Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdvözlet! 2004-es kawasaki z750-hez keresek sportdobhoz összekötő csövet!
Ha valakinek van jelezzen. Köszi
1990-es /3LE/ Fzr 1000, 98 R1, alkatrészek eladók! Postai után vétellel is! 70 320 16 67 vagy takacs.erik85@gmail.com
köszi!kapcsolo,vagy pleko?
Hali! Nekem is ilyen gépem volt,még a színe is egyezik! Köszi a segítséget előre is! kawas30@freemail.hu
egy ismerősöm most készített fz 6-ra vagy 3db sport dobot , ha adsz elérhetőséget akkor segítek.
Sajnos nem, a sportcuccok elenyészőszámban vannak nálunk és általában azokat is gyorsan elkapkodják. :(
Hali! Azt szeretném kérdezni,h FZ6-ra sportdobot nem tudsz?
Nálunk van.

70/500-8881
KTM Lc2 125 Idomokat keresek Narancs sárga színben !
CBR 500F-600F gyári szélvédő plexit keresünk! Valamint világítás kapcsolót komletten.89-es a motor!Ha valaki tud,vagy van kérem jelezze! Köszi!!
Fjr 1300 gyári hátsó doboztartóra lenne szükségem 2002 es évj 06704245771
Tudom hogy a telefon tűnik logikusabbnak de telefonnal dolgozom napközben így egyszerűbb számomra az E-mail. Adnál egy ilyet mert az oldalatokon nem találtam E-mail címet csak telefont meg címet.
Szia,van egy komplett X11-esem bontásban,ha érdekelnek az alkatrészek csörögj 06705850436.
mindegy azért köszi
Nem is kell holnapig várni. Voltunk másik két raktárunkon, de nem találtunk ilyen tárcsát. Csak olyanunk van, ami 300 mm-es, 2000-es évjáratú.
Holnap átnézzük raktárainkat, s írunk, hogy mi a helyzet a tárcsákkal.

Üdvözlettel:
Motorbontó
sziasztok.

Keresek egy pár elég ritka alkatrészt. Érdekelne a motoromra pár kasztni elem. Első hűtő burkolat és a farok idom is érdekelne. Mondjuk másból nem is áll a motorom azonban ez egy nem túl sűrű típus Honda CB 1100 SF X11 Eleven.
Ezen kívül egy sárvédő is érdekelne.

A cuccok nem sürgősek mivel nem összetörtem a gépet hanem amolyan szépészeti beavatkozáshoz kellenek hogy ne azt basszam szét ami már rendben rajta van a motoron hanem valami olyat amit ha elbaszok sem lesz gond belőle. Éppen ezért mivel nem égető a szükség ezekre az alkatrészekre ezért nyugodtan megvárnám míg jó áron találok ilyet.

Ha van valakinek tippje szívesen meghallgatom.
Szia!

Van még ilyen tárcsád? Ma mennék is érte


üdv
Sziasztok!
Olasz motorbontót keresek itthon, vagy külföldön.
Szia megmérem pontosítunk ha az ára megfelelő
06203416162
Nekem csak 296 tarcsa jo csak.1998-99 zx9r
Szia ez 2004 z750 de jó lehet .van egy pár zx6 2000 évjárat képpel
ez az?
nem jó a link
Szia van 3 pár 40.000ft /pár képek www.hokayasu.
Lehet zx6 van a kép alá írva