Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak.ismertem az oldalt. Az osztrak volt ismeretlen.
Nem most rendeltem. Meg a nyaron es osszel.
Gyors volt, nem mondom.
Igen.
Gondoltam.
Az ebayos szarságról?
Marmint a felhozott motorokra gondoltam.
En mar rendeltem is. Renaultra Thule tetocsomagtarto 12 eft, kerekpar szallito thule 2 db 14 eft,
Igen, én is néztem, hogy jó árak vannak itt, én alkatrészek miatt könyvjelzőztem ezt az oldalt.
Ebbol mar 4 a kedvencek kozott....
Ezt nezem. Meg a mobile.de, autoscout, motoscout es subito.it . Itt vannak a hirdetes figyelok is beallitva. Itt van nehany, de neha 1300 km felett... :)
Es kulon koszonet mindenkinek, hogy a sportmotorra mostanaban nem jellemzo kulturalt modon es erdemben szolt hozza.
Koszi, ezt az oldalt nem ismertem. Csak a vilf... vagy hogy irjak.
aki bátor megteszi
végülis ha nem mered még mindig szerezhetsz fuvart haza, egy csomó ember foglalkozik nemzetközi kisáru szállítmányozással
ilyenkor csak a visszaút a pénzes a felkutatás nem
Ertem. Nalam ez most nem.jatszik, mert 500 km-ek vanna kozte es osszesen nincs ennyi.
Nem láttuk csak képről.... kertem pár nagyfelbontású képet....
úgy voltunk vele 4-bol egy csak bejön, de az első volt nyilván a favorit....
Volt meg 3 kinézve talonba, időben eltolva, lebeszelve az érkezés, hogy ha a kinézett nem jön be, akkor megyünk tovább.... de az első bejött....
Ja. Forgalombol ki vont motorra ra teszem az mz rendszamat.
Ez ok. Mi volt a B terv ha nem tetszik vagy kozben eladja? Ezek szerint elotte nem nezte meg senki?
Hétfőn hoztunk egyet németből egy barátomnak. Magánszemélytől vettük, kb 15p volt kivonatni kint. betettük egy ducato maxiba, amit bérelt 2 napra, hazahoztuk. Pont ennyi....min 1m olcsóbban mint az itthoni piacon. miután kint alkudtam meg belőle, az úti kts megvolt... summa 2400 km-t mentünk...
Megérezted.
Szerintem másfél milliós motornál nem nagyon éri meg külföldről, pontosabban nem fog maradni sok a pénzből. Persze ha mindenképpen ezt szeretnéd, akkor úgy sem a pénz fog motiválni, ezt úgy értem, nem a megtakarítás fog hajtani a vételben.
kikeresel olaszban 6-8 címet veszel egy etz-t gombokért avval megnézed őket, aztán lebaszod kint az árokba ha megvan a tuti, rendszámot meg itthon kivonatod
aztán a nyaralás is megvan meg a motor is