Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak nem Imihez jött Encsre? Ma jártam épp a Hell mellett, van pár nagyobb méretű vakondtúrás, de építkezésnek semmi nyomát nem láttam.

Ez most tök offos idióta kérdés lesz:
katicabogár irtására nincs valami hiperszuperhatásos tippetek? ezek az elszaporodott harlekin katicák évről évre egyre jobban megkeserítik az életünk, már bent sem lehet nyugton maradni tőlük és kezdenek éledezni, úgyhogy az éven már nem tűrök, harcolok ellenük keményebb fegyverekkel, mint eddig
Hello zoli bácsi! Nem tudsz nekem 150-es gumit eladót R17!
Ezeknél a minisztereknél sosem lehet tudni. Putyin például motorozik.
Válasszunk motoros miniszterelnököt. ツ

A focista láthatóan szar...
Ja pofám leszakad mikor olvasom, hogy mennyi lóvét kapnak hetente a "hős és tehetséges" focisták
Én a magyar fociról még nem hallottam...
Ami itt folyik az nem foci - bár nekem a külföldi foci sem foci, sőt a mai foci sem sport, hanem pénzmosás.
Kellet a sok köcsög haszna vehetetlen stadionra meg arénára
Magyar foci! Nem tudom hallottatok-e róla
Szégyen megöl
Köszi!Sajnos erre számítottam.
Hali!
Nincs véletlenül vkinek eladó Koso db10r műszerfala?
Állítólag állambácsi baszott hozzáadni a részét a dologhoz, Magyarán az állami támogatást nem kapta meg a pálya.
A Hell meg nem fogja saját zsebből lenyomni ezt a nem kis projektet.
Mélyen tisztelt Hölgyeim és Uraim!

Motoros nyílt nap a Team SIKARI & az EuroRing csapatának közös szervezésében!

Ugye milyen jó lenne egy jót motorozni egy jó társaságban? Ugye milyen jó lenne kimotorozni a szenvedélyed biztonságos körülmények között? Ugye milyen jó lenne a pályázást megtanulni tapasztalt motoros segítségével?

IGEN!

Légy üdvözölve nálunk! 2014. Április 26.-án szombaton mindezt megteheted az EuroRingen!
Közép-Magyarország legszínvonalasabb, legfelszereltebb, legbiztonságosabb versenypályáján teheted próbára a képességeidet, tanulhatsz a tapasztaltabbaktól, felügyelet alatt bontogathatod az első pályamotorozásod szárnyait.

A program részei:

- Egész nap, reggel 9:00-tól, délután 18:00-ig tartó korlátlan ideig motorozhatsz,
- Motortechnikai ellenőrzésen vehetsz részt (Futómű, gumik, fékek ellenőrzése)
- 12:00-tól 13:00-ig kötelező ebédszünet és pihenőidő,
- Színvonalas büfé, portaszolgálat, közvetlenül versenypálya mellett benzinkút, áram biztosított a számodra,
- A pályamotorozás élményébe belekóstolhatsz tapasztalt instruktorok felvezetésével, segítségével,
- Biztonságos vezetéstechnikai tanácsokkal is segítünk neked, igény szerint,
- Ingyenes fotó-, videókészítés (GoPro kamerával) rólad, a motorodról,
- Igény szerint időmérő készüléket biztosítunk.

Segítségedre lesznek számodra a meghívott VIP résztvevők, instruktorok:
- Szabó Henrik motoros szakújságíró,
- Horváth Miklós rendőrmotoros oktató,
- Papp László magyar dragbike bajnok.

A rendezvény csak és kizárólag az arra alkalmas komplett motoros védőfelszerelésben látogatható! Kötelező a cordura, vagy bőrruházat, zárt motoroscsizma, szabványos bukósisak, zárt motoroskesztyű használata.

A helyszínen fizetendő díj – előzetes EuroRinges regisztrációt követően – a mindenkor érvényes pályahasználati díjak helyett, egész napra mindössze:

13 200 Ft

Szeretettel várunk minden kezdő és haladó, pályázni vágyó motorost egy családias hangulatú, színvonalas, békés, izgalmas pályanapra! Bármilyen kérdés esetén rendelkezésedre állunk.

Team SIKARI
A szervezők

Facebookon és a SportMotor.hu oldalán is meg lehet tekinteni, regisztrálni viszont hagyományosan, az EuroRingen kell, akár személyesen, akár telefonon.


Haver volt arra kb 2 hete,nem azt megnézni,hanem tetkót csináltatott.Ő is kíváncsi volt hogy áll...azt mondta sehogy. pár kupac föld ,egy betonozott rész és kb ennyi.Na de jövő májusig van idő
Ahogy tologatják a makettjét. Mert hogy szerintem más nincs még belőle, az is biztos.
Jó kérdés
Gyerekek!Hogy halad a Hell Ring?
Lehet menni nyugodtan
Hi! Nah mi a helyzet a bükkben? Voltatok már? Csalogató az időjárás! Óvatosan gurulni ajánlatos már? Vagy még meg kell várni azt a 30-35 napot? Szerintetek?
Gixerke! Nem tudom, konkrétan kit keresel, de a Suzuki GSXR750 fórumon jobban eligazíthatnak, lényegesen több Gixxer tulaj írkál oda, mint ide.
Ide konkrétan csak én. Eltekintve egy egy kivételes esettől.
Amúgy meg Motul 5100-7100...
A nagy többség isteníti, biztos nem szar.
Bocs, most láttam már valaki megadta
E-mail nincs. Tóth Józsi fő-fő szerelő tel.szám. 20/321-5983
Értelek!
Kanyarvadász 2000! .

Fasza gép. Bár nekem sportmotor utcára nem kellene.
Max kihozni, menni 10 kilómétert, megráncigálni halják kint vagyok oszt letenni
az új 750es egyébként..
Heli! Új vagyok a fórumon eddig még csak az apróhírdetést nézegettem de most regeltem ide is. múlt hónapban vettem egy K7-es gsx-r-t eddig 600as volt. Castrol Power Racing 1-est raktam bele most kipróbálnék valami újat! Tudna valaki ajánlani esetleg valami jó minőségűt amit már próbált és be is vált?!
Én vagy 2 éve jártam arra kocsival, de még azzal is veszélyes volt (nekem), és egy örökké valóságnak tűnt, mire átértünk a másik oldalra...
Nekem ez van. Ha nem jó szólj, adok másikat. ;)
06203215983