Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondja ő! Akitől az olyan klasszikusok származnak, mint a sok bogár stb.
Szerintem az első lépés amit megtesznek hogy rá szabják a motort ! Ha nem így van akkor problémák vannak xar úgy vezetni ha csak egyik kezeddel éred el a kormányt .
Nem most jött rá, már régóta könyörög azért hogy alakítsák rá a motort.
Persze egy tank és most jött rá !? Ha valami nem stimmel akkor meg össze omlik mint a kártya vár .
a nyalókás felvette a tempót az elejével, egy benyatankon múlt ?
valahogy nem tudott az elejével maradni, pedig híres volt arról ha meglépett nem tudták utolérni.
Ez nagyon nagy túlzás!
Na végre távozok Dániel a Repsoltól. Szerintem SBK-ban sem lenne már ő sehol
Azt sztem csak stream
Nem GP, de nem tujátok, a Man TT-t közvetítik valahol?
Üdv
masnal se jo a spiler?
Sziasztok
Tudtok olyan oldalt ahol online lehet nézni a motogp-t? Köszi
Eladó 1 db 3 napos Gold jegy a Brnoi motogp hétvégére. Még januárban vettem, ezért kedvező az ára.
Ha érdekel írj rám biztos megegyezünk.
Email: tamas.todor@gmail.com
Egyébként nagyon nem jó ez a bajnokságnak! Az sem, hogy Dovi nullázott ma.
Ott van az, de ez a motor sz@r! Vinyó és ő is gyenge vele, ezt nem nevezhetjük formahanyatlásnak a részükről.
Hát Rossi apu szürke volt megint,sajnos nem látom a tüzet benne,de ezzel a motorral lehet,hogy felesleges is lenne tüzeskedni.
markeznek persze jobb a motorja,gratula a Hondának.
Nagy GRAT Marqueznek
Jó lenne ha ezt a Mezei Danit Andy papa kirúgná innen a kommentátori részből mert nagyon gáz amit művel! folyamatosan hülyeségeket dumál ill. nyilvánosan szurkol Mark Marqueznek! folyamatosan szidja Rossit! 1 kommentátor ne szurkoljon nyilvánosan ill. adja le a műsort és ne dumáljon hülyeségeket amire senki se kíváncsi! Nagy baráti körrel nézzük a versenyeket folyamatosan de már mindenkinek elege van az egészből!! kérlek Andy Vajna zavard el a Mezeit innen! Visszasírjuk a Böröczky korszakot!!!!
a rajt ceremóniás pályadirektorok sem engedhették volna meg hogy beálljon a helyére, le kellett volna tessékelni a pálya szélére.
Lehet pedrosa,lorenzo errol mashogy nyilatkozna de velemenye mindenkinek lehet
Sic nem csinált MM-től durvábbakat! Viszont nem akarod érteni, mit akarok mondani, szóval itt kiléptem ebből.
Ja enis elmondtam.nincs ebbe ennyi.sic még nagyobb csodakat csinalt.az meg h rossival kiveteleznek nemkerdes de nemezzel van baj vr46 egy brand mar.a baj az h van egy ember is akit igy hivnak es 40evesen nekiall hisztizni amikor eveken keresztul mikor o volt a fasz az volt h "this is race youknow"
Elmondtam a véleményem a reakciókról, olvass vissza, de tegnap MM volt balf@sz, többször is. Ha sokak szerint Rossival kivételeznek, ez igaz MM-re is. Szegény Sic ha ilyet csinál anno, akkor eltiltást kapott volna.