Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De kamu vagy!
Köszi, időközben csak megtaláltam a biztosítékot. 2 napig kerestem, h hol a f.szba dugták el a biztosítékokat. Megtaláltam, kicseréltem és jó lett.:)
Motard . Nekem is ez volt a bajom!
Csak nekem a kipufogóhoz ért hozzá és megolvadt a kábel és kicsapta a biztosítékot!
Nehezen jöttünk rá h ez a baj!
Csak biztosítékok kell cserélni sztem! Van egy pót a régi mellett.
biztosíték? hm? hm? hm?
kicsi vagy te.. én 193/110 és nézd min ülök! öcsinek van a kiskawája, el akarja adni.. az még talán szellősebb is.
hát nem tom ilyen adatokkal tureendurot választanék,ha muszáj 125ccm-ben maradni...
Sziasztok!

Tud valaki valami 125ös gyorsaságit? Mert kéne vegyek új motort, deh méreeimhez nem találok semmit 190cm/90kg és a kis cbr van hozzám közel deh az is nagyon kicsi! Ha tudtok valamit szóljatok!Kösz
Sziasztok.
Bazukához kérnék tanácsot. Sztem meghalt az aksim, kaphatott egy zárlatot, mert a hátsó féknél egy kábel hozzáért a vázhoz és kidörzsölte, aztán hozzáért a vázhoz a "drót". Kérdésem a következő: elképzelhető, h annyira leszívta az aksimat, h még a zöld lámpa se világít ha ráteszem a gyújtást? Vagy valami más baja lehet? Ha berugom akkor minden faszán kijelző működik.
Széles utat
Sziasztok nem érdekel valakit egy Husqvarna wre 125 ?1998-as évj !Ha érdekel itt az e-mail címem:vsmeister@citromail.hu vagy 06 20 314 99 46
Dani
Minimum 20 a 2őért.
Az a baj h nincs ennyi lóvém.
Meg nem tudnám sehova rakni az indexet. Sztem
Majdnem sok pénz. 12e a 2 ért?
És ha biztosra mondod,h megveszed, akkor még be is tudom vinni Szegedre.
A kipufodót ugy csináltattam. Az ára 12000Ft. A fejidomot is 12000ért gondoltam.
Engem lehet h érdekelne mind2.
A kipufi az eredetiből átalakított vagy másmilyen?
Menyit gondoltál értük?
Helló mindenkinek! Van egy egyedi sportdobom bazukára és egy polisport EMX fejidomom! Ha valakit érdekel akkor írjon: kalm05@freemail.hu
Csá ,Norbi gyere fel lécci este felé msnre és mond el h-h vetted ki a folytást.
És menyivel lett jobb?
Sziasztok, kérdésem lenne.
Vki pontosan el tudná mondani, hogy hogyan lehet kivenni a Bazuka b120-ből a fojtást a kipufogó dobból. Lekapom a szegecseket a végéről és onnantól mit kell kivenni? Esetleg vki képes illusztrációt:D Hangja kb mennyivel lesz nagyobb?
Előre is köszi.
Széles utat.
13500Ft
csá
Menyi volt a fejidom a Bazukádra?
Hello mindnekinek. Eladó a Bazukám!
Köszi a választ, azóta a szivató megoldódott:) Karbi állítás és nem fullad.
17-es fogaskereket ki fogom próbálni amint jó idő lesz és visszakapom a motorom, mert elvitték lerendszámoztatni. 1-2 hét és remélem lényeges különbséget tapasztalok majd:)
Széles utat.
Szia

Előszőr is bocs hogy csak most válaszolok de nem voltam net közelben. Nekem még bejáratos a moci ezért még nem próbáltam mennyit megy mert 5000 tovább nem pörgettem. De 5000 fordulaton a 15 ás 17 fogakerék között olyan 20 km/h különbség tapasztaltam. Én is a legalsó fokozaton használom a szívatót de lefulladasát még nem tapasztaltam.
Nemtom, nekem is az jön be jobban. Főleg formailag :P
Én az EVO-ra szavazok! Állat gép az
Hy! 125-re váltok mostmár énis, de nem igazán tudom milyen motort vegyek. Egy 2003-as Rs és egy 2004-es Mito Evo között filózok, de nem igazán ismerem a tulajdonságait. Mi a véleményetek, melyiket érdemesebb megvenni? Alkatrészellátás van-e bőven?