Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én meg nem tudok nyilatkozni még, mert tegnap is itt bent rohadtam melóban...
Szerintem inkáb Marquez mutatta meg. Ő volt a legjobb a rossz gumira voksolók közül, nem kapott nagy ruhát. Tizedik lett a következő Soft-Soft Honda, ő meg a dobogón állt.
Crutchlowért keményen aggódtak a boxban is, nem szokása talpon maradni a verseny végéig.
Crutchlow nagyot ment, megérdemelte a győzelmet.Rossi ismét megmutatta, hogy miért Ő a doki

Lorenzo taktikázása is nagyon szemet gyönyörködtető volt
apropó, nem láttam a duki armadát a porondon
warm up. most.
Heló! Valaki adna egy linket olyan stream-hez, ami nem áll le 5 percenként? Köszönöm!
Hello.Megvan még a jegy Brnoba? Ha igen a számom 06305572371
https://www.google.hu/maps/dir...!3m1!1e3 ezen jobban látszik
Meglesem, köszönöm!!!
Zebetin felett van mindig a gp idejére egy kemping kialakítva. Ott lehet bármivel héderelni és a kemping végéből egy negyedórás gyaloglással lehet a pályára eljutni.
Egyes kanyarnál kívül elég jó a placc. Oda nem kell foglalni, csak Ti lesztek ott.
Sziasztok! Megyünk hétvégén Brno-ba. Nem tudtok egy jó kempinget lakóautónak? Nem lehet sehol előre foglalni. Köszi!
Azzal az apró különbséggel, hogy Stoner a többi pályán is tudott nyerni vele miközben a csapattrárs nem második lett.
Szerintem meg Lorenzo azert ment mogottuk hogy nezze hogy kell menni. Jovore ott lesz.
Ezt a pályát a "Ducatinak" építették.
Dögunalom volt az egész. Sajnis
Egész jót mentek ma a Dukik! Végre Stoner után megint van még két olyan versenyző aki meg tudja lovagolni a gépeket.
Lehet Marqueznek kéne próbálkoznia rajta?
Hátha valaki még nem látta a jövő évi KTM-et..

http://brakingnewsf1.blog.hu/2...
Brno-i nagydíjra hétvégi Gold jegy eladó. B,C,D,E,F,G szektorokra érvényes . Ára: 22.500 Ft
Tejjesen mind1... Egy bizonyos köbcenti felett beszarik... Ezek szerint nem csak motoron!
Na jó, de ha kitiltanak, ki tesz fel segges képeket pipifaxnak?
Nekem mind1... Sajnos én is egy antiszociális élőlény vagyok Ezt a kifejezést Tőled loptam... De rájöttem,hogy eddig nem találtam ennél találóbb jelzőt magamra