Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajnálattal hallom... a turain mit jelent az, hogy külön engedéllyel lehet motorozni? A buji pályáról már láttam képeket, de azt meg nem találtuk meg térképen, merről lehet elérni. (Azért kérdezgetek ennyit, mert egy barátommal cross gépen gondolkozunk :))
Az volt a legjobb. Sajnos a tulaj érthetően megunta a pályadíj elől elmenekülőkkel vívott harcot. Eladta a rajtgépet és az ugratókból a homokot. Egyszóval döglött.
Nem jó ezt hallani. :S Nyírpazonyba volt egy pálya, ha jól tudom, azzal mi a helyzet?
Változó. Elég sok helyszín van, de egyik sem működik igazán. Nyírturán most újra megcsináltuk a pályát külön engedéllyel lehet használni. Bujon lett egy kis pálya, Tiszavasváriban, néha Tiszapalkonyára megyünk. Zemplenben hajduban van még pálya de ha jót akarunk motorozni az ország közepéig kell mennünk. Szenved a sport nagyon a keleti régióban. :( így szenvedünk mi is.
Szabolcsban merre jársz/jártok ki motorozni?
Mennyit nem sokallnál érte? én lehet tudnék neked rendelni. Milyet szeretnél?
Valakinek van 2002-es Rm 125-re matricaszettje? Amiket találtam azt sokallom
Kawasaki alkatrészek eladóak. Használjátok ki, hogy ingyenes a posta! A visszahajlós karok más típusra is jók.
Idomszett
Ülés X-seat
telólégtelenítő
Visszahajlós karok
Dekorszett
Kuplungbovden
Sziasztok.

Eladó carbon vázvédő honda crf-ez, ha valkit érdekelne...


http://www.kepesmotor.hu/idomo...

Üdv
Közbe szétszedtem a motort, a hengerfej tömítés kukás, csupa víz volt belül, lehet hogy attól füstölt, holnap kiderül, ha összerakom, mit produkál
50esre én nem kavarnék egy 125 gyári krosszt, inkább tartsd magad a gyár által előírtakhoz...mondjuk egy CR esetében 1:33 -t szokott írni a könyv de lehet h 1:25... (rég votl CR-em)
Én a 250 exc be keverem 0:50be,de ott a könyv 1:60at ír... szóval vannak esetek amikor jó az 50,de nem egy 125 versenykrossz esetében,mindegy az hogy motul 800 vagy castrol power 1 vagy elf, vagy agip vagy repsol olaj...
szóval 1:33 és karburáltasd be valakivel a motorod...(szerintem)
Ez az ..
Pont ma láttam a facén egy 2007-es mocit amire a 2014-es idomokat rakták át...
* 50-esre
Helló, vettem egy újabb mocit, kaptam hozzá motul 800-as olajat 30-as keverés van írva a hátulján, ezt szabad mondjuk 40-es vagy 50-esre kitolni? Mert így eléggé füstöl még melegen is, büdös is. Ez az olaj ilyen? Eddig Castrol Power 1-et használtam és nagyon megvoltam vele elégedve 50-esként kevertem.
Hi!
Suzuki rmz 250 2009esre a 2010es idomait fel lehet tenni? A rogzitesi pontok megegyeznek?
Vki megtenné, hogy 125 2t -re vonatkozó alap karbantarási feladatokat levési ide? Pl most láttam egy itteni fotógalériát, ahol megolvadt a dugó a 25ösben és hát többen írták hogy a gyertya okozta a bajt, mert már rég cserélni kellett volna(20 óránként gyertyacsé?)..
Ehhez hasonló fontos alap infók érdekelnének.
Köszi!
Szia már eladtam
Érdeklődnék hogy meg van-e még a leatt brace nyakvédőd?
Bugyi, lacháza viszonylag közeliek, közben még eszembejutott, hogy Fóton is van vmi pálya, meg Vecsés után a nullás közelében, de pontos nevet nem tudok.
Mindenesetre köszi a válaszod!
Necsinald már ott van egy csomó pálya valóban nem messze. Nekünk szabolcs megyében van okunk sírni!
Gyál
monor
piliscsev
tapiobicske
nyarsapat
nyaregyhaza

bugyi
kiskunlachaza
A helyiek majd megmondjak mennyire van. Biztos sokkal kozelebb mint nyiregyhazarol az elso ertelmes palya :(
A tárcsa vagy lánckerék felfogatás alapján a jt katalógusából ki tudod keresni!
Bp.-iek hova jártok pályázni, ami viszonylag közel van hozzátok? Az én ismereteim Gyálban és Sóskútban kimerülnek, ráadásul úgy hallottam a Sóskúti pályának vége és szemétlerakat lesz belőle. Örülnék egy pár névnek 20-30 max 50km-es vonzásában Bp-nek, de az 50 inkább csak kíváncsiság vagy vészhelyzet esetére.. aztán lehet elvagyok tévedve, h pályákról szeretnék "listát" 20-30km belül.
Szóval akinek van listája az kérem vésse már le ide, köszi!
Sziasztok,

kedvező áron eladó két darab egybowdenes gyorsgáz. az egyik az tipikusan crossmotorra való. Az ár az eredeti ár fele.

http://www.kepesmotor.hu/motor...

Kérdés esetén jelentkezzetek emailben.

Üdv.

András
sziasztok
lenne 2db enduro vagy cross kerekem és ezeknek beazonosításhoz kérnék segítséget tőletek
nem tudom milyen motorban lehettek
vagy egyáltalán 1pár lehet vagy 2 különböző motorból származhat
első kerék 21"-os Takasago felni
hátsó kerék 19"-os Takasago felnivel
tehát kérdésem melyik motor alatt futottak gyárilag?
előre is köszönöm