Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
125 sportmotort vennék... max 200ezer FT, és 11 kw kéne a forgalmiba , és 90 nél fiatalabb legyen lényegében ennyi...
(pl.:NSR,CBR, Mito, Freccia, Tzr, Af1 sport pro)
Eladó egy 2008. októberi Yamaha YZF-R125-ös motor,garanciás,szervízkönyvvel,törzskönyvvel,érvényes magyar okmányokkal.Műszaki 2012.10.-ig érvényes.Frissen szervízelt,rendszeresen karbantartott,garázsban tartott,7700 km-el,hölgy tulajdonostól. Irányár:750.000 Ft Érd: 30-637-4692
Hali!
Gyujtótekercs vagy trafó. Elviszed valami autó villamoságishoz vagy motorszerelőhöz és ő beméri neked.
Hy

Kéne egy kis segítség: a 25ös mx-em nem ad szikrát, de a gyerty jó mert cseréltük, vki vmi tipp hogy mi baja lehet?
Előre is köszi.
kb 50ezer plusz a regdíj ami hónapra pontos gyártási időtől függ
sziasztok valakit nem érdekel 1 dellorto 34-es karbi?
a karbinak nincs semi baja!
csak nekem felslegesé vált!
esetleg aprilia alkatrészek cserébe is érdekelnek! ár 13.000 ft msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232

sziasztok!
szeretnék papírozni egy Cagiva mito evo-t!
megvan minden külföldi papírja forgalmi,adásvételi ,stb.
és azt szeretném megkérdezni hogy mennyibe lenne a motor forgalombahelyezése és rendszámozása!:)
Vki nem tudná megmondani hogy 06-os mx 125be (rotax122) hol van folytás kipuffon kívül? Légyszi fontos!
http://www.kepesmotor.hu/motor...
PITBIKE
CROSS
ENDURO
ALKATRÉSZEK
Eladó egy nagyon jó állapotban lévő Aprilia RX 125 Csere beszámítás érdekel!
link
Köszi szépen a válaszod .... megfontolom
Helló,nekem van egy NSR 125,ha jó motort akarsz ezt nézd meg,a leg megbizhatóbb a kategóriában,műszakilag és külalakra is nagyon jó kis gép,na és megy 160-at!
Szeva mindenki!
Most jogsizom A1- re és szeretnék venni valami fasza gépet. Olyan 250.000 HUF-ig. Légysszi segítsetek, hogy szerintetek mellyek azok a típusok amik faszák a kategóriában.
Két ütemben gondolkozok, mivel ilyen alacsony ccm-nél elég fos a négyütem.... nincs benne annyi erő, mint egy kettesbe....
Légyszi írjatok valamit
Ilyeneket már néztem: rs, mito, planet, raptor

köszi
atol fűg hol rakták bele azt a 84000 ezret
>Hát azért már bocsi de ne hasonlítsál már 1 Sport motort 1 endúróhoz meg azért az én 1ik barátomnak is volt 1 125-ös NSR-je és rájöttem hogy az kicsi nekem nem a blokja hanem a váza mert én nekem a magasságomhoz kell illeszkednem a motoroknál PL az NSR-en KB 4-5 cm volt a térdem és a csuklóm között!4:D::;):P
Deeeeee azért a kis fekete joul néz ki!
Akkor a spanodé egy szar volt ha az nsr-ed lenyomta... Ha jó motort akarsz nyugodtan vehetsz RS-t.. a fogyasztása nekem 160as hengerrel 6 liter, és hiba nélkül működik minden, viszont alapszabály a jó olaj és az hogy hidegen nem húzod neki.
Helló!
A yamaha nagyon gyenge 125-be,nagyon hamar kinőnéd és csalódnál benne,az rs 125 meg nem rossz de tudni illik,sok a fogyasztása,egy közeli motoros haveromnak van épp tavalyi,nem megy végre annyit mint az én nsr 125-öm ,ráadásként az enyém akár hogy húzod neki 4.5-nél akkor sem fogyaszt többet,s 160 a vége!Ja az enyém eladó:390000-ért és nagyon szép állapotú!Az apriliáról még annyit hogy 10000 km picit több vagy kevesebb és viheted felújitani mert szét pörgi magát,nemrég találtam egy 2007-es év járatú,nagyon szépet 8700 km-rel,FRISSEN felújítva!Tiszta röhej!Az enyém most lett felújitva,de 20000km -rt amit velem tett meg hiba nélkül és először lett szétszedve avval a 36000 km-rel ami benne van!Véleményem hogy a legtartósabb az nsr, ha jó motort akarsz magadnak!
http://www.youtube.com/watch?v...
Ezt kukkoljátok meg ilyent nem sokat láttatok még?!4:D::;):P
>Csoki!4 Azt szeretném megérdeklődni tőletek hogy 1 YAMAHA DT 125-ösre Gégecső mennyibe kerül? Mert 1 barátom 2-3 éve akart venni akkor 20.000-25.000 FT-lett volna most mennyi lenne legyetek szivesek írjáktok le ha tudjátok válaszotokat előre is köszönöm!4:D::;):P Ja majd nem el felejtettem ha tudjátok még azt is írjátok már le legyetek szivesek hogy 1 komplet kuplunk mennyibe kerül?!4:D::;):P
125 - ös endurot megéri megvenni 84 000 km - el ? Vagy az már agyonhajtott példány ? Egyszóval : 125 nek annyi km már sok ?
Helosztok tudnátok nekem segíteni na az lene a kérdésem h lesz ahétvégén egy motoros találkozo és van egy 125 ös pitbikem és ne mtudom h a blokkjának h esne a két személy hurcolása kb a kettőnk súlya lene 130 kg szerintetek nyugodtan vigyem az illetőt mert ne mzámít az motor nyúzásnak?:D
De kihalt ez a fórum
Sziasztok!
Egy haverom venni szeretne valami endúrót, és leszűkítettük a kört suzuki ts / kawasaki kdx 125 vagy 200 vagy 250, ezek a típusok jönnek be legjobban. Ja még esetleg honda crm!
Valami segítség kéne a döntésben, minden infó vagy tapasztalat jól jönne! Melyik a tartósabb? Előre is köszönöm
nagyon 1xrű nem húzod neki:D a 6 litert max a yamahára érted de akk az szégyen :D rs-é is 6tól felfele :D