Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak szilikon menteset!
Aszfaltot
Milyen gumiápolót érdemes használni?
értem.... kössz szépen a választ!
Ha mindkettőnek jó a tapadása akkor semmi gond!Pirelli-Dunlop-Bridgestone!Nincs jelentősége!Úgyis a hátsó gumi fut le először!
nem a rend őrei miatt érdekel a dolog, hanem a "működés" szempontjából, hogy nem gond-e ha eltérő.....
( ha logikusan belegondolok akkor az egyforma lenne az optimális, de nem vagyok hozzáértő)
Lehet keverni!Nekem sem egyforma van!Itt a gumi kopottságát nézik
nem a márkáját!Üdv
üdv!

Segítséget szeretnék kérni , mert hátra vettem egy bridgestone bt021 gumit, de előre is esedékes lesz a vásárlás és nem tudom, hogy ugyanezt a típust vegyem vagy lehet-e, érdemes-e más típussal keverni?
Segítséget előre is kössz!
Majoros20!
Bear arra figyelmeztet,ezt nem kell reklámozni,mert nem mindenhol úgy működik a közl.felügyelet,mint Csajágaröcsögén,vagy mit tudom én hol vizsgáztattad! Üdv.

Ilyet nem kell megosztani,"mások" is olvassák!
Balesetmentes motorozást kívánok!
De!Ezt Bear is megerősítheti,ha közlekedési galibát csinálsz a rendőrség,és a szakértő vizsgálja a rajta lévő gumik állapotát nagyon megütheted a bokád!A vizsgabiztos letagadja,hogy Te azzal a gumival vizsgáztattad!Még egyszer kívánom ez ne következzen be!

(A törvény nem ismerete nem mentesít annak hatálya alól!)
Mitől lennék rá büszke? Csak gondoltam megosztom.
Azért kérdeztem mert kérdezni lehet, és mert biztosra akartam menni.
BALU 46!Balu,menj a "boncterem oldalra"ott 5-6 véleményt olvashatsz a Bt-16-ról!Üdv
Szia Brian!

Nincs esetleg 211-ed 180/55R17-es méretben?

Üdv

WR
utcai gumi, pályán egy idő után túlmelegszik.
hali! egy olyan kérdésem lenne hogy Bridgestone bt014 nél és a bt020 nál milyen guminyomást javasolsz előre és hátra? köszikee
voltam én már olyan vizsgán, ahol a motor sem volt ott. Nem a sajátom Attól még ne legyél rá büszke és ne hirdesd.
Sziasztok !

A " Bridgestone BT016 " fajtáról szeretnék kérdezni kicsit , kinek mi volt a tapasztalata vele ? :) Ezt kaptam a Gixerhez , de eddig Bridim nem volt és nem is tudtam még emberesen kipróbálni. Pályán használta már valaki ? :)
Köszi előre is ;)
Ha a slick gumival vitted akkor minek kérdezted,hogy szerintetek átmegy-e?Ez olyan mintha levennék a szomszéd fájáról egy körtét,és evése közben megkérdezném a szomszédot,vehetek-e 1 körtét a fájáról?Üdv

MAJOROS20!
Szia!

Mailem publikus, küldenél rá árat+méretet?
Üdv!

Első-hátsó guminak célszerű egyforma típusúnak lennie vagy lehet más-más?
(hátra vettem bt 021-t, előre ugyanolyat vegyek vagy lehet másféle is?)
Átment, nem volt gond a slick!
Brian!
Ha akad (bármikor a jövőben) 211Gp vagy Kr108-as 7704 vagy annál keményebb a mocimra akkor jelezz légyszives. De ha gondolod beírom minden héten ide
AlFika!
Én legalább vállalom az arcom, nem úgy mint Te, hogy egy centi nincs kitöltve az adatlapodon. Ha te is megmutatod a bárgyú arcod, akkor beszélgethetünk. Addig meg ne szólj bele a nagyok dolgába.
Ha annyi felesleges pénzed van próbálkozz!Sok sikert!