Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

msned van?lehet lenne nekem egy
Sziasztok
Lenne egy Skoda Feliciám egy rendszámos 125-ösért cserébe akit érdekel lécci irjon. Köszi.
Hali!
Érdekel valakit egy 125-ös DT akkor írjon
link
Hali
Eladó a képen látható 125-ös Aprilia Tuareg Rally.
Rendszámos, müszakija lejárt de a biztosítás egész évre megvan rá, és jelenleg üzemképtelen állapotban van hajtókarfelújítás+dugo csere szükséges
1987-es évjáratú
Ára 60-ezer ft de az ár alkuképes, valamint adok hozzá egy egyszer használt hátsó pirelli enduro gumit.
Akit érdekell az irjon emailt. Címem: Dakartothz@freemail.hu
vagy telefonon a 06205154920 as számon.
Tudnátok mondani magyar motoros tuning boltot neten?
125ös motorhoz tuning dolgokat keresek.
Kösz
Roli! Nekem volt bazukám. Elől 21-es, hátul 18-as kerék. DRZ-n szintén. szélességre is elfér a felni szerintem. Nekem 450esre való crossgumik voltak rajt és belefértek. Viszont a motort meglehetősen visszafogta.
Folytás nem volt kivéve. Ha egyáltalán volt benne.
Heló!Van egy honda nsr 125 ös motorom 160 as malossi hengerrel.jó állapotban minden működik rajta csak egy hengerfejtömítés kellene bele mert az kiment belőle!Érdekelne bármilyen motor csere kivéve robogó és minimum 125 ös legyen.leginkább speed és krossz csere érdekelne.
Érd:06306657690
Képeket később rakok fel.
szerintem csak ugy tudod meg, ha megprobalod berakni. enduro kerekhez csak a gumi meretet talaltam meg: elso 3.0-21 es a hatso 4.1-18
DrZ enduró felni belemenne?
Bazukához enduró kerekeket honnan lehetne szerválni?
És mennyiért?
Eladó egy '88-as Freccia c9 hengerfej és dugattyú hibával!A motor RENDSZÁMOS,MINDEN PAPÍRJA MEGVAN!Adok a motor mellé egy 0km-es mahle dugót,egy hajtókart.egy kb 80%-os hátsó gumit.A hengerfejet talán még megtudom csináltani ha szükséges.. Egyébként a festése kb fél éves,bár van raja pár karc.Elektronikája tökéletes, indexek,lámpák,fordulatszám mérő,kilóméteróra is működik!1 éves akksi van benne,elől 100%os fékbetétek vannak,hátul kb 80%-osak!Azért adom el mert már nincs kedvem vele foglalkozni,többet költeni rá,és van mellette egy másik motorom.Az ár irányár.. érdeklődni telefonon és email-ben is lehet!Az idomos kép még festés előtt készült! irányár: 90000ft
annyi volt a kérdésem h a Honda bazuka fogaskerék szettet +egy hátsó fékbetétet hol tudom megvenni
annyi volt a kérdésem h a Honda bazuka fogaskerék szettet +egy hátsó fékbetétet hol tudom megvenni
huhh, ez milyen nyelven van...?
egy F7-et (word) nyomj legközelebb, mielőtt elküldöd...
helló hol lehet hozzá jutni a Honda bazuka b12 fogaskerék szett a hozzávaló lánccal+egy hátsó fékbetéthez hol lehet hozzájutni? Mert akármelyik boltban bemegyek azt mondják h ehhez a fajta motorhoz nem igen van alkatrész ehet a márkához ha egy telefonszámot vagy egy boltnevet ahol megtudnám venni ezeket az alkatrészt ha tudtok benne segítsetek léci köszi
hali! nem tud valaki 125-ös speed motort olcsón olyan nyolcvanezer körül mindegy hogy nézz ki csak üzemképes legyen.
köszi a segítséget rendes tőletek h így segítetek egymásnak köszi a tippeket a cső szétszedésére
elso fogaskerek: jt jtf 259 ebbol tobb fogszamu letezik, gyarilag 15-os van rajta. hatsora sajnos nem tudok mit javasolni.

tuning: levegoszurot tudod kicserelni sportszurore. a kipufogodob hatso harmadat ha levagod, akkor a gyari fojtast lehet eltavolitani. volt aki a karburatort is megpiszkalta, en meg nem nyultam hozza az enyemhez.
helló tudtok segíteni h milyen fogaskereket tudok venni a bazka motoromra mert a gyári elkopott és nem találok hozzá valót. És mivel tudnám gyorsabbá és erősebbé tenni ha tudtok benne segíteni írjatok vissza köszi
msn-t nem hasznalok. latom irtal e-mail-t: a lyukat 2 darab azbeszt lappal tomtem be. a hengerre egy femlappal szoritottam ra a gyari csavarokkal, elotte furoval kifurtam a 2 csavar helyet.
Nincs msn ed?
Mert lenne pár kérdésem még!
ha igen akkor sztasko.roland@freemail.hu
nem, leszereltem. tudtommal csak azert van felszerelve, hogy friss tiszta levegot juttasson a kipufogoba, amivel a motor tudja teljesiteni a kotelezo karosanyag kibocsatasi euro normat. amiota leszedtem, nem puffog a kipufogo ha hirtelen elveszem a gazt. szerintem kulturaltabb lett tole a motor.
hi!

Lenne egy kérdésem.
Nekem egy '96-os Yamaha 125 R -em van és van vele egy kis bibi.
Amikor alacsony fordulatszámon megyek vagy motorfékkel fékezek, akkor ütemesen (tehát ciklikusan, ugyanúgy) rángat.
Mi lehet a baj?

Előre is köszi

Benya
csá
Lenne pár fontos kérdésem. Pl az elöző hozzászólás.
Kösz előre.
Skyteam!
Neked fent van még az a kipufogó visszavezető vagy mi jobb oldalon a kipufogó felett?