Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen órában, de mivel egy tizedes jegyig írja ki az üzemórát ezért Te 6 percenként látod hogy 0,1 tized órával több van a vasban.
Ez órában mér (60perc) vagy más a mértékegysége?
Tömlős gumiabroncsba milyen defekt tűrő anyagot használtok? Mousse-t drágának találom.
Holnap ha nem esik kint leszünk 2 környékétől....
Hali! Mostanába nem szoktatok kijárni.
2011-es SX-F 250 megkímélt állapotban 52 üzemórával, leszervizelve eladó. Újabbra váltás miatt eladó az ár csak addig ennyi amíg megvan a kiszemelt motor.

http://www.kepesmotor.hu/ktm-k...
Beirtam a keresőbe hogy fmx rámpa
Ezt meg hogy halásztad elő?
Ez Photoshop ,nem is igazi elugrók!
Pár amatőr felvétel részlet a mai napon Gyálon megrendezett motokrossz versenyről:

link
link
link
link
link
link
link
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni abban, hogy Budapesten melyik boltban tudnék belsőt venni egy 110/90 R19 krossz kerékbe?
Van itt olyan akinél megfordult már '07-es CRF 250 és '08-as RMZ250 is? Melyiket érdemesebb, van-e hátránya a Hondának hogy 1 évvel öregebb?
Sziasztok!

Segítsetek légyszi hogy hol vannak Bp. környékén cross- vagy enduro pályák...olyanok ahol kezdőket is szívesen látnak és van esetleg gyakorló rész is...vagy akár tartanak edzéseket is...lehet menni hétköznap is...stb..stb..

Köszi előre is!
Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy Magyon milyen a pálya? Belépő van ? Mennyibe kerül? Ilyesmikre lennék kíváncsi
Valaki nem tudja hogy Nyírturán miért van lelakatolva a pálya?
Holnap akkor egyel több üzemóra lesz a motorokba?
Hidegen melegen gáz nélkül könnyen kell hogy induljon... Ne füstöljön...szelepállítás ellenőrzés kb 20-30 óránként... 1 dugóval elmegy kb 100-150 üzemórát, van aki még többet is... Egy negatívum szerintem hogy csak 4 sebességes....
szia,érdeklődnék sikerült eladni a motorodat.egy barátom szeretne venni egyet,de kicsit kukacos,és nehéz lesz találni egyet,de hátha.
Üdv. Én is kérdeznék ezt azt. Hosszas spórolgatás után , úgy néz ki tojik a nyuszi egy "új" motort. rengeteg hirdetéshez írtam és végül egy 2006-os RMZ 450-es tűnik a nyertesnek(bár még történhet akármi). Ez lenne az első 4 ütemű mocim, mikre érdemes odafigyelni már a vásárlásnál is, ami mondjuk különbözik egy 2T-nél, vannak-e rossz tulajdonságai, stb. Mit mennyi óránként kell rajta cserélni?
Hálás lennék, ha valaki felvilágosítana ezekről
Üdv mindenkinek.
Érdeklődni szeretnék kinek mi a vélemény a Következő motorról.
Husqvarna TC 250 2007-es évj.
Minden érdekelne,de főleg ha valakinek lenne személyes tapasztalata.
Válaszokat várom előreis köszönöm.
Amennyiben reális árat vagy hajlandó fizetni érte akkor keress nyugodtan! :D
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék hogy valakinek nincs e eladó Honda cr 125 blokkja? Hibás is érdekel, csak komplett blokk legyen!
Köszönöm előre is!
azt hiszem a gyári hengereken 249 ccm.
nem biztos hogy 290 mert lehet venni sima 250-es hengert is athena-ból .