Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kár,én is most akartam megvenni!
Miért nincs meg !?
Nincsenek már meg.
Szia érdeklődnék a fekete légtelenítő szelepek után,hogy megvannak -e még?
fúúú az aztán darált szépen,
Hát igen, elrettentő példát bármilyen műszaki témában lehet találni ha úgy nézzük, és ráadásul itt egy márkás alkatrészről volt szó. Lehet anyaghiba volt..
A hengert azért vettem le mert kap egy új dugattyút a gép.
A hajtókar nem lóg, jó állapotúnak tűnik. Ha nem muszály nem szedném darabjaira ls költenék rá még kb. 20 rugót, csak nem ismertem ezt a gyártmányt és kíváncsi voltam.
Nem volt kímélve a gép, és még egyben van, hát nemtudom.
Elrettentő példa:
Nálam 15 üzemórás Wiseco szakadt el ketté középen és hajlott el,olyan amit én vettem újonnan,szakműhelyben rakták rá a főtengelyre,centírozták,és én építettem be a motorba...ezek után no comment.
Gondolom fogalmad sincs hogy mennyi üzemóra van benne,azt meg lehet nézni hogy lóg-e,és vmiért le lett szedve a henger.15e ért kapni Moto Coyote hajtókar jókat írtak róla,annyit lehet megér ha nem akarsz reszkírozni.
Az oké, csak gondoltam rákérdek itt.
Szerinted kell attól fosnom hogy elköltözik az örök vadászmezőkre?
Az internet sok mindent...amúgy taiwani gyártmány és nem túl gyakori.
Sziasztok!
A motoromban (2001-es YZ125) Royal feliratú hajtókar van, tud erről valaki valamit?
Nem úgy megyek mintha vb-n mennék,annál kicsit keményebben
Persze ez csak egy gyenge poén volt.Endúrozgatok öregesen 125-tel.
Nagyon köszönöm a tanácsodat,sokat segitettél! Mégegyszer nagy thx.
Mki mást fog mondani,mki máshogy motorozik,és kever olajat...enduro,supermoto,cross,kényelmesen vagy úgy mintha vb-n mennél.
Más kell a 125-be más az nagyobb köbcentibe.

125 nél 1:25 be keverjük a fullos olajat,soha nem köpte be a gyertyát,nincs lerakódás,nem prüszköl,nem köpi az olajat...van aki szerint bőven jó az 1:35 vagy 1:50 az keverje úgy. Gázhúzásra nyomnia kell a füstöt ez az alap...
Üdv Mindenkinek!
2T,új nicasil,új dugó,új hajtókar.Motul 800T olajjal mi az ideális keverék?Service manualban 1:25 ill 1:33 van írva igaz nem ezzel az olajjal.Akinek van ezzel kapcsolatban gyakorlati tapasztalata szívesen meghallgatnám.Előre is köszönöm!
Szakszerűen így:
http://www.youtube.com/watch?v...

Barkácsolni sokféleképpen..
ŐŐŐŐ csapágylehúzó próbáltad
sziasztok valaki nem tudna segiteni nekem abban hogy a HONDA crf-nek hogy kell a kormenyba az also csapagyakat ki cserelni ?a kepen nezzetek meg ott mutatja melyiket kellene koszi mindenkinek :)
Sziasztok!
Tudna nekem valaki segíteni abban, hogy yamaha 660 raptorhoz honnan tudnék szerezni alkatrészt? Konkrétan engem első futómű alkatrészek érdekelnek. Sehol nem találok semmit......
Természetesen nem hivatalos yamaha márkeképviseletek címe érdekel, azt én is tudok.
Köszönöm!
Én is 600-ért vettem kb 3 hónapja.
Sokat nem akarok bukni rajta de majd tavasszal meglátjuk.
Egyenlőre ennyi az ára.
B-s dugó van benne a lánc lánckerekek is újak,egyszóval tökéletes.
Ez előtt volt egy ugyan ilyenem,az 540-ért ment el.
Ez szebb is,jobb is.
Egyébként nagyon ritka a szép 2 t 125,négyüteműekkel meg Dunát lehet rekeszteni.
600 ? én a 2006-os 250sxf-et alig bírtam 520 ért össz vissz 80 üzemórával, gyönyörű állapotban...
Ha már a KTM akkor az enyém is eladó! KTM sx 125 2006.
Új dugó (B) ,hajtókar,csapágyak,2009-es futómű.
Ár:600 000ft Leinformálható. 302380213
ja és még egy kép,hogy nem ám azt hiszik,hogy ezzel supermotoztam is,mert a profilom leginkább a supermoto
Üdv eladó alenne ez a 450 sx 6-os váltóval 45 üzemórával,felújított telókkal,új fékbetétekkel,friss olajcserével. Ha esetleg érdekel valakit 550 az ára,sajnos muszáj eladnom.