Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem gondolom, tipikus szerelési hibának tűnik, persze ha néha idegbe vagy és olyankor egy vascsővel szoktál mászkálni a motor körül akkor akár az is lehet.
kavics eselyes,de hogy a f...ba kerul oda?
Ha már belelendült a csapat

Ez mi a pöcstöl lehet?! Én gumiztam át, volt már rajta ilyen sérülés a gyári gumival is !! És egyre több van de nem szerelés közben mert előtte/utána is szemrevételezem na meg csak nem baszok ki magammal hogy mindig a sajátomat ütöm le másét meg nem
Kavics így le tudná ütni ?
Én pont amiatt vágtam bele,Pedig direkt ajánlott gumishoz vittem,elsőre volt a gépen műanyag védő,a 3-4. Re már elfelejtodott, tárcsa nem rázott de csak volt a felnin pár leverodes,ha magamnak csinálom csak egyvalaki lehet az oka ennek az egész.
És nem egy nagy összeg a gép.
Volt egy kollégám (R.I.P.) aki állandóan tele szájjal szidta, zsíros maszekozta és köcsögözte a kisvállalkozó kamionosokat (engem is ha épp olyanja volt) míg ő maga általában alkalmazott volt ezeknél, de tényleg tele szájjal ordítva ha épp kikelt magából és sokszor feltettük neki a kérdést, hogy figgyejjémá, ha szerinted akkora királyság maszeknak lenni akkor Te miért nem vagy az!? (huszonév alatt megtehette volna) ...ilyenkor némi mormogás után remegő szájjal elhallgatott......lehet drágállani egy szolgáltatás sőt tényleg van olyan ami túlárazott, de hát nem kötelező igénybe venni, én pl. nem az ára miatt hanem a minősége miatt kértem egy saját gumizót, de ha normálisan csinálnák felénk 2500/db-ért a gumizást akkor kifizetném és nem kínlódnék vele magam.
Asse mindegy hogy a betont ki adja el.Kulsos cég vagy saját,és mennyiért.
Ahogy Zoli írja, ne a fizetésedhez nézd hanem ahhoz amit a főnököd számláz óránként kiállással együtt.
15 a komplett szolgáltatás vagy csak a sofőr tarifája?
Közbe vigyázok az emberekre , a mennyezetre , a szendvicspanelekre , nyílászárókra meg a fasz tudja mikre !?
Egy gumizó géphez képest ?!
Háá minnnyyyyáááá megbotlok ! Milyen költségei vannak egy betonpumpának ?! Szerinted ?
Azt is nézni kell, hogy nagy eséllyel csak napi 2-3 gumája van tehát kevesebbet keres egész nap mint bárki más ha csak ez van. Ha napi 10 órában vég nélkül gumizna (mondjuk azért nem 3 perc egy ilyen hanem legalább 15-20 a gépbeállítással és centrírozással együtt) akkor lehetne sok is de hát az is benne van, hogy a géppark 3-4 évente cserélődik jobb helyen (ahol nem megy ott nyilván vannak 10 évesek is) és annak is ára van, a műhelyt is fenn kell tartani, a vállalkozásnak nem kis költségei vannak stb. Így ha ezeket mind összevetjük akkor én inkább még 2500-ért sem csinálnám.....
Az,csak pár hegesztés
Ne vicceljél ! Az 50e ft óránként ! Én 15e-ért egy órán keresztül fosom a betont , nem kicsi felelősséggel ! ?
A felelősség miatt nem már ha hajlandó valóban felelni ha felsérti a felnit.
3 percért szerinted nem ?
Kölcsönadhatom.
Csinálsz egy gépet a 6.-tol Kb ingyen van.
Lassan be kéne fejezni az enyémet.
Nem drága. Èn összekúrnam a felnit!
Tökéletes, nekem 2 éve Érden az ottani legnevesebbnél leadtam a két kereket és másnap mentem érte, hétvégén feltűnt, hogy ráz fékezésnél mint állat, hullámos volt a tárcsa, visszamentem egy másik kerékkel pár nap múlva (eleinte azt hittem én vok a hibás valahogy) és azt ott megvártam és látom, hogy a szerelő figura a szerelővasat ráfekteti a tárcsára és ott kezdi erőltetni, hirtelen rákérdeztem,. hogy mit csinálsz!? .....oszt sértetten válaszolta, hogy miért másképp, hogy szedje le a gumit, ők mindig így szokták....vazz, a legdrágább, leggazdagabb hely és egy rohadt kiemelő sincs egyetlen gumisgépükön sem, persze, hogy elgörbült az a tárcsa is ettől a mozdulattól, de persze azt mondták, hogy ez nem igaz és semmi baja, de azért ne fizessem ki a szerelést......
Nalam is ennyi ha csak a kereket viszed.ez draga?
Nem csoda! De akihez szoktam vinni mint a hímes tojás úgy bánik a felnikkel semmi + karcot nem tesz hozzá ha elsőt viszed akkor meg pláne vigyáz a tárcsákra is, motoros a lelkem. Mikor mondani akartam neki 2.2-re fújja rám néz akkor 2.2-ő. Igaz 40 gramm súlyt egy helyre tett Ekecs mondja ő fordított volna a gumin még játszott volna vele.
A vicc, hogy igazából ez nem is annyira drága ha minden eszköz be van vonva műanyaggal és nem sérti fel a felnit, mert hát míg egy jobb alufelni sem kerül többe autóra mint 30-40 rugó addig a motorfelni bolti ára közel 200 és hát ha megsérül elvileg felelni kéne érte.....igaz a legtöbb gumis ezt leszarja, felénk is motorgumizik az egyetlen nagyobb szerviz, de még csak nem is hallottak a kiemelőről, műanyagvédős befogókról és ilyenekről és ha nem tetszik akkor lehet tovább sétálni, kiröhögtek mikor tavaly rákérdeztem, hogy miképp szerelik a motorgumit, rámutattak a normál gépre és mondják, hogy azzal úgy ahogy van.....ezután kértem meg Zolit, hogy csináljon nekem is gumiszerelőt...
Ma 2500- kért vittem a hátamon a kereket. Ha ott szerelteted ki-be tuti a duplája, főleg ha olasz de nálad ez ki van csukva!