Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csoda
Ja. És mi lenne ha Te vennéd meg. Én még tőled, egy nap alatt kereshetnél 100.000 Ft-ot is..
Ilyen mértékű bizalmatlansággal lemaradsz a nagy üzletről
" igazolvány kiállításának a dátuma 2015"
2016-ot akartam irni.
Kicsit ránéztem már jobban. Elküldte a személyi két oldalát..

A fájl neve Samxxxx (ami ugye a Samsunk telókra jellemző). A fájl száma (és egyben a neve) egymás után következik.

A tulajdonoságokban az egyik készítésének a dátum a15/10/02 (ezen a képen az igazolvány kiállításának a dátuma 2015) , készült Photosop, telefon Iphone 4 s. A felbontás 640*640. A másik oldal 17/04/16 készült, telefon ismeretlen, photosopra hivatkozik és a felbontás 1257*796.

Hát nem életszerű nem, hogy két kép készítése között eltelik 2 év, egymást követik a számok és változtatom a felbontást is. Főleg hogy a téma ugyanaz.
Irtam. Mondtam kimegyek busszal/vonattal. Megnezem fizetek.

Azt irta a koronavirus miatt nem akar talalkozni.

Akkor told ki, allj felre. Ha tetszik elhozom, ha nem.masnsp betolod a garazsba.

Mondtam raerek.
"A fazon elszállítattja nekem 4400 eur-ért ha előre utalok." Ez ennyire hülye, vagy a vevőt nézi annak!
Írd meg neki, mentek hárman, szállító autóval , viszitek a pénzt, hozzátok a motort! Érdekelne engem mi lesz a válasz!!
Ha valaki beleakadna..

A fazon elszállítattja nekem 4400 eur-ért ha előre utalok. Szép kidolgozott hirdetés nem? Jelenleg Svájban van a motor, elküldte a személyi másolatát is (illetve valakiét akinek a nevén regisztrált.) Szerintem onnan 500 eur alatt be se hozzák.

https://www.autoscout24.de/ang...
Szerintem nem.
Alkatrész csak.
Persze, kérdés megéri egy a forgalomba helyezési procedúra....
Szevasztok! Most szeretnék behozni Svajcbol egy motort.
Ha alkatrésznek vámolom, forgalomba tudom itthon helyezni?
Szia,

irtam privátot.
hétvégén megyek ki motorért, pontosan megmondom majd..
Koszi,

végig klikkelgettem de nem lettem okosabb. Csak egy sacc a 130 eur, vagy konkrétum?
Jogos. Nemetorszagrol van szo.

Es kb 1000-1200 km-es tavolsagrol.
Országonként változó,nagy az eltérés!
130 euro körül számolj, 1 hónapig érvényes..
Sziasztok,

pár hónapja bedobtam, hogy ismerősöm lábon hozná be a motort. Akkor (itteniekkel egyetértésben) lebeszéltünk.

Most viszont lassan jön a jó idő.

Sehol nem találunk a neten a motorra vonatkozó kalkulátort (autósat igen), hogy mennyibe kerül az ideiglenes (piros) rendszám és a biztosítás.

Apropó, lábon hozott már be valaki motort?
irtam neki e mailt mert érdekel mit irt a sportmotor oldal neki valaszkent !!! köszönöm
9 éve írta szerintem vett már....
szia irtam e mailt neked válaszolj ra köszi !!! üdv Tamás
Jaaaaa.