Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dovi teljesen jó volt amíg 5-6 körrel a vége előtt rá nem futott Maki hátsó kerekére. Akkor vesztett 7 tizedet amit már nem tudott visszahozni.
Szorossá kezd válni ! https://hu.motorsport.com/moto...
pedrózsa 2, sajnos , se moto 2, se gp, és most ki lehetett volna vágni a 21-et ha lehagyja a 93-99-et.
Majd este az ismétlést, élőben azért jobb lett volna.
nekem működött, moto2 gp vége jó volt mindkettő. a duki felvette a verseny erőben a hondával, a gp pilotokon múlik a többi, a yamahák gyengélkednek, amikor az április vissza előzött azt hittem rossz futamot nézek. nagy volt az igyekezet az elejében, most ezt a 3 fickót elcsípni a legnehezebb. no akkor lehetne is szabályt változtatni, fordulatszám limit, sebesség fokozat, gyertya kábel limit, szeretném látni a ktm-et az áprilist és a szatelit versenyzőket az elejében, kb mint az sbk-ban, szarok rá hogy ki mit mond lehet ugyan úgy keresztbe húzni a fejlesztéseket szabályokat mint ott, barbera espargaró rabat és a többi egység hátul, tessék esélyt adni is nekik, ha nem motort vagy teljesítmény kapnak akkor a szabálykönyv segítsen nekik.

végre látunk versenyt is nem csak vonatozást!
Az van, hogy Doviban ennyi van. Sajnálom, mert kedvelem, de nem egy klasszis.
Lori jol tolta ...
Dovi nem erőltette , mintha kivárt volna ....
Doki de tuti volt , kihozta a gépből amit lehet ma is.
Ez kedvemre való verseny volt !!!
Ez jó volt, de most szerintem JLO is örülne egy erős Yamaha-nak, úgy még esélye is lenne a VB címre.
Ez is egy jó verseny volt!
Ez már nem is annyira jó! Nézni szeretném valaki egy linket!?
Szerintem az utolsó szar volt, ez a spórolás a gumikkal minden csak nem verseny.
1 biztos , jóóóóó versenyeket látunk mostanában ...............................
Elvileg most nem azzal van a baj.
Egyébként szerintem az is benne van, hogy megveri Mákost, érdekes lesz. Nem volt még erős csapattársa Mákosnak, pedig jó lett volna ha Pedro megszorongatja, de nem.
A Honda csak Mákosra koncentrál, ez tisztán látszik. Ezért lesz érdekes jövőre a JLO.
Ezt tényleg be, a Ducati már 3-4 éve a legjobb motor a mezőnyben, elég megnézni a privátok teljesítményét.
.....a vázak között is jól tudott választani pl. , a rutin meg az évek kiadta a tutit
A MÁKOS az 1 más dimenzió . A Honda magasságát Pedrózsi jellemzi jobban . Lorenzó Mákos mellett csak 2. lehet az évvégi összesítésben ..................
Ja , tényleg , ezt benéztem .............................
Tehát JLO hatalmas nagy fejlesztő! Maj jövőre kiderül, amikor valószínűleg Mákos elfogja picsázni.