Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindhárom futam nagyon jó, izgalmas volt.
-GP -ben Quartararot sajnálom, nagyon nem jött össze neki, az edzéseket és időmérőket tekintve jobbat vártam.
-Moto2 -ben Lowes nagyon okosan motorozott, megérdemelte a győzelmet.
-Moto3 -ban benne volt D. Binder győzelme is,nagyon szépen ki tudta használni a szélárnyékot de Masia szépen behúzta a végét.
Sziasztok,
Eladó két db hely jegy a Motogp Misanoi nagydíjára (09.13) ami a Mygpticket visszajelzése alapján nézőkkel kerül megrendezésre. Eladó még két db repülőjegy is hozzá 2020.09.11.-i indulással és 2020.09.14.-i érkezéssel Riminibe. Ár egyeztetése személyes üzenetben vagy telefonon. 06309062389
Tippem tartom
Volt nem 1x olyan bajnok aki nem nyert futamot
Katiban benne van minden ami kell és 4/5 futam kiesik a 13bok az 100pont hátrány és az sok a csonka 2020ban
Az a jó hogy előre nem lehet tudni. Erős mezőny gyorsan változik minden. Mm nagyot ment sajnálnám ha kiszalna a versenyből. Ha nélküle lenne bár ki is bajnok az fél siker volna.
Ezzel a töréssel esélyes, hogy idén kieshet a bajnokságért folyó harcból. 13 meccsből a tegnapival együtt 4-5 futam elmegy, az valószínű... De ha felgógyulás után tudja onnan folytatni, ahol elkezdte, még bármi lehet.
A "kis francia" lehet bajnok, de saját erőből szerintem csak pár év múlva. most talált egy jó futamot, szerencséjére vignales rossz gumit választott, Dovi meg...nem látom már benne a 2-3 évvel ezelőtti tüzet. Azt a harmadik helyet is inkább csak úgy kapta...szóval Quartararonak nem is volt Marquez első hibája után igazi ellenfele a pályán.
Nincs ez még lefutva, látjuk majd, mi lesz belőle.
Idei bajnok satelit motoron a kis francia Maki nem lesz bajnok
Kár lenne érte. Nagyot ment ma is, a mentése meg zseniális volt.
M&M felkar csonttörést szenvedett. Ideg is sérülhetett mert a doktor bénulást is említett bár nem egyértelműen . Reméljük nem komoly mert nagy versenyző.
Köszi :)
Linket plíz :)
müködik
tegyél fel légyszives egy linket amire csak rá kell kattintani köszi
totalsportek online stream full hd-ban. mindig ott nezem
Sajna eddig sehol online nem lehetett elérni.
Talán a futamok fognak menni online is.
Elméletileg itt lehetne nézni, de sajnos én is csak tapogatózom, mert én külföldön élek, tehát nekem alapból azt írja, hogy :
This Event is not available in your location
The owner of this event has chosen to block your location. If you think there has been an error, please contact the event owner.
Szóval jah, én is csak a Galaxy4-en fogom tudni a nagyokat megnézni, mert a UPC műholdas csomagjában nincs benne az Arena...
Tudsz valami pontos linket, mert én csak ezt találom: https://arena4.network4.hu/nez...
És itt bizony semmi aktuális tartalom nincs :(
A Galaxy4 is adja a királykategória versenyét, de jó volna az edzéseket és a többi futamot is látni.
Igen Magyarország. De valami nem jó ezt az oldalt már néztem.
Arena4 online TV-n, ha Magyarországon vagy.
Üdv hol nézhető online a gp?
GP - Hírek! Egyenesen a 2020-as év világbajnokától!!!
http://youtu.be/UNbGOA7ZCto
Nem tették ki. Zarco kérte a szerződés felbontásat, a KTM nagyon helyesen annyit csinált csak, hogy ha Zarco jövőre úgysem lesz velük, legalább a lehetőséget ne vegye el a tesztmotorosuk elől.
Kallio igy jóformán minden versenyhétvégén tesztelhet.
Ez egy teljesen logikus döntés volt.