Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok Pest megyébe nem tudtok valami jóó motorszerelőt?
Eladó rmz,kxf 250 05-hóz blokkvédő! 5500 ft
20 376 46 36
Sziasztok.

Keresek Kawasaki kx250f (2008) légszűrőházat és gyári jobb hátsó idomot és jobb blokk védő műanyag idomot.

Komplett idom garni és érdekelhet...

Akinek van valami írjon
Köszi

racccccing@gmail.com
szevasztok. van valakinek ilyen sisakja? http://www.rideshop.hu/termeke...

most akarok venni. mennyire tartós?
köszi
tomszy22@freemail.hu
Persze.küldj egy cimet s küldök képet
Üdv! E-mail címemre küldesz képet meg árat?
Üdv! E-mail címemre küldesz képet meg árat?
yz 250 18as san remo akad ha még aktuális
Tökéletesen igazad van. Laikus a témában a cikkíró. Ennél többet kéne nyújtani az olvasónak. Ja és a nevet sem tudja leirni. Mar az elso szo el van írva. Én respektálom Karcsit nagyon de ez az év érdekesebb lesz szerintem. A belga is oda tud érni párszor.
Ide írtam is egy kis okfejtést :) link
Üdv.
Meguntam az endurozást.Helyette crossozni szeretnék pályán.
YZ,CR 125 és 250 2t ben gondolkodok csak.

Tudom ,hogy 125 és 250 nek is nagyok a költségei,de melyiket lehet olcsóbban megúszni ?
Gondolok arra,hogy egy 250 est nehezebb szétütni ,és talán kicsit ritkábban kell pl dugózni,viszont gondolom drágább hozzá az alkatrész...
Heti kétszer vinném ki a pályára,amíg el nem fáradok vele,gondolom nem lenne több 1 óra motorozásnál.
Előre is köszi a választ aki ért hozzá!
Helo mindenki 1991 es kx 250 hez szeretnék berugokart . Vagy mi kompatibilis hozzá . Elöre is köszönöm
Írj ennek a srácnak én épp most rendelek egy egyedi mezt...

kasza95@freemail.hu
Üdv! Keresek 18" vagy 19" cross hátsó kereket!
Hali!
Az lenne a nagyon amatőr kérdésem, hogy egy 125/250-es YZ, utcai motor mellett, "játszósnak" használva (lájt enduro, néha krosszpálya, lényeg egy kis extra adrenalin löket), kb. mennyi üzemórát megy el komolyabb generál nélkül? És hány óránként ajánlottak a kötelező karbantartások (olaj, légszűrő stb).

Segítségetek előre is köszönöm!
Sziasztok!

Az Easy Clutch(kuplung rásegítő) szerkezettel kapcsolatban szeretnék véleményeket/tapasztalatokat kérni! Ér valamit vagy sem?
Köszönöm!
bali105gsxr@gmail.com
Hello!
Használt 120/90 v.130/90 18 as krossz gumit keresek, ha tud vki segiteni írjon.
köszi
üdv
Sziasztok, hol lehet névre szóló mezt csináltatni, kb menyibe kerül egy ilyen művelet?
Üdv. Tud valaki olyan MEGBÍZHATÓ céget aki design-szettek gyártásával foglalkozik krosszmotorra?
Előre is köszi.
dehogy, ennek en is orulok ne viccelj.

Azon borultam ki, hogy ha jol elolvasod azt a cikket, a wikipediarol van osszeollozva es az ember aki irta a cikket fogalma sincs a krosszrol (szerintem) es meg azt sem tudja, h iden a Villopoto is harcba szall..

ezen akadtam ki..
Ilyenen kiborulni ? Nem mindegy neked hogy ki a jobb ?
Legalább izgalmasabb futamok lesznek ha egymás ellen mennek....
hathogy felidegsitett, h hogy lehet ekkora baromsagot irni, pont amikor megortenik a csoda es atjon az USA-bol Villopoto es itt fog menni a VB-n.

es ilyenkor ez az okos leirja, hogy: "idén sem lesz nagyon ellenfele"

es ez kiboritott...
Mit is akarsz ezekkel a linkekkel ?
itt van ez a cikk:

http://totalbike.hu/magazin/sport/2015/02/04/a_motokrossz_valentino_rossija/

szetbasz agyilag, h hogy lehet valaki ilyen lamer !

es hozza se lehet szolni..........

http://view.xscreenshot.com/d3e8542e8f4d4b83cc8d50632d0351ae