Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hat nemult egyikunkse a motoron a korulmenyeket ismerve hiheto.hozzateszem nemvagyok mm fan.mondom mindenkinek legyen embere akit szeret csak ha amit rossi csinalt sokakkal az fasza volt akkor ezen se sirdogaljon az egesz csapat h fel ha a palyan van mer kicsit vicces
A videón nem ez jött le, főleg ami hátulról vette őket.
Ha szukebben fordul nem fer be
Nyilatkozat szerint(mivel masra nemtudunk alapozni)beblokkolt az eleje felengedte azert taszitott rajta akkorat
MM hibázott! Bement mellé brutál nagy tempóval. Ha szűkebben fordul Rossi, akkor mind a ketten kiesnek!
De ilyen alapon mm olyan messze volt nemis lehetett latni mikor rossi pofara esett
Azért az más, hogy a motor elmegy alóla vagy pedig barom módjára bemegy mellé.
Hogy gondolkodik!
Ha elment volna mellette nem veri ki a motort alola....
Ettol fuggetlen ebben tenyleg igazad van h tegnap elgurult a gyogyszer.viszont egy gyors kerdes:milesz ha a mezony leggyorsabb versenyzojet aki 1.5seccel gyorsabb mindenkinel leghatra rakod egy olyan palyan ahol 1meter szeles idealis iv van?mit vartak milesz?
Stoner eset is teljesen más volt! Már elment mellette mikor a motor elbicsaklott.
Az előzményét annak az esetnek elfelejted...
Biaggi,markez...2016 holland gpn faszan levagta rossi a sikant az ugy jovolt..marko ment a palyan rossi a soderba keresztul megnyerte se bunti se bocsesz..nincs azzal baj ha valaki kemeny vagy esetleg neha kocsog ilyen ez a box csak ha esetleg a f@sznak rossz oldalan van akkorse pofazzon.stoner alol mikor kibaszta a motort bukoba ment at gondolom felt h valaki telibeveri villaskulccsal.stoner vigyorogva fogadta a bocsanatkerest amit most o visszautasitott habzo szajjal..mindenki drukkoljon akinek akar csak nyitott szemmel ha lehet
Gibernau, JLO és Stoner! Rossinak mindig ezeket hozzák fel! MM oldalára sokkal több példát lehetne sorolni. Ettől függetlenül bírom MM-et, de tegnap idióta volt.
O egesz munkassaga alatt csinalt 5 ilyet,markez csak ezen a versenyen.nyilvan egyiksem igaz de ha igyis lenne valtoznak az idok.erre ertettem.
Nem értem most ezt, hogy mire, miként, hogyan stb.
Változnak az idők
Csak Rossi egész pályafutása alatt csinált vagy 5 ilyet, MM pedig csak ezen a versenyen.
Meg ezek a nyilatkozatok... Rossi fél a pályan ha Maki is fent van vicc, komolyan mondom hogy vicc. A rossi is csinált nem egy ilyet, most akkor mit sír? Fáj neki hogy ő már nem tud úgy menni ?
Kicsit-nagyon! Rossi vagyok, de most túltolják.
Egy picit úgy érzem hogy a bocsánatkérés-elzavarás már egy kicsit a show része.
Szerintem inkább az volt kérdéses, hogy hagyták a rajtrácson maradni, a kis bénázás után. Ez kicsit túl van fújva, jogos a bünti, de volt és lesz még ilyen a sportban. Örüljünk, hogy itt még vannak ilyen hibák, küzdelmek és így látszik az emberi oldala.
A büntetése a kizárással egyenértékű. Esetleg a következő futamon csak az utolsó helyről rajtolhatna.....
Én kizártam volna a 93-ast!
Ok hogy kurva gyors de nem volt normális ezen a futamon.
Tud, de jó látni, hogy jönnek már az ellenfelek a fiatalabb generációból is. Linkeld be!