Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt a kurva na jó azért a csillapításon tekerhetnél beljebb

Ez már életveszély
a barázda szélei...
Nincs ebben semmi furcsa, utolsó pályanap, az első nekem is kicsit "felpödrődik"!
de van, csak xar a foto... du csinálok másikat.
Közúton kapott ennyit a gumi.
Ezen kopás sincs.
Töröld meg a lencsét.
Én állítottam a telón, de hiába, ugyanilyen lett a kép legfeljebb életlenebb, tudom, nem telóval kéne fotóznom.
A telón állíts, itt az oka https://lifeatlean.com/motorcycle-tyre-wear-guide/
egy kis segédlet a beállításhoz http://www.motorrevu.hu/cikkek/a_csillapitas_helyes_beallitasa
Ez meg olyasmi

enyém ilyesmi.
Hogy ti mi mindenen tudtok aggódni. Ennek a guminak semmi baja.
enyém is ilyen volt 5ó aktiv kakucsring után.
bt016pro dot1718
Motoracers.hu oldalon van ilyenekről szó! Úgy emlékszem ,hogy csillapitás probléma de nézd meg Te is melyik igaz rá (húzó v nyomó )
Látom brutálisan pörög a topik, de megpróbálom hátha van itt még egy-két guru.
Mi okozhatja, hogy az első gumi mintájának belépő élén "pödrődik" fel a gumi? Nem mintha különösebben zavarna, csak furcsának találom.
Hungaroring utolsó pályanap 16:30-tól mentem fel a pályára.
igen, én is hasonloképp gondolom.
annál bármi jobb
Jobb mint a Sas kabaré,bár annál nem nehéz.
vagy ha érdekel, tegyél rá ajánlatot 10e-ért és eldönti, hogy megéri-e neki vagy nem.... én használtan tettem fel párban 3e Ft-ért, de mondtam, hogy akinek segítség ingyen elviheti és senkit nem érdekelt. elsőben volt még min. 2 szezon, hátsóban óvatos 1... nem kellett senkinek kuka....
és lehet örülni, hogy nem 25e
15e/db, meg lehet venni
Mindent ellehet adni kár volna a kukába dobni főleg, hogy mindig lesz olyan akinek nehezebben megy a sorsa és örül ha ilyet vehet.
Edesistenem...
mert ez a magyar mentalitas..
mindenbe belepofaznak amihez semmi koze senkinek. teljesen mindegy hogy ez egy nyilvanos forum vagy sem, ezert is tart ez az orszag ott ahol.
de mivel ezt leirtam erre is reagal akinek nem kellene az is
ez az ő üzlete, mit foglalkoztok vele? ennyire tartja és kész... meg akarjátok venni? tegyetek ajánlatot.... ha nem, akkor meg minek b@sztatjátok, ha ki akarja dobni, kidobja...