Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! 5 éves gumit szabad venni ? Tehát új gumi csak 2015-ös évjárat.
Sziasztok. Eladó egy Michelin pilot power 3 180/55 17-es hátsó gumi. 18500 ft.
Üdv mindenkinek,
Conti sport attack 2 első gumit keresnék újat V alig használtat! 120/70 r 17 méretben
Köszönöm
Üdv!
Van valakinek tapasztalata túraendúró vonalon? Mit érdemes felrakni, CRF1000-hez keresek gumit! 10% terep (nagy fenét... földút) 90 aszfalt! Nem mindenáron használom a gépet, szóval téli használat nélkülözve... Anakee Adventure, Turance Next, vagy hasonlók?

Köszi!
felső karom van hozzá ha ilyet akar valaki használni.
Ha megveszed ezt vagy az evot,az életbe nem kell többet rablás áldozata legyél.

http://youtu.be/T9ymwz2sMqU
Mit jelent számodra a rablás? Mennyinél kezdődik mondjuk első-hátsó ki-be plusz szerelés?
Az ár és a rablás közt azért van némi difi
A jó gumizásnak ára van, nem olyan mint egy autó, kerekek ki-be, sérülésmentes befogás stb., már csak az óradíj nem jön ki ha nem kérik el az árát, de pl. nekem autón májusban 2 gumicsere plusz két kerék 10 rugó volt igaz odafigyelős nyomatékkulcsos volt a gumis.
Sziasztok!
Engem nem gumivásárlás,hanem felrakás érdekelne a motorra :)
Szóval tudtok olyan szerelőt ajánlani Budapest,vagy környékén ,aki szakszerűen és nem leverve dobja fel a gumit a motorokra,tehát barbárok kizárva.
Ja, Kék Hold a 3.kerületben szintén kizárva, csillagászok lettek mióta bevezették a külön gumis kérdésüket.. :D
Köszönöm a válaszokat.
Helló! Az infók a fotókon, hibátlanok, sosem voltak javítva.
dobj be egy fotot a futofelületéröl.
dot szám? javitva volt?
Sziasztok!
Michelin PR4 120/70-190/50-es keveset futott gumi párban - 40e
30/895-7364
Michelin rs 120/70-17 vadi új, számlás, garanciális.
37e. helyett 29e.
Sziasztok,

Első 2,75 inch széles sm felnire,mekkora gumit javasoltok?
Feltéve 5collos felnin 178mm széles volt! Beleért a lancvedombe is...
Nekem most fogyott el egy 160as hátsó KTM 690en. Tapadasa egész jó, elég tartós is. 7e kmt ment el. De olyan baszott széles lapos profilja van hogy a vége felé alig akart kanyarodni. Pedig nem csak a közepe kopott el. Elég könnyen lerakod peremig utána pedig ha még jobban dontened bizonytalanná válik. Nem rossz gumi de mégegyszer nem tenném fel...
Kösz majd legközelebb .
12 000 Ft /pár
Sziasztok!

Eladó használt Dunlop chopper gumik.
180/70-15 a hátsó (ehez belső is jár)
140/80-17.
Szia,
Keress meg bátran minket, ha új érdekel.
Üdv ! Vennék egy Bridgestone s21 hátsó gumit 180/55r17 méretben !
Hááát szerintem amíg el nem éri s kopásjelzőt addig lehet nyugodtan használni.