Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nyomj rá arra a baszott nagy 1-esre a legfelső hsz jobb felső sarka fölött picivel. ne légy ilyen láma
van kereső itt jobboldalt, beírod hogy "megittam" akkor az én hsz-emi jönnek ki
Legelső hozzászólást meglehet valahogy keresni?
10 kiskörtével a fejben, lopni a szomszéd wifit!

Ezt kapásból visszakerested? Most mennyi kiskörte van benned?
Hát itt én elég sok hszt gyártottam. (szerintem a legtöbbet) De ez a kedvencem:
ezen mindig felnevetek
Vagy csak mi érünk rá itt lebzselni
Régebben mikor kint dolgoztam volt, hogy 2-3 hónap alatt 1x volt időm meg kedvem felnézni az sm-re akkor is csak benézni.
nemazé de amikor legutóbb valami témát feldobtam volt egy jó pár oldalnyi sztorizás , meg régi arcok is feltűntek. biztos hogy be be néznek még ide az emberek csak nem ír senki mert nem ír senki


Nesztek itt egy kép: 3 nap múlva lesz ennek 5 éve. elég durva hogy elpörögnek az évek ( legalábbis számomra az elmult időben az)
Na ez az!
Meghalt a topic az éven! Nem vagyunk tele olyan színes figurákkal, mint a KTM vagy adás-vétel topic! Bár nem is gond
hát ugyanolyan kibaszottul örülök neki,de egyebet nem tudok elmondani, amugy sincs itt má élet, csak amikor pörgetjük a hülyeséget.
Erről most nem írsz semmit?
megint
Nekem még az üzlet régi száma van meg, esetleg próbálj rá hétfőn hátha ez él még : 46/555422
Azt elfelejtettem hogy SOS-ben kellene a száma!
Üdv Mindenkinek! Mi a miskolci régen Suzukiként elnevezett motorszervíz telefonszáma? A Shox áruház melletti szervízre gondolok, talán a Csabavezér úton van ha jól emlékszem. Van egy telefonszámom ami még áprilisban működött de csütörtök óta próbálom hívni és mindig hangposta kapcsol. Lehetséges hogy szabin van a szerelő? Ez a telefonszám van meg nekem egyébként: 06203215983
Ha egyszer.... EGYSZER eljutunk már végre Ö N h ö z, kérhetem aláírva az üveget?
Amúgymeg: .
41 ezren nézték meg a cimconyom a jutubon
Tekintélyt parancsoló masinák az biztos.
Pláne testközelből
Imádtam ezeket a Tajga járókat. Csak rá kell nézni, sugárzik belőle a nyers erő.
Hmmm,,, nem is Te volnál.
Üdv Mindenkinek! Tudna valaki ajánlani Miskolcon vagy Miskolc környékén megbízható és jó szerelőt akinél a motort is nyugodt szívvel hagyom ott és érti is a dolgát? Egy DRZ 400-ason kellene szelephézagot belőni és vez. láncot cserélni.
Pózolj Kraz-al
Évzáró guriga vége
A középső képen épp bámulom, ahogy a sorok "elfordulnak", amikor elmegyek mellettük. A bámulás olyan jól sikerült, h beestem az egyetlen egy pocsolyába, ami ezen az úton volt.
Tállyai kőbánya...
86-ban jártam ott, konkrétan Krazokat javítani.
Középső képen olyan Szandra, mint valami szőlő csősz.
Amint a jelek mutatják, igen, volt.
Ma én is sárral harcoltam, csak épp vele.:)
Mi tegnap toltunk itt a kertekalján, meg a Tállyai kőbánya felé egy kisebb kört, a Tokaji hegy bevétele technikai okok miatt elmaradt. De kellemesen összesároltuk magunkat.
(első kép: holafenébe köll eztet berúgnyi?)