Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha valakinek Szvoboda és Borka méretű segge van... had toljam be a hírdetésem:

-UFO sárga ruhaszett 36/XL méretben (hibátlan, de fakult színű, Borka Janié volt)

-FLY kék ruhaszett 34/L méretben (térdeinél szakadt/kopott, Szvoboda Bencéé volt)

-FOX páncél felnőtt átlag méret (kopottas, de hibátlan, fingom sincs, kié volt )

-Alpinestars szürke mez L-es (hibátlan, újszerű)

Nekem ezek mind nem kellenek, egyben vagy külön eladó, csere akár egy értelmes dologra, gázolaj, benzin, akármi...

70 77 62 022
jól van dagi
Megnéztem a képeid, jaja, eléggé pufu vagy, meg öreg is.
Én még puflákabb vagyok, kicsit öregebb, bár sokkal szebb azért, de az áramvonalas testemre akkor sem jön fel a 32-es nadrág.
Hidd el nem vagyok az a vékony alkat és a becenevem is segges szóval ezzel el is árultam h nem kicsi. Nem vagyok az akit lefuj a szél a motorjáról! hála szóval ha érdekel lemérem!
Ha 34-es lenne

...vagy megveszem Rubint Réka Popsitorna dvd-jét és lemegyek 32-ig.
kéne a naci?
Ejj, de kár, hogy nincs nagyobb segged.
Sziasztok! eladom pár ujszerű holmim. Alpinestars Mez+nadrág 30.000Ft 32-es a nadrág, a felső L-es. Ha azt mondom 3x volt rajtam ,akkor sokat mondok. Kategóriaváltás miatt adok túl rajtuk. Irj ha érdekel.
Köszi tudtam hogy számíthatok rád
Tele vannak hibatlan 38-as gatyakkal a BOLTOK
Keresek 38-as crossgatyát de csak hibátlan állapot érdekel... szűk fazon nem játszik
Érdekel valakit Answer Syncron 2013 30-as nadrág?
A FLY 35-ös (? ez van beleírva, szerintem 34-es) gatya, mez L. A FLY szép állapotú, csak a két térde van kikopva, szakadva.

Az UFO 36 gatya, XL mez. Állapota teljesen jó, de a színei fakultak.

(Amekkora Bence és Janika)
Milyen méret?
Köszönöm!
Ha valakit érdekel FLY ruhaszett 10-ért, vagy UFO szintén 10-ért, jelezze.

A FLY (Szvoboda Bencéé)

UFO (Borka Janié)
Van egy eladó, teljesen új Scott voltage x szemüvegem!
Abszolút használatlan, ezüst színű, cserélhető lencsés, 100% UV szűrős, letépős, szilikonozott, csúszásmentes pánt.
Letépőm nincs hozzá, az ára csak a szemüveget tartalmazza, dobozostól, papírostól: 10.000 Ft! Boltban 15 felett van.
Posta előre utalás után ingyen van, utánvétet nem tudom állni.
Kesztyűim is vannak, az eladó holmik között.
Szia! Salamon Ferihezegy telefonszámot tudnál adni. Szeretnék menni Visontára a hétvégén motorozni, de nem tudom, hogy hogy megy ott kinek kell szólni, fizetni stb... mailem: adatlapon fent van. Előre is köszönöm!
Üdv.Van valakinek Dunaújváros környékén Honda CR 250-es motorja 2002es évjárattól?
Suzuki RMZ 250-hez keresek gyári felső kormány befogót csavarokkal.
(22mm)
('04 '05 '06 RMZ 250)
('04 '05 KXF 250)
Semelyik pálya sem nagy falat kezdőknek, egyszerűen nem kell gyorsabban menni rajta, mint ahogy tudsz, meg elsőre nekimenni a lyukas ugróknak.

Visonta nem nehéz pálya, és Salamon Feri nagyon szépen karbantartja, menj csak nyugodtan.
Sziasztok! Szerintetek egy olyannak aki 5 éve terepen motorozik, és eddig még csak egyszer-kétszer volt krosszpályán, annak nagy falat lenne a visontai krosszpálya? Egyébként a pályát karbantartják még rendesen?