Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali, ezekből esetleg van még valami?.
Köszi
Tempós motorozás közúton semmi bravúros , pálya nélkül.
az igen, milyen motor, milyen gumi, milyen felhasználási stílus?
28000km van az első gumiban hátsó ez idő alatt harmadik kopik !
ugyanaz a futómű...
Szia
5.5es felnim van, a gyari meret 180/55
5.5-ös vagy 6-os felnin használtad a /60-ast? Nekem a gyári méret 190/50, de többet nem teszek rá ilyen méretet most 190/55 van rajta, de gondolkoztam 180/60-ban is.
Megnéznék egy ősszehasonlítást a 180/55, 180/60, 190/55-ről 6"-os felnin, valami hasonlót mint a képen van.
Az is lehet hogy más lett a motorozási stílus , cserélve lett az első teló bátrabban terheled stb stb
Kicsit meglepődtem, hogy a negyedik garnitúra esetén az első hamarabb kopott el mint a hátsó. A többi garnitúra 14.000 km körül ment el és még volt pici a kopásjelzőig, itt meg az eleje már kopásjelzőn van és még csak 12.000 km van benne Igaz itt 4.000 km két személlyel lett megtéve túrákon.

No de az agyon dicsért Michelin Road 3-tól többet vártam volna (egyes vélekedések szerint a road 4 meg kevesebbet bir).
Annyira nem pikpakk és nem olcsó plusz nincs olyan küllős ami passzol .
pikpakk lehet bele 17-est rakni.
Sajnos ebben a méretben kevés opció van , főleg nekem párban .16" első keréken !
Most raktam fel /60as sportsmart maxot, kivancsi vagyok en is milyen lesz
Köszi pont ilyen volt fent ..a leg gumi amit eddig használtam ! Nagyon puha hamar kopik de kompromisszum mentes . Ebben a méretben fogok venni új gumit 180/60 de tartósság szempontjából nem super Corsa lesz . Nem tudom kimotorozni pazarlás volna .
A / 60 nekem is jobban bejott. Jobban fordul, emel a seggén pár centit.
Kiprobálásra tudok adni jelképes összegért egy használt hátsót. 6 éves gumi
Ez is jó ötlet , most cseréltem pont gumit
Èn a city bájkba javítattam már teljesen jó lett 10 perc nem volt 500 pèzbe került.
Defektem van kukacot hol lehet beszerezni nem sürgős mert otthon vagyok egyáltalán jó megoldás a kukac !? Benzinkúton kapható esetleg?
pr3 v 4
Üdv!

Milyen első gumit ajánlanátok egy Duke 690re? Aránylag könnyű motor(kb 150kg), Túra/kanyarvadászat kb 80%/20%, esőben sem baj ha jól teljesít! Esetleg mi vált be másnak?
Nyugodtan hívj fel minket, segítünk és az ár is ok lesz :)
Sziasztok! Michelin power supersport 2ct+ használok ezres gixeren, 20% pályázással. Nagyon meg vagyok vele elégedve, tartós és tapadós is (elég melegen). Nézem, h van belőle EVO is, de már belekeveredtem... abból is van 2ct? Esetleg jó áron tudtok ajánlani nekem 190/50es hátsót?
A /60 as szerintem jobban fordul és az út egyenetlenséget is felveszi komfortosabbnak éreztem.
A gyári méret a legelőnyösebb.