Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tényleg ne a ContiMotionhoz hasonlítsd : ) Nekem eddig a contik voltak a legjobb gumijaim, SportAttack 3, Roadattack 3, AttackSM.
S22 volt talán a legkevésbé hegyes profilú, pont ez volt a bajom vele. Tapadásban nagyon jó, kicsit talán lassabban melegedett be mint a SportAttack3. Az S22 nekem 5000km körül ment el egy KTM690-en, a Sportattack3 pedig 8000 körül úgy, hogy nagyon tapadt és szinte elindulás után egyből. Szóval ezért írtam, hogy nálam ez az első : )
* nagyobb
4500-5000 km-et elmegy a hátsó (190/55), de azért én nagyon erővel kínzom, mint a 390-es.
A contimotion nagyon nem ez a liga. Az S22 ben nem fogsz csalódni de a többi felsoroltban sem.
Köszönöm.
Km-ben mennyire elég neked a Rosso III és hol használod?
Köszönöm a válaszod.
Igazság szerint kicsit óckodom a Contitól, mert azzal vettem (ContiMotion) és kb 2 hónap után deformálódott lett. De szeretni szeretem, mert nem hegyes a profilja.
Árban az S22 volt, ami egy huszassal olcsóbb lenne, de szinte sehol nem olvastam róla még semmit. Összehasonlitva a többivel, az mennyivel másabb???
ezek közül én ezt ajánlanám, úgy hogy mindet próbáltam már:
1. Continental Sport attack 3
2. M7 RR vagy S22
Én a 2. szezont nyomtam le Rosso III-al.
Nekem nagyon tapadt, stabil, jó a visszajelzés..... pedig adom neki rendesen! (Mondjuk a megfelelő guminyomás és a jó futómű.... minden guminál nagyon fontos!)
Segitséget szeretnék kérni!
Metzeler M7 RR
Pirelli Diablo Rosso II
Pirelli Diablo Rosso III
Continental Sport attack 3
Bridgestone S22
KTM Duke 390-re!
Nem igen szeretem a hegyes profilú gumikat és fontos a jó tapadás nyáron száraz útviszonyok közt!
MITAS-t mindenkinek! Mit? Azt!
metzeler sportec m5 made in kíííííína
mondjuk nincs vele baj
Pirellit, metzellert, vagy kinait
Megpróbáljuk
És akkor tegyél rá egy bridgestonet
Szubjektív véleményt írok.

Michelin Road 5 volt a gépen és 14.000 km - alatt szépen elkopott, egyszerre az első és a hátsó.
Sikerült tényleg nagyon jó áron (20.000 Ft) szert tennem, egy szett vadiúj (Dunlop D214) gyári gumira.
Már elfelejtettem mennyire csúsznak
Most érzem igazán a különbséget, a két márka között.
A Michelin ultrajó, a Dunlop nekem nem jön be.
neked mindegy is....
Köszi
Igen. Abból csak radiál van.
(Általában egy típust csak egyféle szerkezettel gyártanak, főleg egyazon méretben. A Pilot Street egy nagyon ritka kivétel, hogy van radiál és diagonál is a típuson belül, ugyanabban a méretben.)
Könnyíts magadon, ha más nem tud segíteni rajtad!
Visszatartani egészségtelen.
Írd ki magadból nehogy baj legyen.
Ha tudnád mennyire küzdök, hogy ne írjak semmit!
S20 radiál!?
Na csak megkerestem ezt a régi videót. Szerintem érdekes. Itt pont a Michelin Pilot Street két változatát hasonlítja össze, de általánosan igaz a radiál és diagonál abroncsokra. Nagy teherbírás, tartósság, sérüléseknek ellenálló szerkezet - diagonál; sportos motorozás, tapadás, komfort - radiál.

http://youtu.be/CyW_eXMLHJo