box?
Fiúk Lányok!

Vasárnap eléggé sokan leszünk a ringen a Mátrások közül.
Esetleg egy közös box bérlés?
Mi történt a válladdal?
Hirdesd meg Facebookon...
Sziasztok riderek! 2014. Augusztus 24.e vasárnapra, Osztrák szervezésű motorosnapra, el szeretném adni az előre befizetett 25000 Ft-os egész napra szóló regisztrációmat, amelyen ha valaki szeretne, még amatőr versenyen is indulhat. Én is regisztráltam, de sajnos a válltörésem miatt nem tudok rajta részt venni. Amennyiben valamelyiktek szeretne ott lenni, csörgessen meg ezen a számon: 06 70 948 17 01 és megbeszéljük a részleteket. Köszi szépen! Üdv mindenkinek!
Esô miatt elmaradt 4. én. Vasárnap lehet menni 10. èn. Akkor megyünk a Ringre. Akkor remélem jó idô lesz!