Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ismétlés, már a jutyubon is biztos fent van.

Patkány volt a maki sokszor de azt hozzá kell tenni hogy eszméletlen amit a gyerek tud motorozni.
Nem az, hogy nem sportszerű, egyszerűen túltolta.
Arról pont lemaradtam.
Rossi azt hittem az a szakállas gyerek megcibálja a maki fülét
Valóban az, nem sportszerű viselkedés.
Szerintem jogos a büntetése.
Hülye volt! Simán hozhatta volna, de így nem lehet.
Maki az ámokfutó
Buktad!
Marquez 30mp büntetés ....csak
Nem nagyon zavarja, egyedül elvan ott.
Millerrel jól kitoltak !!!
Maki, Pedro, Kucsma.
Miller tegnap egy állat volt! Nem tudok tippelni arra mi lesz ma a futamon.
Sziasztok.
Tudnátok mondani olyan oldalt vagy esetleg kaphatnék egy linket ahol online tudom nézni a futamokat? Köszönöm szépen.
Miller 1. . Rossi 11.
Nincs mit! :)
Köszi szépen, sokat segítettél. Meg is vettem a jegyeket. :)
Mi a D szektor elején voltunk többször. Elég könnyű megközelíteni. Az tetszett nekünk a legjobban. Időmérőn és edzésen sokszor ott gyakorolják a rajtot ill. a kanyarok miatt eléggé belassítanak a versenyen is és jól szemügyre lehet venni őket, majd a kigyorsításnál a hang sem marad el és a sebesség, mert az egyenes elég hosszú. A verseny végén is gyakran egykerekeznek és burnout-olnak ott. De többször is estek el ott a kanyarból kivezető egyenes szinte pont előttünk. Pl. anno egyszer a Talma ill. Stoner is. Természetesen kivetítő is van szemben. Álló szektor, de természetesen a fűre le lehet ülni. Tehát én ezt javaslom. Ha viszont minden áron tribün, akkor majdnem ott a T4 is. A Youtube-on találsz videókat szerintem a pályáról, hogy biztosra menj. Persze mindenkinek más a véleménye, hogy melyik a jó. :) Egy kép 2005-bő és egy 2008-ból a D szektorból.
Mindig tv alapcsomagban benne van! Decemberben töltöttem feltöltőkártyával 17500 volt a 12 hónap és van vagy 30-40 csatorna.
Sziasztok!
Tudnátok tippet adni, hogy leginkább melyik tribünre érdemes jegyet váltani a brno-i futamon?
Az elhelyezkedés és az árak alapján számomra a T1 és a T5, esetleg a T2 a leginkább szimpatikusak, viszont még sosem jártam a futamon, úgyhogy valójában fogalmam sincs, melyik a legjobb.
Előre is köszi, ha tudtok segíteni!
https://www.p1race.hu/hir/crut... ugye ugye jól láttam hogy krácsló kivárt , és rossin lógott. tudta hogy a doki el fog lépni az élmezőnnyel, csak ő ragadt be !
az elején kiosztott zarco egy tockost krácsló-nak !
Röviden ...http://youtu.be/01X6ZbXHtqQ;ab_channel=SimoSport