Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok üzemóra mérőktől szeretnék megszabadulni 3500ft/db
vadonat újak bontatlan dobozban! piros citromsárga és fekete
érdeklődni a husaberg87@gmail.com-on vagy 20/2112105

Üdv
Sipi
Köszi szépen a válaszod :)!
Meg. Hívj fel ha érdekel!
http://aprod.hu/hirdetes/honda... esetleg ha valakit érdekel, az ár alkuképes!
Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy Suzuki Rmz 250-en miylen henger van gyárilag? Rajta van hogy hány ccm-es? csak mert vettem egyet és Athena henger van rajta ami úgy tudom, hogy 290-es (2009-es évjárat)
Összehúzza a két első telót , beül a motor eleje, ezáltal könnyebb elindulni, nehezebben áll fel első kerékre.. Majd az első fékezésnél a teló lejjebb megy, és kiakad a rajtolóból.
Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy mire való ami az első teleszkóp védőn van úgynevezett rajtoló? :D 2 napja keresgetem neten, de még mindig nem jöttem rá, hogy mire való vagy hogyan működik. Segítsetek légyszi :D!
Sziasztok!

Ha valakit érdekel tudok nagyon komoly csúszás mentes One üléshuzatot!
A kis logok kidomborodnak a felületén még sárosan sem csúszik!
Eredetileg HONDA CRF250R CRF450R való,de én GasGas-ratettem és bőven jó rá!
KTM ülés is ekkora arra is jó!
Érdeklődni privátban:bali105gsxr@gmail.com
Szia, megvannak még az alkatrészek?
Aki szeretne egy GoPro 3-ast nyerni az itt tud regisztrálni :P
https://facebook.antavo.com/D8...
Hali

Motor vásárlás előtt állok és egy olyan kérdésem lenne hogy mi a különbség a 2010-es és a 2011-es CRF 250R között?(Ha lehet a hülye válaszokat mellőzük.)

Ha valakinek lenne eladó 2010 feletti CRF 250R az ne tartsa magában.Fényképes ajánlatokat árral,telefonszámmal a mentespatrik@freemail.hu címre várok.
Tegnap kint voltunk, volt egy "enyhe" mennyiségű sár, na meg a szél is fújt, szóval ugrálni nem lehetett.:d mi hátul motoroztunk, ott egészen jó volt.
Mivel a motorom eladtam néhány dolog feleslegessé vált.
2006 KTM sx 125 -hez való légszűrőház mosófedél 1db,kuplungkar (új) 1db,fékkar (új) 1db,légszűrő szivacs 2db Eladó.
6000ft+posta.
302380213
Köszönöm.
Hát most már egész biztos.
Jobbulást..
De a pálya is tiszta víz biztos jó nagy sár van rajta ..
Ensem voltam vagy 4hete, de pedig most hétvégén lehetett volna menni, csak lebetegettem.
Már kb 3 hete nem ültem motoron, elvonási tüneteim vannak...
Nem sajnos, mert pénteken reggel elutazunk és csak vasárnap este jövünk haza....
Ooo.:c
Egyik napon sem?.:s

A francba én nem leszek ott.. Vidékre kell mennem....
Hétvégén, ha jóidő lesz.
Mikor jössz apáddal motorozni? Ecserre?
Sziasztok!
eladó egy kifogástalan műszaki és esztétikai állapotban lévő Yamaha Yz 85 sok-sok extrával! Érd.:06206614813
Vurbmoto Epic-et ha vki megtalálja HD-ban, az légyszíves linkelje már be.. Köszi!
Sziasztok!
Valaki nem tudna engem megdobni egy ilyen kézvédő felfogató bilincs fedéllel? Szerencsésen eltörtem...
22-es kormányhoz való, és egyébként UFO kézvédőé.
email-em: scutum84@gmail.com