Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a választ.
Nem motorozható, ja de cross gépek bírják
Holnap megmondom neked, de ott egy pár éve szörnyű az út. Nemhogy motorral, de autóval is nagyon lassan lehet még az egyenes szakaszokon is menni. Teherautón laprúgótörésünk volt ott.
Helló

Valaki nem jár köztetek mostanában Abaújszántó - Erdőbénye - Szegilong útvonalon?
Motorozható az aszfalt arrafelé?
József Attila 25.
Szia.
Egy pontos címet tudnál írni a Rebukerhez?
Szia
Közben tárgytalan lett a dolog de köszi a választ ha kell majd tudom hova forduljak
Szia Kérdezős!

Voltál a szervízben?
Szia! Tudok rá embert! De letiltott!
690 SMC-R ről lenne szó! legújabb nokia, akra, vagy google térképre lenne szükségem!
keresek injektortérképezésre embert miskolc közelében! ha tud vki olyat aki KEGYETLENÜL VÁGJA az pls írjon!
Ha van esetleg a környéken aki endurozik esetleg néha pályázik is és csatlakozna , itt a kis csoportunk
facebook csoport BAZ ENDURO
Sziasztok!


Én a miskolci József A.úton lévő Rebuker-be hordom.Nagggggyon korrektek, mindenre odafigyelnek,/ MA KAPTAM KÁVÉT/. és véleményem szerint az áraik is jók: Nem levevősek. ha vmi más problémába ütköznek csörögnek , h jó e illetve mennyi lesz.!
Sziasztok
Jó szerelőt tudnátok ajánlani?Tényleg jót
Hát, én igazából a 300-assal szoptam be a legjobban, az vázról lett építve, aprólékosan átnézve minden, ami rossz, az megjavítva, beállítva stb, ehhez képest nem lett egy 100%-os motor.
Neki kissé lóg a himbája, a két régebbinek csak kezdődő első teló szimering problémája van, meg hát ennek okán némi olajhiány.
Ezt leszámítva sem a 29 éves 80-asnak, sem a 24 éves 125-ösnek semmi futómű problémája nincs.:) Sőt, igazából semmi.
A kicsi most hétvégén lesz fényezve, jövő héten matricázva, és kezdheti az új életét nálunk.
A 25-ös-nek kuplung problémája volt, mikor idekerült, meg berúgó racsni.
Kuplung pipa, racsni folyamatban. Ezen felül még 40 mm aluhegesztés és kész,100%-os a motor.
lyallyy ! csak a baly . a sok lyó KTM%!"+!%%/+ máhh .

monnyuk 2T-t könnyebb karbantartani. idő nem láccik még ezeken? úgy értem nincs kikopva itt ott a futómű? csak azé kérdem, kivételesen velem bánt E- el a sors, hogy öreg KTM = szar KTM vagy ez egyedi eset volt.. ?
Muszály szezonra jónak kell lenni-e a motoroknak :D
Folyamatosan foglalkozok velük, ma délután is ez volt porondon,de hát már nyakunkon a szezon.
Szép Motorok Látszik hogy foglalkoztál velük :D
Ez a 125-ös még nem ment, mióta nálam van.
Kuplung agy, meg a berúgófogaskerék racsnija hibás volt benne, úgy került hozzám.
Kuplungja már kész, komplett berúgótengely meg pénteken érkezik hozzá.
Hétvégén elvileg már próbakör.
Úgy látom, kicsit bele vagy gabalyodva a motorokba, hát íme.
1. kép: KTM MX 80;;; 2. kép MX 125;;; 3. kép EXC 300;;; 4. kép Yamaha YZ 80;;; 5 kép Beta RR 50...
Ezek vannak, a fiaimnak, meg nekem.
Fasza ktm :D Ktm egyik kedvencem :D
Akkor az simán fel ment oda :D :D
A Gilera RX az 200-as volt, vagyishogy még most is az, de már elcseréltem a legújabb bolondériámra, lett belőle KTM.:)
A Rx az 125-ös?
Inkább csak egy jó kép reményében kínoztam fel oda a motorokat, de asszem, megérte.