Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok.
szerintetek ez a gumi mennyire kopót? nem nagyon értek hozzá....
Köszönöm.
Hiflofiltro HF 303 típusú!
Hello!

Csütörtökön megy műszakira a gép, azért kellett volna vágott slick helyett.

Köszi, de találtam jobb állapotút olcsóbban az áraidhoz képest!

Edem
Pilot Power 2 CT - utcai sport, Power one - pálya... nekem legalábbis ez van meg , de nyilván Te értesz hozzá... ezek szerint egyik sem...
Bocsánat rosszul írtam

A supercorsa SC1 2-3mm
A Superbike-ból van SC1 és SC2

Hétvégén összeszedem magam és leltározok a garázsban, majd rakok fel képet és pontos profiladatokat is.
Szia!

Nekem van jó állapotú SC1 és SC2 is. 2-3 mm között van a profilmélység. Szerintem érdemes megnézni.
a power one 2ct mehetne hozzá, a power 2ct utóda.
Te írtál példának Power 2CT-t ... az passzolna?
az asszem nem igazán passzolna a hátsó Z6-hoz vagy?
Power One 2CT?
CBR-re 160-ast tegyetek! Vannak is alternatíváim. Viszont, mivel hozzászoktál a D211-hez, azt nem könnyű "pótolni" 160-as méretben. A legközelebb a D209GP áll hozzá. Keress meg mail vagy !
Hidegen: elöl 2,1 bar, hátul 1,5-1,7 között.
most cseréltettem le az első gumit, előző ki volt centírozva, nem volt semmi gond a kerékkel, nem húzott semerre, de most ahogy felrakták az új gumit szerintem nem centírozták.... de mint laikus nem tudtam, hogy kell-e vagy OK.... (de akkor lehet ki kell szednem a kereket újra és visszavinni )
aRRa figyelj hogy ki legyen centírozva
értem.... és milyen érzés ha üt, miből lehet észrevenni? (csakhogy tudjam mire figyeljek)
alap. ha üt valahol elég kellemetlen vezetni a motort..
Üdv!

Gumicsere után minden esetben kell centírozni?
Sziasztok!

Néhány akciós ár

120/70 17 - 180/55 17 párban

Pirelli Diablo Rosso II

56500Ft

120/70 17 - 180/55 17 párban

Pirelli Diablo Corsa III

55000Ft

120/70 17 - 180/55 17 párban

Michelin Power Pure

64000Ft

A fenti árak csak bizonyos feltételek mellett érvényesek !
Michelin,Pirelli,Dunlop ,Metzeler is rendelhető !

Ugyanitt láncszettek (DID) csizmák(Sidi,Daytona), sisakok ,fékbetétek,tárcsák,stb...

30 4330127
Sziasztok!

120/70 R17 első gumit keresek új, vagy max 90%-os állapotban. Sport-túra gumi érdekelne elsősorban, de jó lehet M3, Power 2CT, stb..

Köszi!
Brian!
Power One első hátsó gumiban mennyi az ideális nyomás? Mellesleg nagyon bevált a gumi a Pirelli SC után! Csak ajánlani tudom a gumit mindenkinek!
Előre is köszi
Sziasztok!
van eladó 2 db
Suzuki GUMI-BELSŐ, DR-Z 400-hoz
4 000,- Ft/ db

Üdv.
Egyértelmű, hogy rád gondoltam , eddig sem kellett csalódnom , és ez nem reklám , mail ment!
Kis segítséget kérnék.

Ismerősöm CBR600 F3 ( 1996) motorja csak pályára ( Kakucs és Kecskemét) lenne használva hobby célból, "utcai amatőr" szinten.

Fel kellene gumizni, de picit tanácstalanak vagyunk. Nézegettük a slick és vágott slick gumikat, tán az lenne rá a legolcsóbb és a legjobb.
Az első gumi mérete 120/70 r17
A hátsó gumi 170/60 r17, bár szerintem a 160-as lenne a gyári.

Az új gumi szerintem drága, párkörös futottak érdekelnének, olyan, amit ajánlotok.

Saját FZ6S-emen Dunlop D211 GP van, attól rosszabbat viszont nem nagyon szeretnék, mert már hozzászoktam a jóhoz... :)

Tudom nem idevág, de olajszűrőből milyen kell a CBR 600 F3 1996-os évjáratú Hondára?