Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és télleg !
Ezt komolyan mindenhova beírtad?! Gratulálni tudok!
MAMI kupához keresek csajokat!
most maq maqez kivágta a rezet ! izomból nyomta le a dovit, taktikusan lenyomta az uccsó előtti körben, nehogy az utolsóban a közelébe is férkőzzön ! jól taktikázott !
Köcsög Spíler nem focit ad egész délután?
Már ez is az Eurosport útjára lépett...
Ne etesd!
Misanoban vagyok most! Holnap megyek haza!
Ezhülye.

Ne etesd eryk.
Az éjszaka még ezután jön. De az nem Kőbányán fog érni. Legalábbis engem biztos nem. Az hogy te hol leszel?
Az jó! Egy szép kőbányai éjszaka után...
Rosszul látod, csodálatosan érzem magam.
Látom nem érzed jól magad.
Jó, hogy mások is így látják! Akkor nem tévedek.
Jó futam volt! JLO-t sajnáltam, pedig nem a kedvencem. Remélem jövőre elveri Mákost. Rossi nem kockáztatott, mert úgyse lett volna meg a dobogó. Szar a Yamaha, ez már tény.
Nem is tudom , nem izgultam szét magam ...............Marquezt vártam elsőnek , főleg a délelőtti bemelegítő edzés után , Ducatik majdnem jól mentek , Lorenzo elqrta , nem kicsi hanem nagyon ! Többiek körözgettek , Doki várta hogy kiessenek előle és megnyeri a versenyt ................. Ennyi .
Ja , igazad van de én csapaton belül gondolkodtam nem a VB állása szerint .A Ducati -nál együtt vannak szorosan mostanában + vannak a többiek , ez jelent valamit.

Gyakorlatilag jó versenyeket akarok látni , márkától - versenyzőtől függetlenül !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jelenleg is Rossi , motorban Honda imádat van és mégsem úgy alakulnak jelenleg sem a dolgok ahogy sokan szeretnék ...................

Verseny van !
Pedro?! Ne viccelj már! Ott van Kucsma is! Honda csak MM-re fejleszt ennyi.
Ez a lényeg . Várom