Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tőlünk nyugatabbra eldobják , nálunk javítják ! Nem , nem száguldhatsz vele ugyan úgy , ez már csak egy javított gumi ! Hazáig kibírja aztán csere , esetleg egy ligthosabb motoron koptatható tovább ! Sportmotoron nincs helye javított guminak , főleg ha kened is a száját !
De van. Eddig jo nehanyszor kerdeztem a gumi tipusat. Csak azt tudtuk eg, hogy melyik tipus fogyott el 3 ekm alatt, azt nem, hogycmmelyik bir ennyit. Titok?
Nem gondolom hogy probléma volna bár mibeo is !
Es milyen gumi? Pl dot szama es markaja, tipusa mi?
Megneztem. Tovabbra is azt gondolom, hogy vagy a gumid bakelit kemeny vagy nagyon lajtosan kezeled az elso feket. Ez ha jol tudom inkabb sport mint tura motor.
Adatlap ott a motor típus !
Nincs egy kerekezés !
ááááá, a sok egykerék
és nem vitaindító, meg kételkedő és motorgumi tesztelő de nézve a gumidat az főként egyenes lehet. Nekem általában a széle és közepe között kopásban 1-2 mm különbség szokott lenni.
Fogalmam sincs, milyen gumival és milyen motorral mész. DE ha 28-000-et mentél el akkor nem használod szinte az első féket, kanyarokban alig döntöd. Szerintem ez közel világcsúcs lehet.
Szerinted aki elmegy több1000 km túrára és lesz defektje az nem használja és megy tovább, főleg a senki földjén...
Fontos a CO patron,különben vihetsz kompresszort mint bogyó.
Jó jó de ahány üzletet kérdeztem egyben se volt . Közben találtam a homasita árul ilyet olcsón!
És utána ugyan úgy száguldhatok akár azzal a gumival?
Motodetail-es kukacot láttam ami egy sárga gumi henger ami tele van lamellával és sokkal kisebb a fúrója mint a hagyományos kukacnak.
Ismeri valaki ezt a fajtát?
Motorbótban.
Ezt a kukacot hol lehet kapni ?
Kukaccal simán javítható.
Sziasztok!Szabad motorgumit javítani?Egy szög van benne vagy vegyek újat. :(
Nos 0.7 mm van a kopás jelzőig a S Corsa 3ezer alatt elfogyott .
Na ez jó ötlet megnézem mennyi van még benne:)
kép lemaradt
28.000 tempós közúttal? Az igen. Ez itt egy 13.000-et futott Metz Z8 120/70 elsőgumi, 2 hete vettem le. A mintamélység nem éri el az 1mm-t. Vagy a tempós motorozást nem értem, vagy a 28.000-et.....
110/70 -150/60 gumi pár kerestetik....
Köszi